Skocz do zawartości

Komorniki - WP CARAVANS


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem i ja przed kupnem mojej. Pooglądałem, i pojechałem. Co mi się nie podobało, to to, że było tam kilka przyczep mocno rozebranych, nad którymi pracowała ekipa naprawcza. Np wymiana podłogi, lub części ścian. Poza tym słabe wyposażenie dodatkowe. Powiem szczerze, że znacznie ciekawsza ofertą jest moja przyczepa którą sprzedaję za niecałe 9 tysięcy, niż tamte budki za 11 - 12 klocków. Osobiście będę tam jeździł tylko w celach oglądaniowych. Być może pojadę tam w sobotę. Bo mam upatrzonego coś w niedalekiej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też w październiku kupiłem cepke. Fakt zeszli z ceny ale tak jak chyba innym powyjmowali wszystko włącznie z stołem pod okno. Zero pojemników na wode, o wszystko musiałem się wypytać czy dadzą, zawsze była odpowiedź że oczywiście dodadzą. i już miałem ruszać w drogę jak mnie oświeciło że nie dali klucza do podpór. co wiecej. po drodze jeszcze stwierdziłem brak stołu pod oknem małym. i brak piętrowego łóżka.

Jednym słowem Piękna przyczepa dobre pieniądze. Fajni i konkretni sprzedający - może że ja też lubie się targować i kombinować ich rozumiałem i dosłali mi brakujący stół (nie ważne że od innej przyczepy) i piętrowe łóżko. :slina:

Powiem jedno jeżeli będę kupował z kuzynem przyczepę jeszcze jedną - to u nich ale będziemy chodzić z kartką i patrzeć konkretne punkty aukcjyjne i sprawdzać co jest w środku.. :jump:

Pozdrawiam Pana Patryka i Wojtka (kombinatora) :jesc:

Maciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważać, sprawdzać sprawdzać i jeszcze raz sprawdzać. Niestety byłem nowicjuszem 2 lata temu i kupiłem "super" przyczepkę - angielkę. Fajnie wyposażona, za rozsądne pieniądze. Oczywiście były pewne mankamenty które widziałem i masa innych których nie widziałem i nie wiedziałem jak ich szukać. Teraz jestem w trakcie dużego remontu (wilgoć i próchno w dwóch ścianach które się ujawniły w trakcie ekspolatacji i na pewno drugi raz nie dałbym się nabrać. Teraz wiem czego , gdzie i jak szukać. Potwierdzam, że owszem obsługa jest miła i sympatyczna, dokumenty raczej też (aczkolwiek miałem problemy przy pierwszej rejestracji a w rok później okazało się że przyczepa nie ma tabliczki znamionowej i musiałem załatwiać w wydziale komunikacji zastępczą - ciekawe gdzie była w momencie pierwszego przeglądu technicznego w Polsce ???

Tak więc zalecam bardzo dużą ostrożność przy zakupie i nie ulegać emocjom. Poza tym dobrze jest wziąć ze sobą na zakupy kogoś kto się zna na przyczepkach. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dodam, że lokalizację tego działu zdecydowanie należy przenieść z Polski Centralnej na Polskę Zachodnią. Środa śląska leży bowiem na zachód od Wrocławia, a inne firmy wrocławskie i podwrocławskie znajdują się w podrozdziale Polska Zachodnia. Moderatorzy zdecydowanie powinni Komorniki - WP Caravans przenieść:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terenowiec dzięki za zwrócenie uwagi waytogo.gif. Wydawało mi się że to Komorniki pod Poznaniem grinser006.gif sugerując się jeszcze nazwą (WP - wielkopolska hmm.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ponieważ do Komornik mam stosunkowo blisko wybrałem się tam na wstępny rekonesans. Dzień wcześniej byłem w innej " firmie" w Lesznie, ale nie było wyboru.

Akurat trafiłem, że nie było żadnego z właścicieli i po rozmowie telefonicznej dowiedziałem się,że mogę sobie sam "pogrzebać " i poszukać, po placu kręcili się jedynie pracownicy.

I to było wg mnie bardzo dobre trafienie- łaziłem tam po większości cepek którymi wstępnie się zainteresowałem, wtykałem nos, ręce latarkę i co się dało we wszystkie dziury ( dzięki Wam za wskazówki) - zeszło mi ok 3-4 godzin.

Faktycznie wybór duży ale konkretnie to może ze 3szt ( z tych mniejszych, bo takie wypatrywałem) były warte zainteresowania , bo to albo wilgoć w rogach, albo toaleta niekasetowa, lub meble obdrapane do przesady , położone panele na podłodze itp.

Mój wybór to ADRIA optima , w której nie było:

koła zapasowego, kasety zewnętrznej, przedsionka, korby, gałki lodówki i kilku mało istotnych z mojego punktu widzenia rzeczy.

 

Wróciłem następnego dnia dostałem brakujące rzeczy ( szkoda tylko że przedsionka nie rozłożyłem- nie było czasu, późno sciana.gif), ubezpieczenie, dowód fakturę i w drogę drive.gif

 

Reasumując trzeba bardzo się przyglądać bo różne się tam trafiają, faktem też jest ,że ruch tam maja spory, życzę powodzenia innym

 

pozdrawiam - jeszcze w szoku pozakupowym bow.gif

 

arek

Edytowane przez arsat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśl taka.

Jeżeli sie planuje zakup, wymarzonej skorupy na lata, to warto odżałować Xpln i kupić funkiel nówkę z dobrym rabatem!

Oszczędzi wielu rozczarowań!

 

fakt, ale... raczkuję w temacie i nie ten pułap kasy, może kiedyś spineyes.gif

 

 

arsat, rozumiem, że kupiłeś 350tkę, bo 400 nie ma kasety ;)

Miałem Optimę i koledze w zeszłym tygodniu też doradziłem Optimę. Jak wszystko w niej OK to będziesz zadowolony. Holownik nawet nie poczuje, że coś ma na haku. Ma stabilizator jazdy?

 

 

tak, to jest model 350 smirk(1).gif, w wyposażeniu jest stabilizator toru jazdy, choć jeszcze go nie obejrzałem( okładziny itd )

 

pozdrawiam

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsat,

gratuluję udanego zakupu, również u nich kupowałem i też adrię optimę tylko że 500.

Jesli dobrze ogladnąłeś i nie masz żadnych niespodzianek to cieszę się razem z Tobą.

Zapraszam do poczytania lektury zakupu, remontu i innych ciekawych rzeczy.

http://forum.karawaning.pl/index.php?app=forums&module=forums&section=findpost&pid=130097

http://forum.karawaning.pl/topic/4941-adria-optima-500/page__view__findpost__p__129163__fromsearch__1

 

 

Zapraszam równiez do zapisania się do naszego Klubu Miłośników Marki Adria.

http://forum.karawaning.pl/topic/6387-klub-adrii/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPCARAVANS

 

Adres:Komorniki

ul. Lipowa 7

55-300 Środa Śląska

tel. (+48) 609890345

tel. (+48) 667908258

e-mail: kontakt@wpcaravans.pl

http://www.wpcaravans.pl/

Allegrowicz Eczki

http://www.allegro.p...php?uid=6525221

 

Tomii - właśnie rozmawiałem z Partycjuszem Szaro i mają problem od dawna z tym mailem co podajesz (i też jest on w wizytówce ich)

 

Ale podał mi aktualny.

 

e-mail: wpcaravans@wp.pl

 

na ten należy teraz wysyłać zapytania.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja zakupiłem u nich pierwszą swoją przyczepkę. Jestem a raczej byłem z niej zadowolony(byłem bo sprzedałem rodzicom kolegi z naszeg forum) Do samego końca służyła jak należy. Sprzedałem bo kupiłem większą i nowszą. Nie mam do nich zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.