Skocz do zawartości

Komorniki - WP CARAVANS


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Witam ! :)

Ja chciałem zabrać głos w pewnej sprawie .

Otóż mam duże wątpliwości co do oceny wspomnianej/ego Pati83 .

Tak się złożyło , że mieszkam w tej samej miejscowości co ... ;) Pati83 .

Zaczynam mieć wątpliwości czy kolega Pati83 wogóle istnieje . :)

W tym wątku zadałem pytanie i oprócz tego wysłałem wiadomość na PW - http://forum.karawan...post__p__246897

Dość krótki byt na forum . Czyżby jednak nie z Lubania ???

 

Jak wspomniałem mieszkamy podobno w tej samej miejscowości , dodam , małej miejscowości i jak dotąd nie spotkałem takiego zestawu w Lubaniu . Pewnie przez okres od pisania mail'a (19.01.2012r.) bym taki zestaw zauważył . Jeżdżę w tym mieście jako taxi i chcąc nie chcąc wiele widzę .

Od napisania na PW do kolegi Pati83 więcej już się nie pokazał . Czyżby nie zauważył , że jeszcze ktoś z Lubania jest na forum ?

 

Zmierzam do tego , że trzeba brać poprawkę na osoby , które mocno chwalą firmy i rzeczy , które są w niej sprzedawane .

 

PS - Oto moje PW do Pati83.

Ja bym się próbował kontaktować . Pati83 coś nie miał/ła ochoty .

-----------------------

Witam w gronie użytkowników naszego forum . Cieszę się , że powiększa się ekipa Lubańska .

Napiszcie parę słów gdzie Was można spotkać w Lubaniu .

Jak macie ochotę to zadzwońcie na nr z profilu - 602457516 .

Jak coś to można mnie spotkać na postoju taksówek . Zawsze można chwilę pogadać . Na tylnej szybie (prawy dolny róg) znajdziecie białe logo karawaning.pl , więc dość łatwo mnie znaleźć .

 

Może macie ochotę spotkać się w nieco szerszym gronie (jeszcze bez przyczep) na Witce . Tu macie link do spotkania - http://forum.karawan...post__p__239306

A może myślicie o zlocie w maju - http://forum.karawan...t-karawaningpl/

Jest też rajd na Chorwację - http://forum.karawan...d-karawaningpl/

 

Cooo tam . Wpadnijcie na postój to pogadamy lub chociaż zadzwońcie .

 

Pozdrawiam - finger . (AREK)

-----------------------------------------

 

Arek, wiadomo wcześniej czy później kłamstwo samo wyjdzie. Kryptoreklama przewija się cały czas i czasami już z innymi Moderatorami i Adminami nie mamy sił. Sezon letni i kempingi w Chłapowie to już rekordy biją.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Arek, wiadomo wcześniej czy później kłamstwo samo wyjdzie. Kryptoreklama przewija się cały czas i czasami już z innymi Moderatorami i Adminami nie mamy sił. Sezon letni i kempingi w Chłapowie to już rekordy biją.

 

Pozdrawiam

 

Witam.

 

Nie lubię, jak ktoś wchodzi na forum, żeby tylko komuś obrobić 4 litery. :oslabiony:

 

 

Jak jest dłużej, to wiem, że nie kituje np. Kol.ufolz

 

PS

 

Mam podobne trzy przypadki jak Kol. finger (chociaż ja 1 przyczepę zlokalizowałem, ale właściciel jakby się zapadł pod ziemię :hehe:)

 

Miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię, jak ktoś wchodzi na forum, żeby tylko komuś obrobić 4 litery.

Czasami zdarza się tak , że nie ma kogo obrabiać bo to konto fikcyjne .

Czy miałem do czynienia z takim przypadkiem to już wie tylko Pati83 i admini .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech! te skróty myślowe.

 

hymm, chodzi o to, że większość userów forum, którzy źle się wypowiadają o WC carawans, ma małą ilość postów i ,,pojawiają się i znikają,,. :hmm:

 

Co innego opinia Kol. ufolza który kupił tam przyczepę, ale nie poleca firmy.

 

Pytanie czy Pati83 jest żywą osobą, jak najbardziej na miejscu. :hehe:

 

Cholera ? ,,co to wakacje z duchami,,? :hehe::hehe:

 

Miłego Wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Sławcio.

Dziwi mnie Twoja ocena wiarygodności wypowiedzi "userów" oparta na ilości postów ( nie jest to Twój pierwszy raz, kiedyś podobnymi kryteriami oceniłeś mój wpis). Niestety nie każdy z nas ma tyle czasu co Ty i nie nabija sobie postów jałowymi wpisami. Większość z nas musi zmieścić się w 24 godzinnej dobie ze swoją pracą zawodową, obowiązkami rodzinnymi, pracami domowymi, uprawianiej swojego hobby,snem, jedzeniem itp. i uwież naprawdę niewiele czasu zostaje na obecność na forum. Większość z nas stara się szybko przeczytać co słychać na forum i poświęca czas na pisanie tylko w sprawach które uważą za ważne i być może pomocne innym. Dlatego drogi Sławciu niekoniecznie ilość postów jest miernikiem jakości wypowiedzi. Pozdrawiam i zazdroszczę Ci, że masz tyle wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Kolego Sławcio.

Dziwi mnie Twoja ocena wiarygodności wypowiedzi "userów" oparta na ilości postów ( nie jest to Twój pierwszy raz, kiedyś podobnymi kryteriami oceniłeś mój wpis). Niestety nie każdy z nas ma tyle czasu co Ty i nie nabija sobie postów jałowymi wpisami. Większość z nas musi zmieścić się w 24 godzinnej dobie ze swoją pracą zawodową, obowiązkami rodzinnymi, pracami domowymi, uprawianiej swojego hobby,snem, jedzeniem itp. i uwież naprawdę niewiele czasu zostaje na obecność na forum. Większość z nas stara się szybko przeczytać co słychać na forum i poświęca czas na pisanie tylko w sprawach które uważą za ważne i być może pomocne innym. Dlatego drogi Sławciu niekoniecznie ilość postów jest miernikiem jakości wypowiedzi. Pozdrawiam i zazdroszczę Ci, że masz tyle wolnego czasu.

 

Myslę, że nie chodzi o ilość postów, tylko wytrwałość w odwiedzaniu Forum. Ktoś, kto jest poważny nie zarejestruje się tylko po to, aby wyrazić opinie o kimkolwiek lub o czymkolwiek. Takie zachowania widać prędzej, czy później. Myślę, że trochę opacznie zrozumiałeś Sławcia, trzeba trochę dystansu do suchych tekstów pisanych klawiaturą. Każdy spędza tyle czasu na Forum na ile uważa to za stosowne i nikomu do tego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nigdy nie wiadomo kto po drugiej stronie klika ???? Trzeba 3x razy dmuchać na zimne ,takie czasy niestety

 

 

Kolego Sławcio.

..............................................

 

......................................................

 

Dlatego drogi Sławciu niekoniecznie ilość postów jest miernikiem jakości wypowiedzi. Pozdrawiam i zazdroszczę Ci, że masz tyle wolnego czasu.

 

 

 

Witam.

 

 

Całkowicie się z Kolegą zgadzam, ale ,,prawdziwy user, krytyki swoich postów się nie boi,, (wesoły śmiech :hehe:)

 

Nie ma czego zazdrościć, już dawno udowodniono, że duża ilość wolnego czasu jest odwrotnie proporcjonalna do ilości kasy w portfelu. :oslabiony:

 

Wysilę się na coś mądrego i napiszę, że może warto kupować przyczepkę ,,razem z forum,, . Już wielu z Kolegów uratowało swoje pieniądze. :hmm:

 

Może faktycznie za ,,ostro,, komentuje Twoje posty Kol. JagieJoz :blagac: Jak tak to Przepraszam.

 

Wolałbym się spotkać z Tobą w innym temacie, a nie cały czas w tym (smutnym jakby nie było i przygnębiającym).

 

Pozdrawiam i miłego wypoczynku życzę. (fotka ekstra :winner:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Przeczytajcie moje posty o tej firmie, bo ogolnie jestem zadowolony z zakupu mimo duzego wkladu wlasnej pracy w odbudowe cepki. A wp caravans to cwaniaki u ktorych nie polecam zakupow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaje, są dostępne na ich stronie

 

 

2 posty powyżej napisałem ze wczoraj dzwoniłem w sprawje jednej z przyczep WYSTAWIONEJ na stornie

i "koles" powiedział ze sprzaedajaTYLKO do rosji a poza tym na placu nic juz nie mają...

strony po prostu nie zlikwidowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.