Skocz do zawartości

Komorniki - WP CARAVANS


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

panie white - przede wszystkim to dzień dobry. A następnie wychwalaj firmę która na to nie zasługuje. Pierwszy post i już reklama.. oj :czerwona:

uzupełnij profil to pogadamy inaczej (czytaj, kopalnia wiedzy na forum ale nie dla anonimów) - bo admini wrzucą do :kosz:.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w WP kupiłem już 2 cepki . 2 lata temu kupilem elddisa a tydzien temu wymieniłem go na wieksza ,bo troche mi sie powiekszyła rodzinka :) i co moge powiedziec o firmie... hym na pewno profesjonalna bo maja kompleksową obsługę lacznie z czesciami , servisem , i sklepem ze wszystkim co tam mozna sobie zażyczyć do przyczepy, (raz potrzebowałem takiej malej dziwnej lampki do kibelka to podjechalem i mieli na magazynie ). chłopaki widać ostro sie rozwijaja bo jeszcze 2 lata temu mięli 10-15 cepek na placu a teraz ciezko jest nawet powiedziec ile z 60 moze 70 . co do samej sprzedaży to naprawde jestem super zadowolony , do przyczepy dostalem zbiorniki, klucz do lap, mieli nawet przedsionek z osprzetem wiec naprawde ok. poza tym wiedza co sprzedaja bo na kazde pytanie potrafili odpowiedziec a nawet troche doradzili w zakupie. a co najważniejsze ceny maja dobre , bo porownujac z innymi jakies 1500 taniej . przyczepke wzieli na wymiane ja musialem oczywiscie doplacic bo wymienialem na wieksza i nowsza , ale z transakcji jstem naprawde zadowolony . podsumowujac naprawde polecam firme , jezeli bede kupywac 3 napewno do nich przyjade .a oprocz przyczep widzialem maja jeszcze domki holenderskie , ale to nie moj temat :)

 

 

... ale reklamą zajechało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u nich obejrzałem z 15 przyczep i nie kupiłem. Po pierwsze ceny były nieadekwatne do oferowanych przyczep, a po drugie nie spodobało mi się to, w jaki sposób potraktował mnie właściciel. Jechaliśmy ponad 150 km obejrzeć jedną, konkretną przyczepę, umówilismy się telefonicznie przed wyjazdem, a na miejscu okazało się, że przyczepa jest sprzedana ( wg właściciela). Coś nam nie pasowało, bo do końca aukcji było jeszcze trzy dni i znaleźliśmy ją na placu, ale totalnie rozebraną i szykowaną do sprzedaży. Nie lubię, kiedy ktoś ma mnie za idiotę.

 

PS Potwierdzam wszystko co pisali poprzednicy na temat braków w wyposażeniu przyczep: aku - mogę panu sprzedać, zbiorniki - mogę panu sprzedać, butle na gaz - mogę panu sprzedać i t.p. Opony - dwie inne na jednej osi, ale przyczepa już po polskim przeglądzie... Opony oczywiście nie "C".

 

Uważam, że można tam podjechać, ale tylko z osobą, która ma rozeznanie na rynku przyczep.

Tyle w temacie.

Edytowane przez Kocer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisaliśmy na nich trzeba uważać.. - kartka, lista, i kluczyki do ręki jak się idzie płacić bo potrafią wyjąć coś (np. podnośnik lub stopień) jak jest się u nich na górze w pokoju.

Podzielam kolegę Kocer'a jechać to albo się znać albo z zaskoczenia.

Ja akurat jechałem po konkretną którą wcześniej mi kolega oglądał. Potem jeszcze ja delikatnie (mało powiedziane) prześwietliłem no i wróciłem z Challengerem ale kolesie kręcą i znikają jak coś się chce uzyskać co mi się należy. (patrz akcesoria) Telefony to tylko przez pomyłkę odbierają.

 

 

Bodzioklb - miała być reklama a wyszła krytyka... hahaha nieźle to poszło.. ciekawe czy pracownik dostanie po głowie czy współwłaściciel.. :klotnia:

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno:

byłem tam na początku sierpnia tego roku. Na placu było około 25 przyczep, z czego może 15 do oglądania. Nie wiem gdzie Kolega widział te 60-70 szt? Chyba, że liczył razem z domkami holenderskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co pisali poprzednicy.

Historia :look:

Kupiłem od nich pierwszą w życiu cepkę rok temu. Oczywiście rozczelnioną ale spoko byłem świadom tego czynu. Co mogę stwierdzić z pełną świadomością to bardzo na nich uważajcie przy zakupie cepek poprostu cwaniaki a ich cwaniactwo może was dużo kosztować. Ja swój zakup dokładnie obejrzałem i pomacałem nie znając się wogóle na kupowaniu cepek. Zauważyłem od razu że około 20 z 22 cepek było w większym lub w mniejszym stopniu rozszczelnionych ale po oględzinach i zweryfikowaniu kosztów naprawy postanowiłem kupić swoje obecne :thank: CACKO. Koszt naprawy przez ze mnie to około 1000zł. + parenaście godzin roboczych ( przy okazji wzmocniłem sobie przednią konstrukcję). Teraz mogę śmiało powiedzieć że znam ją jak własną kieszeń. Jak zdecydujecie się na naprawe to możecie u nich kupować. Poprostu w większości sprowadzają szrotówki i je picują lub naprawiają wyciągają wszystkie dodatki a póżniej oferują do spżedaży jak kupujecie cepkę podbijając w ten sposób cenę samej cepki i to na tym polega ten ich wielki biznes.

:nono:Uwaga jak oglądałem u nich cepki to pare było bez tabliczek znamionowych. Z jednej spisałem sobie numer VIN z ramy i okazało się że w dowodzie rejestracyjnym jest data produkcji 1997 a z VIN był to rocznik 1994 CWANIAKI I TYLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potwierdzam kolejny raz jak napisałem kilka postów wyżej, CWANIAKI i tyle.

Kto chce może poczytać sobie od początku tematu.

A może skorzystają z takiego hasła reklamowego: JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ JAKIEJ PRZYCZEPY NIE KUPOWAĆ, PRZYJED┼╣ DO NAS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.