Skocz do zawartości

Komorniki - WP CARAVANS


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Siedziba firmy i miejsce gdzie można zobaczyć wszystkie domki

Komorniki k/Wrocławia na trasie Wrocław - Środa Śląska.

 

Jest to zarejestrowana w Polsce firma zajmująca się importem przyczep z UK.

 

 

 

WPCARAVANS

 

Adres:Komorniki

 

ul. Lipowa 7

 

55-300 Środa Śląska

 

tel. (+48) 609890345

 

tel. (+48) 667908258

 

e-mail: wpcaravans@wp.pl

kontakt@wpcaravans.pl

http://www.wpcaravans.pl/

Allegrowicz Eczki

http://www.allegro.p...php?uid=6525221

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem ich klientem i to ze trzy razy,ani razu mnie nie zawiedli i zauważyłem że wciąż się rozwijają(nie tylko sprzedaż,ale i naprawy),jak na tą chwile :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj kupiłam od nich przyczepkę. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że mają profesjonalne podejście do sprawy, wszystko pokazali, posprawdzali, dali komplet dokumentów z przeglądem i tłumaczeniem.

Jestem bardzo zadowolona z obsługi :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Robią wrażenie kompetentnych i dbających o klienta, ale tak nie jest.

Trzeba uważać, bo niestety jak się dobrze przyjżeć to niby doradzą niby podpowiedzą lecz to jest bardziej w kierunku żeby opchnąć przyczepę.

Trzeba wszystko sprawdzać dokładnie samemu (rada dla nowych, niedoświadczonych kupujących).

Jak zacząłem grzebać wszędzie i szukać wad przyczepy to gościu za każdym razem mówił że to nie jest nowa przyczepa i że ma w tygodniu dwa razy więcej klientów chętnych niż przyczep i że ludzie przyjeżdżają zobaczą z zewnątrz i biorą w ciemno.

Mi wrzucili zapasówkę na sztukę (na 4 śruby i uszkodzoną) więc jakbym złapał po drodze gumę to kicha by była.

Robią jak większość handlarzy, wyciągają wyposarzenie dodatkowe i oferują potem osobno w promocyjnych cenach, dlatego trzeba się targować o parę stówek żeby było na te fanty.

Sprawdzać, sprawdzać i jescze raz sprawdzać wszystko dokładnie.Szczególnie takie miejsca jak okolice drzwi, okien, listew zewnętrznych, kół, osi i wywietrzników bo ja mimo że wlazłem w każdą dziurę to potem okazało się że były niespodzianki.

Kontakt miły, zachęcający do zakupów szkoda że to tylko na pokaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Dziwi mnie powyższa opinia i zaczynam sie zastanawiac czy przedmówca miał po prostu pecha, czy jest to jakas desperacka proba walki z konkurencją...

Jestem totalną amatorką caravaningu. Bylam w tej firmie ponieważ noszę sie z zamiarem kupna przyczepy. Celowo poszlam sama, bez przyjaciela ktory sie zna, by sprawdzic czy bedą chcieli mi wcisnąć jakiegos rupiecia. Nic z tych rzeczy! Sprzedawca potraktowal mnie na prawde poważnie i odpowiadal na wszystkie nawet debilne pytania. Sam uczciwie zaproponowal, zebym przyszla z kims kto sie zna w tej materii zebym miala pewnosc, iz nie jestem robiona w bambuko. Mowił o tym, że campy sa uzywane i zeby miec tego swiadomosc. Zwrociłam uwage na fakt, iz przyczepy nie są sztucznie odpicowane na pokaz! Sprzedawca wychodzi widocznie z załozenia, ze dla kupującego waznym jest by wszystko bylo w pełni sprawdne i dzialało, a nie to czy w srodku jest błysk i wyprane firanki. I słusznie.

Jesli chodzi o sprzet, ktory jest wymontowywany i potem trzeba go dokupic.To na logikę wydaje mi sie, że ma to jakis sens. No bo nie każdemu jest przeciez wszystko potrzebne? Jak sie kupuje auto w salonie to tez nie ma full opcji w wyposażeniu podstawowym.

Jeszcze jedną rzeczą (ciekawostką), ktora przemawia za WP caravans jest fakt iz niejaki Piotr "SNAKE" znany z polskiego Idola, również kupil tam swoja przyczepę, w ktorej wiedzie swoje artystyczne życie ;) WIem to z poczty pantoflowej i sama pochodzę ze srodowiska artystycznego. sprawdzilam! wstawil nawet kiedys zdjecie tej przyczepy na nk ;)

 

Pozdrawiam wszystkich kupujących!!!:ok:

 

molla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeżeli sprzedawca wie co dolega przyczepie to jest przygotowany na zadane pytania, w moim przypadku było tak że to była świeża przyczepa i sami nie wiedzieli co jej jest.

Jak byłem tam pierwszy raz w styczniu to z gadki też było super, wszystko tłumaczone (przecież wtedy nie miałem żadnego doświadczenia).

Tylko że jak w kwietniu wiedziałem co w trawie piszczy to nie bardzo chcieli dyskutować i kwitowali wszystko tekstami że to nie jest nowe lub że mają dużo chętnych na przyczepy.

Nie myślcie sobie że jestem tak negatywnie nastawiony do nich, bo z przyczepki jestem zadowolony, ale musiałem włożyć w nią trochę pracy.

Przestrzegam po prostu nowych żeby byli naprawdę czujni i wymagający wobec handlarzy.

A jeśli chodzi o dodatkowe wyposażenie to takie rzeczy jak butle na wodę, gaz, koło zapasowe, podnóżek, korba do nóg itp. raczej są w każdej przyczepie.

Po prostu jak tego nie ma to trzeba się targować o cenę przyczepy.

 

[ Dodano: Pon 17 Maj, 2010 14:22 ]

Jeszcze jedną rzeczą (ciekawostką), ktora przemawia za WP caravans jest fakt iz niejaki Piotr "SNAKE" znany z polskiego Idola, również kupil tam swoja przyczepę, w ktorej wiedzie swoje artystyczne życie;) WIem to z poczty pantoflowej i sama pochodzę ze srodowiska artystycznego. sprawdzilam! wstawil nawet kiedys zdjecie tej przyczepy na nk;)

molla

 

Niestety, a może na szczęście nie znam Pana "snake" więc ten fakt wogóle do mnie nie przemawia. Nawet gdyby u nich kupował sam Andrzej Lepper, Edyta Górniak czy jeszcze inna wielkoformatowa gwiazda to nie robi to na mnie żadnego wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Byłem w tej firmie po drodze z urlopu. Na zdjęciach przyczepy wyglądają lepiej niż w rzeczywistości, ale ceny też konkurencyjne do przyczep z zachodu. Ja chcę moją sprzedać lub zamienić na większą, ale mimo dość dużego wyboru nie znalazłem nic fajniejszego od mojej cepki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldy,

bylem u nich ze 2 tyg temu, bo tez szukam czegos dla siebie a i angliki mi sie podobaja (takie glownie u nich).

Wybor maja konkretny. 20-30 cepek stoi na placu, albo i wiecej... Sympatyczny gosc akurat obslugiwal. Widac, ze nie wciska wszystkiego jak leci, tylko zapytal czego szukam, dla jakiej rodziny, czy zakup czy wynajem, podrozowanie czy pobyt staly, co za holownik itp, itd... Wyjasnil co bylo robione w ktorej cepce (niektore naprawiaja), Obsluguja kompleksowo: sprzedaz, przerejestrowanie na PL, serwis, pozniej ewentualnie odkupienie jakbys chcial sie pozbyc po sezonie.

Udam sie do nich na jesien, z nadzieja, ze ceny jeszcze spadna, jako, ze nie pali mi sie z zakupem

Osobiscie polecam, mysle ze warto sie przejechac, ale co by nie bylo, to handlarze, wiec trzeba byc czujnym...;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest mozliwosc odsprzedazy im. Pytanie po jakiej cenie...

Jesli chodzi o nowsza przyczepe: szczerze mowiac, roczniki tam maja raczej zblizone, 90 % to od 1992-1996. Roznica moze byc wielkosc, wyposazenie czy stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich serdecznie.

Tez jestem fanem p-p angielskich i po kilku rozmowach tel.z wlascielami tego punktu sprzedazy z duza nadzieja pojechalem do Komornik k/ Srody Sl.---w obydwie strony 900 km.

2 P-PY ktorymi bylem zaint. byly juz sprzedane ,ale na placu. Obejrzalem wnikliwie--obydwie na gorze rozszczelnione i to mocno---odp.wlasciciela p-pa uzywana ---wspolczuje ludziom ktorzy je kupili.

Z ok. 25 p-p ktore staly na placu do kupienia ew. byla slownie 1--duza 2-osiowa // ok 30 tys //---pisze ew. poniewaz ta wielkosc mnie nie int.--a wiec przeglad pobiezny.

Jak sie wlasciciele zorientowali ze mam jako-takie pojecie o p-pach---to mnie odpuscili.

P-py kpl. gole ---a wiec koledzy ktorzy pisali o tym wczesniej maja calkowita racje .Pisza dobrze o tym miejscu ludzie ktorzy mieszkaja blisko i moga wyszukac dobra p-pe // co tydzien dostawy // lub osoby ktore sa kpl. laikami w tej

materii i na takich czekaja w serwisach .

Polecam wszystkim kupujacym szukac p-p od prywatnych osob--nie od handlarzy. Telefonowac i zadawac dziesiatki pytan---w razie duzej odl.prosic kolegow z forum blizej mieszkajacych.

I przede wszystkim przygotowac wiedze // z tego forum // nt. p-p. Ja tak robie i jeszcze nie zaliczylem wpadki---kupilem wlasnie 3 p-pe ,a druga angielke.Wpadlem tylko raz jadac wlasnie do Komornik.

Pozdrawiam szanownych klubowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.