Skocz do zawartości

Wspomnienia, sentymenty, auta z duszą :)


ROBICAR

Rekomendowane odpowiedzi

ja 11grudnia około 14,40 widziałem forumowicze w Szamotułach przed torami ,w srebrnym audi bez przyczepy,ale była naklejka pod rejestracją z początkiem PO ......

 

 

 

 

Co za zbieg okolicznościÔÇŽ :jump: zapewne widziałeś moje Audi, a właściwie już nie moje, bo wczoraj właśnie je sprzedałem i nowy nabywca w tych godzinach jechał przez Szamotuły do Trzcianki :jump: Nie zdążyłem odkleić naklejki forumowej tak, więc jak gdzieś kiedyś ktoś zajedzie Wam drogę srebrnym Audikiem to :biwak: nie wyzywajcie mnie :bukiet: bo to nie ja :jump:

 

 

Ps. Proszę potwierdź czy to było te Audi, a tak przy okazji to zapraszamy dzisiaj tu: http://www.forum.kar...opic.php?t=5719

post-111914-imported-b4bc0726-3f4c-48ef-8566-f5ae40c80ed9_thumb.jpg

post-111914-imported-7c69e916-b697-474c-8cc7-e2c6407e142d_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moje poszlo w sobote :ok:

 

 

widelec, to było trzeba nie sprzedawać :ok: a teraz nam tu :ok::ok::ok:

 

Co do mnie to powiem... :ok: było minęło jest kolejne.... no może tylko Tomek na spotkaniu sobotnim :ok::ok: :'( że sprzedałem i zdradziłem jego ulubioną markę :bukiet:

 

Ps. Sprzedaż tak szybko poszła, że nie zdążyłem nawet :) a co więcej nie zdążyłem nawet odpiąć kluczyka od przyczepy, który był przy breloczku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Panowie - przywołuję Was do porządku. Tu płakać można TYLKO nad rozlanym mlekiem lub (ewentualnie) za przyczepką!

 

Wszyscy dobrze wiedzą, że każdy facet dwa razy się cieszy : jak kupuje i jak SPRZEDAJE samochód (osobiście uważam, że w drugim przypadku - bardziej).

Koniec płaczów! :ok:

 

:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(osobiście uważam, że w drugim przypadku

 

I tu masz rację , jak chodzi o holownik np taki jak twój.

Stare audi , jest nieśmiertelne, a nie jak auta robione dla reprezentacji lub dla szpanu , lub nabicia klienta w butelkę.

Puki nowe to cieszy , potem jak kolega pisze to sprzedaż i pozbycie się kuli u nogi.

Niestety , stare Audiki mają duszę nieśmiertelną. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafku - jak sprzedawałem klasycznego PF126p - to się cieszyłem.

Jak będziesz swoją ściereczkę sprzedawał, to też się będziesz cieszył. Pomimo, że to klasyk.

Osobiście uważam, że auto to narzędzie do przemieszczania się. Zarówno taki jak mój, taki jak Twój czy Audi.

Gdy sprzedawałem swoją Suzuki Vitarę (chyba nie zaprzeczysz, że autko nieśmiertelne), to też się cieszyłem. Pomimo, że byłem do niego mocno przywiązany.

Według mnie, jak kiedyś będzie mnie stać, to kupię sobie naprawdę nieśmiertelne auteczko. Marzy mi się stary Mini Morris. Inne tego typu autka to Fiat 500, Garbus, 2CV, itd. Z tym, że w celach hobbystycznych, a nie do użytkowania codziennego. Marzenia ...

 

Akurat Audi 80 - w mojej ocenie fajne autko - ale do super nieśmiertelnych samochodów nie należy.

 

a nie jak auta robione dla reprezentacji lub dla szpanu

Nigdy nie oceniam ludzi po samochodzie. Faktem jest, że sporo szpanerów używa BMW, VW, ale również Audi.

 

Puki nowe to cieszy , potem jak kolega pisze to sprzedaż i pozbycie się kuli u nogi.

 

Moje auteczko nie jest nowe (jak wiesz nie było jako nowe również zakupione). I nie sądzę, żebym miał problem ze sprzedażą. Z pewnością nie będzie to kula u nogi ... Chętni byli - nawet na tym forum ;p

 

Ale oczywiście - każdy ma prawo mieć inne odczucia :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Audi 80 - w mojej ocenie fajne autko - ale do super nieśmiertelnych samochodów nie należy.

 

Wszystko zależy od wieku.

W moim audi , w twoim garbus itp.

Gdyby była możliwość kupna fabrycznie nowego egzemplarzu z przed lat , to nie jeden człowiek byłby szczęśliwy.

Tu raczej stawiam na sentyment.

Jeden ma większy drygi ma mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była możliwość kupna fabrycznie nowego egzemplarzu z przed lat ' date=' to nie jeden człowiek byłby szczęśliwy.[/quote']

 

a może być golfik I gen ?

taki

CitiGolf-07.jpg

można nabyć za jedyne 32tyś zł

szczegóły :ok:

 

pewnie znajdzie się jeszcze kilka takich ciekawostek w Chinach, czy dawnych republikach :ok:

 

czy nawet w EU

Santana-300Xtreme-179.jpg

znajomo wygląda ?

suzuki_vitara.jpg

poczciwa vitarka (produkowana od 1989 roku) :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była możliwość kupna fabrycznie nowego egzemplarzu z przed lat , to nie jeden człowiek byłby szczęśliwy.

 

Trafku - masz sporo racji. Zastanawiam się tylko, ile w tej jakości jest legendy a ile prawdy. Bo przecież w rankingach usterkowości kilkunastoletnich aut Audi nie jest na pierwszych miejscach ...

 

Być może byłby szczęśliwy, ale biorąc pod uwagę inne aspekty?:

- bezpieczeństwo,

- wyposażenie,

Ja bym się wahał i pewnie wybrałbym autko którym jeżdżę.

 

Wszystko zależy od wieku. W moim audi , w twoim garbus itp.

Trafko! Przywołuję Cię do porządku! :ok: Ja jestem młody facet. Mnie nie ciągnie do "garbusa" tylko do Mini Coopera, ale z innych względów niż wiek :ok:

Ale cóż :ok: i :bukiet: FY.

 

[ Dodano: Wto 15 Gru, 2009 15:38 ]

 

znajomo wygląda ?

Obrazek

poczciwa vitarka (produkowana od 1989 roku) :ok:

 

Podobną miałem. Fajna jest! :ok:

Ale zdanie n/t napisałem wyżej :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.