Skocz do zawartości

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

W Lidlu będą grile elektryczne - takie ze szklaną pokrywką.
Mamy taki od roku, używamy w sezonie kempingowym w Chorwacji (na 90% tam, gdzie jesteśmy jes zakaz grilowania na otwartym ogniu) - i sobie chwalimy, jedzenie ugrilowane a nie ugotowane, jak w poprzedniku, który nam się szczęśliwie zepsuł.
Na zimę zabieramy urządzenie do domu i domku grilujemy.

Fajnie się myje toto, bez problemu żadnego. Ktoś pomyślał, jak urządzenie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lidlu będą grile elektryczne - takie ze szklaną pokrywką.

Mamy taki od roku, używamy w sezonie kempingowym w Chorwacji (na 90% tam, gdzie jesteśmy jes zakaz grilowania na otwartym ogniu) - i sobie chwalimy, jedzenie ugrilowane a nie ugotowane, jak w poprzedniku, który nam się szczęśliwie zepsuł.

Na zimę zabieramy urządzenie do domu i domku grilujemy.

 

Fajnie się myje toto, bez problemu żadnego. Ktoś pomyślał, jak urządzenie zrobić.

 

dzięki za info. Mam wysłużony grill campingowy elektryczny, bez pokrywy, bardzo fajny ale 4 sezony i trochę w domu dały mu radę, powoli się kończy. Ten wygląda fajnie. Dostępny ma być od czwartku 22.09

post-8007-0-81141100-1474280765_thumb.jpg

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj w Leroy Merlin  widziałem lampy za 17 zł.  Abażur plastikowy, więc np. do przedsionka w sam raz.

 

 post-9690-0-06581600-1476210895_thumb.jpg

Edytowane przez mirekg9 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W Auchan dostępny "Dual screen portable DVD player". Przeceniony z 300 pln na 150 pln. Nabyłem, całkiem fajne urządzenie, dwa osobne ekrany, w jednym z nich slot na DVD. Sporo funkcji i ustawień. Nazwa LAZER T-162A2P. Ekran 7 cali, zasilacz sieciowy i samochodowy, kabelki, taśmy do zawieszenia na zagłówkach auta. Itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info. Mam wysłużony grill campingowy elektryczny, bez pokrywy, bardzo fajny ale 4 sezony i trochę w domu dały mu radę, powoli się kończy. Ten wygląda fajnie. Dostępny ma być od czwartku 22.09

Ten sam grill powraca w Lidlu w ofercie Black Friday po obnizonej cennie

Kompresor wielozadaniowy 

 

http://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/akcesoria-samochodowe/narzedzia-do-ogumienia/mini-compressors-and-foot-pumps/kompresor-4-w-1-604195/

Jutro w Lidlu klucz dynamometryczny. Ma ktoś taki? Sprawdza się, czy raczej nie warto? Oczywiście zakładam majsterkowanie, a nie profesjonalny użytek.

 

attachicon.gifklucz_dynamo.JPG

Mam i spelnia swoje zadanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić wkrętarkę akumulatorową z Lidla. Kupiłem kiedyś na próbę model 18 V i muszę przyznać że sprawuje się dobrze. Przetestowana w boju przy skręcaniu szalunków na ogrodzenie. Aktualnie używa jej teść na warsztacie. Ten nie ma litości dla narzędzi :]jednak wkrętarka nadal śmiga, co jest dla mnie najlepszą rekomendacją.

Piszę o tym dlatego, że od soboty 26.11 będzie w sprzedaży wersja 20V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić wkrętarkę akumulatorową z Lidla. Kupiłem kiedyś na próbę model 18 V i muszę przyznać że sprawuje się dobrze. Przetestowana w boju przy skręcaniu szalunków na ogrodzenie. Aktualnie używa jej teść na warsztacie. Ten nie ma litości dla narzędzi :]jednak wkrętarka nadal śmiga, co jest dla mnie najlepszą rekomendacją.

Piszę o tym dlatego, że od soboty 26.11 będzie w sprzedaży wersja 20V.

 

użytkuje te wkrętarki od ok 3 lat. Aktualnie posiadam dwie, w rodzinie najbliższej w użytku jest ok 4-5 sztuk. Wszystkie z innej promocji, inne modele. Cena podobna - do 200zł. Zdecydowanie warto tyle wydać. U mnie przetrwały wszystko, od płotu, przez budowę mebli, altanki, wiaty na przyczepę (gdzie śruby stolarskie 25cm wchodziły jak w masło tylko dym z drewna szedł od temperatury). W ciemno można brać, raczej nie da się tego w 2 lata użytkowania zniszczyć. W sezonie 1 z wkrętarek śmiga w przyczepie, do podkręcania podpór, czasami coś tam się powierci, przerobi, udoskonali :)

Ten sam grill powraca w Lidlu w ofercie Black Friday po obnizonej cennie

Kompresor wielozadaniowy 

 

http://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/akcesoria-samochodowe/narzedzia-do-ogumienia/mini-compressors-and-foot-pumps/kompresor-4-w-1-604195/

Mam i spelnia swoje zadanie 

 

faktycznie grill powraca, w piątek 25.11 w cenie 99zł. Dobra cena, może tym razem się skuszę. Za 159zł nie wzbudził mojego entuzjazmu. Głównie ze względu na to, że większość potraw robimy na grillu zamykanym, gdzie grzałki są od dołu i od góry. Ale teraz jak zapamiętam to chyba się skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.