Skocz do zawartości

Wędkowanie w Sławie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Rysiaczek, nawet jakby i była w Twoim rewirze i tak trzeba płacić w Sławie.

Rysiu Ty opłaciłeś składkę na wody PZW , a jezioro Sławskie to wody gospodarstwa rybackiego :hop1: . Musisz zwracać uwagę nad jaką wodę idziesz z wędką, bo nawet jeśli akwen wodny będzie w Twoim rewirze, a nie będzie to woda PZW, a innego właściciela trzeba ponieś dodatkową opłatę :bzik: , niestety tak się porobiło . Naście lat temu była jedna opłata na całą Polskę i komu to przeszkadzało ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek, tak właśnie jest jak Wirek napisał.

Dla przykładu taka Odra w mojej okolicy,musisz mieć trzy !! opłacone zezwolenia bo jest trzech dzierżawców wody PZW,SUM i Regalica .Każdy z nich ma jakiś tam odcinek rzeki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek, ale dotyczy tylko wód PZW , jak trafisz na zbiornik dzierżawiony lub będący własnością innego właściciela , możesz się spotkać z dodatkową opłatą mimo, że masz opłaconą składkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wędkowałem na jeziorze Sławskim ale tylko z łodzi, w okolicach wyspy i na drugim koncu jeziora ok Lubiatowa .Napewno najlepsza na jeziorze jest łódz metody dowolne spining ,grunt i spławik.Ale żeby dobrać sie do gruntowych płoci i leszczy jak miski babci Jasi :hop1: to trzeba mieć łódke lub ponton,zanęcić pare dni na stoku a wtedy efekty może będą.Osobiście nie wierze żadnym pgr'om,ale posiedzieć można jak ktoś przyjedzie wcześniej,bo na zlocie to niewierze :bzik: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam ziomala z Kielc. Planujemy zamoczyc kijki w Sławie , na Zlocie . Zamierzam przyjechac deczko wczesniej t/j w środę przed majowym weekendem, przed Zlotem. Tak na sportowo ! Jak znam Okarynka to takze dopisze . Nasz wedkarski maniak i zarazem Komandor Zlotu Wirek ,bedzie tez wcześniej . Jak sie wszyscy zaczną zjeżdżać nie będzie już na wędkowanie czasu !

Rysiaczku ja mam czas,może być problem z wolnym dla Klakiera.

Jak przyjedziemy wcześniej zabiorę silnik,coby siły oszczędzać.

Pytanie do Wirka czy mozna pływać na spalinówce.. :ok::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Z tego co wiem to jezioro sławskie jest strefą ciszy, zresztą jak większość jezior w tej okolicy.

 

[ Dodano: Pią 19 Lut, 2010 09:40 ]

P.S.

Ja również planuję wcześniejszy przyjazd z kijkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.