Skocz do zawartości

Zaproszenie na "ŚWIĘTO CARAVANINGU WARKOT 2010"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no jako południowcy to macie niedaleko na czerwcówke w Polanicy :ok:

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=5101

 

 

 

no i o innym spotkaniu niema mowy. :brawo:

Bogusiu - w tym terminie, jeśli uda nam się dostać wolne w piątek po Bożym Ciele, to tylko Polanica :ok:

Nie ma innej opcji :brawo::ok:

Pozdrawiam cieplusio :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę mój post potraktować wyłącznie jako informacyjny ,że taka impreza będzie miała miejsce...

Moim zdaniem bardzo dobrze ze ktoś mimo presji próbuje podać informację o innych imprezach . Pisze mimo presji bo tak to ostatnio wygląda na naszym forum. Wszystko już jest rozplanowane na następny rok i wystarczy że ktoś przebąknie o innym spotkaniu to już jest napominany ze przecież „My” mamy tu albo tu i tu wskazane było by jechać. Robiłem spotkanie w Bieszczadach i jakoś się nie bałem o frekwencję i nie agitowałem po innych wątkach ,wręcz przeciwnie, pisałem że jak komuś za daleko czy ma inne powody to niech robi spotkanie bliżej siebie. Dobre spotkanie z dobrymi znajomymi obroni się samo. Nie wiem na czym polega dążenie organizatorów niektórych imprez i zlotów na zapewnianiu sobie frekwencji za wszelką cenę, a tak to wygląda ostatni jak się czyta wątki. Ot takie spędy żeby było jak najwięcej .

Ps.Ja to zawsze ze swymi poglądami odstaję – ot taki nietypowy południowiec tak że mocno na mnie nie naskakujcie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leszek, być może odnosisz się do mojej wypowiedzi , jeśli tak to źle ją zrozumiałeś , proponowałem zmianę terminu , aby ktoś mógł uczestniczyć w obu imprezach , a Ty sugerujesz , że coś na silę chcemy robić - NIC PODOBNEGO.

Zwróć uwagę na temat "lista chętnych na zlot w Sławie.

Rozmawiałem telefonicznie z kolegą martes w przyjaznej atmosferze, a nie z jakimiś pretensjami , że w tym samym czasie robi inną imprezę - ma do tego prawo i ma też możliwość poinformować nas tu na forum.

Kolego Leszku do dorabiaj jakiś spiskowych teorii , bo powstanie konflikt.

Każdy z nas ma prawo wyboru imprezy - nic na siłę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leszek, Właśnie to samo miałem napisać.

Ja do Sławy się nie wybiorę bo stracę 2 dni na jazdę i już zacząłem się zastanawiać, gdzie samemu wyskoczyć w tym terminie, a tu pojawia się całkiem fajna propozycja, którą warto przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Sławy się nie wybiorę bo stracę 2 dni na jazdę i już zacząłem się zastanawiać, gdzie samemu wyskoczyć w tym terminie, a tu pojawia się całkiem fajna propozycja, którą warto przemyśleć.

 

Czy z Rzeszowa, czy z Krosna do Sławy jest daleko bo 600 kilometrów.

Faktycznie tak jak piszesz trzeba jechać 2 dni, a zlot trwa niecałe 3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artly, Fakt w tym roku wschodnia część Polski ma do pokonania sporo km , być może w następnym roku ktoś podejmie się organizacji zloty na wschodzie i my będziemy mieć do pokonania sporo km .

Z Rzeszowa dojazd do Sławy jest o tyle dobry , że większość jedziesz autostradą A4 i tą drogę możesz pokonać w 6 lub 7 godzin.

W tym roku od Wrocławia do Wetliny tą trasę pokonałem w 8 godzin ( około 600 km) i jak wiesz od Komańczy zaczęły się góry , a tu masz cały czas po równinie.

Oczywiście wybór należy do Ciebie , tylko informuje o drodze, bym nie był posądzony o agitacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre spotkanie z dobrymi znajomymi obroni się samo.

Słuszna uwaga ,bo ja wybieram nie tylko bliskie od miejsca zamieszkania zloty ,ale też z powodu obecności odpowiedniego gremium zlotowiczów w towarzystwie których faktycznie się wypoczywa :bukiet::jump::biwak::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Leszku do dorabiaj jakiś spiskowych teorii , bo powstanie konflikt.

Konflikt nie powstaje wtedy gdy ktoś próbuje przedstwić swoje racje tylko wtedy gdy ktoś na siłę i za wszelka cenę próbuje by reszta uznała jego . Myślę że ze mną nie będzie konfliktu bo przedstawiam swoje i tyle . Ktoś się zgodzi, inny nie , ja nie mam ochoty nikogo przekonywać . Personalnie do nikogo nie piszę ,piszę o sytuacji na forum a nie o konkretnych osobach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leszek, Z racji , iż jestem jednym z organizatorów zlotu w Sławie , będę zapraszał nawet indywidualnie ( nie ma chyba w tym nic złego) .

Ciebie również zapraszam , jeśli odmówisz z racji odległości czy innych powodów i wybierzesz się np do Warki nie będę ( nie będziemy) czuć urazy czy coś w tym stylu.

To jest tylko zaproszenie z którego każdy może skorzystać lub nie.

 

A tak swoją drogą szkoda, że nie będzie okazji się poznać, mam nadzieje, że taka okazja się nadarzy :biwak::bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jesteśmy na wolnym forum gdzie każdemu wolno mieć własne zdanie i upodobania. A to że Martens podał temat (chwała mu za propozycje ) nie jest w żaden sposób próbą zrobienia jakiegokolwiek podziału forum. Na pewno część forumowiczów skorzysta z Jego zaprosin i nic z tego tytułu na forum się nie stanie oprócz tego że tego że więcej członków naszego forum mile i sympatycznie spędzi początek maja w gronie ludzi pozytywnie zakręconych :bukiet::jump::biwak::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Leszku do dorabiaj jakiś spiskowych teorii ' date=' Personalnie do nikogo nie piszę ,piszę o sytuacji na forum a nie o konkretnych osobach.[/quote']

 

Lesiu, drogi, kochany, jednak próbujesz się wymigać od obowiązku bycia choć raz na zlocie naszego jakże by zacnego klubu karawaning.pl

 

Wiruś sugerował zamianę terminu zlotu w Warce.

Niestety poszła wiadomość w eter i tego się nie wycofa.

Nasz zlot VII był zgłoszony już na VI zlocie w Nieborowie i większość zapisanych się nie wycofa, ja też nie.

Nasze zloty klubowe, pełne powinny być przez nas hołubione, spoty rejonowe, mniejszej wagi można sobie tworzyć gdzie się komu takowy zechce organizować. Jeśli będzie wcześniej podany to jest możliwość dopasowania sobie wolnego.

A kilometry to mały problem, dobre towarzystwo to i w Bieszczady pognało naszych kolegów, mnie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu, drogi, kochany, jednak próbujesz się wymigać od obowiązku bycia choć raz na zlocie naszego jakże by zacnego klubu karawaning.pl

 

Trudno sie wymigać z czegoś na czym się było już kilka razy :bukiet:

Leszek był napewno bo stacjonował koło mnie na I, II, III tu mnie nie było, oraz V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.