Skocz do zawartości

Miejsce i termin zlotu


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cathay, Muzyczka będzie o czym informowałem tu http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=5669&postdays=0&postorder=asc&start=390 nie wiedząc jeszcze ze nasz kolega nie będzie mógł przyjechać

Przygrywać będzie ktoś z Ośrodka kultury w Sławie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 6 zł od osoby/ doba, dzieci do lat 4 - 0 zł dzieci od 5 lat do 10 lat - 5 zł

- 3 zł za auto /doba

- 6 zł przyczepa/doba

- 7 zł za podłączenie do prądu/doba

- 10 zł camper/doba

Wirek, dotyczy to pewnie tylko kilku załóg ale może warto podać także cenę za namiot. Pewnie tacy też się znajdą :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo1, wiem i już takie pytanie padło na PW , nie wiedziałem, że będą osoby, które przyjadę pod namiot więc ustalę i podam.

Szkoda, że nie wcześniej padło to pytanie akurat wczoraj byłem w Sławie, a wszytko ogarnąć samemu nie sposób :hop1:

 

p.s. Jutro będą znam odpowiedź przed chwilą dzwoniłem i podałem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek, dotyczy to pewnie tylko kilku załóg ale może warto podać także cenę za namiot. Pewnie tacy też się znajdą :look:

 

W dniu dzisiejszym ustaliłem cenę za robicie namiotu i dla nas na czas zlotu będzie wynosić 5 zł za dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
03-05-2010 to niestety dzień pożegnań pewnie znów na „misia” i pewnie tych pożegnań na misia będzie znacznie więcej niż przy powitaniach.

Przed wyjazdem każdy kierowca sprawdzony alkomatem

Czy aby to nie za późno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.