Skocz do zawartości

Jubileusz pionierów cybercaravaningu


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

Nastepne Zloty to już mniej improwizacji, a kazdy nastepny bedzie coraz bardziej zorganizowany , zaprogramowany . Tym bardziej łza sie kręci na wspomnienie Kozienic.
To też był mój pierwszy zlot i zakochałem się w tych spotkaniach. No i ta improwizacja, teraz coraz bardziej przypomina to zorganizowane spędy i coraz mniej w tym wszystkim radości ze spotkania niestety :-]

Może dlatego właśnie południowcy spotykają się w małych grupach i jest naprawdę wspaniale :)

Byłem juz zalogowany kiedy odbywał sie pierwszy Zlot w Zdworzu !
Ja też, ale jeszcze nie miałem swojej przyczepki tylko jeździłem z pożyczaną od kuzynki Niewiadką, która stała około 300 km od mojego miejsca zamieszkania, więc jeździłem z nią tylko na wakacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej przypomina to zorganizowane spędy i coraz mniej w tym wszystkim radości ze spotkania niestety :)

dwa razy w roku mamy większe spotkania i myślę , że warto i większym gronie się spotkać w Sławie nie będzie tak jak w Warce - na pewno będzie mniej.

A ciągu całego roku południowcy co miesiąc :-] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie tak jak w Warce - na pewno będzie mniej.
I o to chodzi. Warka była naprawdę super, ale za dużo organizacji - chodzi mi głównie o te wszystkie opaski na rękach, ochroniarzy na terenie itp. Ja to wszystko rozumiem, bo przy takiej ilości osób nie sposób wszystkiego dopilnować, ale też czułem się trochę niekomfortowo w tej sytuacji. Nie myśl, że to jakaś krytyka pod Twoim adresem, że starasz się zorganizować fajny zlot w Sławie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba takze popatrzeć na spotkania karawaning.pl z innej strony. Napisałem w poprzednim poście o większej organizacji na Zlotach. To dobrze . Pewne stałe zasady , reguły powinny być przy duzych spotkaniach. Zauważcie jedno ! Nadal są to spotkania INDYWIDUALNE WE WSPÓLNYM GRONIE . Oficjalnie nie ma organizatorów . Jest tylko hasło ,,ZLOT,,. Każdy robi co chce , przyjeżdża kiedy chce , to samo z wyjazdem , jedzie gdzie chce i nikt nikogo nie zmusza do obowiązkowego przeciagania liny ! A jezeli chodzi o improwizacje ! No !!! To tego na naszych spotkaniach nie brakuje i nie zabraknie ! Kociołki , maszty , flagi , namiociki i mnóstwo stałych zjazdowych ekstrawagancji . Te cztery lata to okres z którego Nasi Admini powinni być dumni . Zaprzyjaźnili ze sobą setki ludzi z różnych regionów Polski , o róznych charakterach , statusach itp. Na Zlocie jesteś tylko przyjacielem ! 2010 bedzie podsumowaniem 5 - latki . Uważam że ten rok to będzie prawdziwym przebojem! .

Nie chodzi mi już o to że sezon trwa cały rok i spotkania są nawet w grudniu ! ALE SKĄD MAM BRAC TEN URLOP ! :)

Uważam że tak pokręconego pozytywnie Forum ! Nie ma w na Świecie !

 

A najfajniejsze to , to / jest to niezgłębione dla innych Organizacji /że to wszystko założyli moi przyjaciele ,,szczyle ,, :):-]:):-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.