Skocz do zawartości

Karawany na Zlot i inne


Serek

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy z południa, kiedy planujecie wyjazd, bo mam rozumieć, że 30-go to juz na miejscu? Pytam, dlatego że jeszcze nie byłem na takim zlocie i poważnie rozważam wyjazd, lecz dla mnie to jeszcze zbyt odległy termin na poważne deklaracje. Powiedzcie czy liczba uczestników (załóg) jest ograniczona z racji miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

rkdent, kemping jest spory , miejsca nie braknie , a co za tym idzie nie ograniczamy liczbę załóg.

Fakt termin odległy i jeszcze jest sporo czasu do zapisania się , ale dla celów organizacyjnych prosił bym o jak najszybsze decyzje, co do karawany z południa śledź ten temat na forum , jak południowcy się będą organizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
rkdent, Teraz jeszcze za wcześnie planować karawanę. Założymy temat karawany południowców pewnie jakoś pod koniec marca, albo na początku kwietnia.

 

Przy planowaniu proszę uprzejmie o wzięcie pod uwagę uczestników zlotu z Częstochowy, którzy pewnie chetnie dołączą sie do karawany południowców. Ja przynajmniej mam takie plany bo wspólnie raźniej. Przeglądałem google map i wychodzi, że najlepsza droga do Sławy z Częstochowy wiedzie przez Opole i autostradą do Legnicy. Spotkanie karawan możliwe zarówno w Opolu jak i trochę dalej dla nas w Katowicach. Szczegóły do ustalenia.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecam przy planowaniu jazdy do Sławy jechać A4 do zjazdu na Legnicę ( omijamy miasto Wrocław, jest co prawda bliżej przez Wrocław i tak niektóre navi może kierować) , ale czas przejazdu przez Wrocław może być od 1 godz do 2 i więcej w godzinach szczytu.

Po zjeździe z A4 kierujemy się na Legnicę , Lubin w Lubinie jedziemy już dwupasmówką do zjazdu na Głogów . W Głogowie zaraz po minięciu mostu na Odrze skręcamy w lewo w kierunku Sławy.

Moim zdaniem jest to najlepsza droga z kierunku południowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planującym jazdę A4 proponuję aby nie pchać się przez Legnicę czyli zjazd Legnica - Jawor tylko pojechać kawałek dalej i zjechać w stronę Legnicy na zjeździe Legnica - Złotoryja, potem na pierwszym rondzie zaraz za hutą w lewo i jesteście na drodze do Lubina, Głogowa i Sławy.

 

P.S.

Również planuję być wcześniej pomoczyć kija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję wyjazd wcześniej tj. 28 lub 29.04 chciałbym jeszcze połowić rybki przed oficjalnym spotkaniem.

 

Ja też myślę , ale na razie nie planuję.

Jak coś to zgadamy się i w drogę.

Z Tarnowa masz do mnie po drodze , zrobisz mały odpoczynek i razem możemy śmigać. :hehe::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planującym jazdę A4 proponuję aby nie pchać się przez Legnicę czyli zjazd Legnica - Jawor tylko pojechać kawałek dalej i zjechać w stronę Legnicy na zjeździe Legnica - Złotoryja

Artur wyjaśnij dlaczego lepiej jechać tym drugim zjazdem? przyznam , że nie jechałem tym drugim i być może jest lepiej.

Jadąc tym pierwszym centrum Legnicy mijamy, jest po drodze co prawda chyba 3 trzy ronda i światła, nie wiem jak wygląda zjazd Legnica-Złotoryja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma ochotę dołaczyć , to moja karawana / Ja i Niewiadka / starujemy j.n.

27.04.2010 :hehe:

- Ostrowiec Świętokrzyski 8.00 start

- Starachowice 8.30

- Skarzysko

- Piotrków Trybunalski 11.00

- Zduńska Wola

- Sieradz

- Kalisz 13,40

- Jarocin, Gostyń , Leszno , Wschowa

- Sława 17,23 :hehe::hehe::hmm::hehe::hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego że są na tych rondach i światłach często korki, a od Złotoryi prosta droga do ostatniego ronda, tam raczej korki nie występują. Zazwyczaj z Jeleniej jadę przez Złotoryję a kilka razy pojechałem przez Jawor i zazwyczaj przepchać się przez niby obwodnicę zajmowało sporo czasu. Dlatego ja preferuję takie rozwiązanie i polecam Wam szczególnie z ogonkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.