Skocz do zawartości

Urlop AD 2010


wawerek

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że wątek padł. Jakoś nie wierzę, że nie macie planów urlopowych na 2010 rok;)

 

Wątek chyba nie padł,ale kolega Spablo1 próbuje go zgasić. :) Nie było pytania o zagraniczne wypady,a ogólnie o plany urlopowe. Ja również planuję wyjazd na mazury. Dla mnie to jedno z najlepszych miejsc na świecie,a na pewno w europie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wątek chyba nie padł,ale kolega Spablo1 próbuje go zgasić

Niczego kolego nie chcę zgasić. Trzeba tylko czytać ze zrozumieniem. Zerknij tylko wyżej i przeczytaj w jakim temacie się wypowiadasz.

Kącik turystyczny >> Zagraniczna >> Urlop AD 2010

 

Później przyznawaj czerwone kartki ale temu osobnikowi, który patrzy na Ciebie z lustra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupie przyczepę (a mam nadzieje że już niedługo) to wybiorę się najprawdopodobniej do Włoch (okolice Wenecji).

Plany były inne, mieliśmy jechać na mazury, ale po przemyśleniach (urlop będzie dopiero pod koniec sierpnia) stwierdziliśmy że dla małych dzieci które mamy w tym terminie na mazurach może być już zimno wieczorami i nocą.

 

Zamówiliśmy katalog Vacansolei i gdybamy co wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pościk samodzielny wrzuciłem, ale dopiszę się i tu.

Wstępne plany to Francja, a szczególnie Zamki nad Loarą. To takie nasze marzenie. Zamki są na środku więc decyzja czy potem na północ, czy na południe to już do dogadania. Może jeszcze jeden dzień na Paryż ewentualnie Asterix-Park.

Termin myślimy zaraz po zakończeniu roku szkolnego, czyli koniec czerwca, bo taniej i luźniej. Czas pobytu około 3 tygodni max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze jeden dzień na Paryż ewentualnie Asterix-Park.

 

 

 

witam

nie chce byc wredny ,ale jeden dzien w Paryzu to bedziesz szukal gdzie sie zaparkowac takim zestawem

 

pozdrawiam

DAKOTA

 

Wszystko to czysta teoria, ilości dni jeszcze dokładnie nie planowałem.

Nocleg chyba pod Paryżem, bez pakowania się do miasta z zestawem.

Tak mi się wydaje chyba, że jakieś pole w Paryżu i zwiedzanie bez auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze plany to : w połowie czerwca Słowacja - 'słoneczne skały' okolice Rajeckich Teplic - na parę dni. Pózniej przejazd nad Balaton - też parę dni i docelowo Chorwacja półwysep Istria około dwa tygodnie. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Paryżu jest fajny camping w okolicy lasku bulońskiego: http://www.campingparis.fr/boulogne_infos.html

 

Położony jest niedaleko obwodnicy. Jak się nie jedzie w godzinach szczytu można tam dojechać w miarę szybko.

 

Kursuje z niego wahadłowo autobus do najbliższej stacji metra. Więc odpada problem paryskich korków.

 

A jak ktoś lubi poruszać się na rowerze to dojazd z kempingu do wieży Eiffla zajmuje około 20-30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze plany to : w połowie czerwca Słowacja - 'słoneczne skały' okolice Rajeckich Teplic - na parę dni. Pózniej przejazd nad Balaton - też parę dni i docelowo Chorwacja półwysep Istria około dwa tygodnie. :ok:

Macie jakieś konkretne miejsce nad Balatonem?

Wybrałbym się na kilka dni i szukam czegoś niedrogiego.

Znalazłem kemping w Balatonföldvár - strona www to http://www.dioscamping.hu/eng_index.html

Zastanawiam się, czy ceny podane na stronie są aktualne, wychodzi bardzo korzystnie. Miasteczko też wydaje mi sie całkiem fajne, można pospacerować. :bukiet:

Może ktoś z szanownych forumowiczów był tam w ostatnim czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze plany to : w połowie czerwca Słowacja - 'słoneczne skały' okolice Rajeckich Teplic - na parę dni. Pózniej przejazd nad Balaton - też parę dni i docelowo Chorwacja półwysep Istria około dwa tygodnie. :ok:

Macie jakieś konkretne miejsce nad Balatonem?

Wybrałbym się na kilka dni i szukam czegoś niedrogiego.

Znalazłem kemping w Balatonföldvár - strona www to http://www.dioscamping.hu/eng_index.html

Zastanawiam się, czy ceny podane na stronie są aktualne, wychodzi bardzo korzystnie. Miasteczko też wydaje mi sie całkiem fajne, można pospacerować. :ok:

Może ktoś z szanownych forumowiczów był tam w ostatnim czasie?

 

 

Nie mamy jeszcze precyzyjnych planów co do Węgier,napewno ceny są przystępne,bardziej nam zależy na polu gdzie można łatwo zejść do wody z pontonem . Podobno od północnej strony kempingi są mniej zatłoczone :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie laikowi jak policzyć sobie koszt pobytu.

Przykładowy kemping nad Balatonem http://www.balatontourist.hu/index.php?WG_NODE=WebBTEgysegek&WG_OID=btEf_31b5cf3&lng=hu po kliknięciu odnośnik Arak mam cennik, a w nim podstawowe ikony oraz koszt parceli.

Wybierając się w 4 dorosłe osoby z przyczepą wystarczy mi do kosztów wybranej parceli doliczyc 4 x koszt osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie do czego stosuje się A parcellaár tartalmazza: ikonka samochodu + przyczepy + prądu?

Jest to coś pod podstawowym cennikiem.

 

Cofam pytanie, bo widzę, że poprawiono poprzednią odpowiedź. Dzięki zatem za wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, mam nadzieje ostatnie, do bywalców węgierskich kempingów, jak bardzo restrykcyjne jest traktowanie dzieciaków 15-16letnich? Tylko i wyłącznie jako osób dorosłych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.