Skocz do zawartości

Zlot Sława PARADA PAROWOZÓW LISTA UCZESTNIKÓW


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Emisja spalin przekroczyła wszelkie normy . A paliwo było taaakie dobre - wiśniowe . Na szczęście dwa dni przed wyjazdem komputer zaczął ustalać właściwą mieszankę . W dzień wyjazdu wydech wynosił 0 promila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na 2 str,pod postem balthura

Sorki - nie zauważyłem :-]

 

trudno w to uwierzyć

No właśnie. Jeżeli podtrzymujesz swoją decyzję to nie zapisuję Cię na barowóz.

Ale pomyśl... barowóz... - jak to brzmi zachęcająco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga fingera wyrusza na wycieczkę parowozową . Łącznie 3 osoby i mogę ewentualnie zabrać do autka 2 osoby . :)

 

Zwróćcie uwagę Arek będzie z obstawą :) i paliwo może być dawkowane przez kogoś innego inna pompa wtryskowa :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga fingera wyrusza na wycieczkę parowozową . Łącznie 3 osoby i mogę ewentualnie zabrać do autka 2 osoby . :)

 

Zwróćcie uwagę Arek będzie z obstawą :-] i paliwo może być dawkowane przez kogoś innego inna pompa wtryskowa :)

 

ważne co by go nie zalało :) znaczy tych garów ...bo inaczej kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obstawa nie jest taka kłopotliwa . Odpowiednio zaciągniety hamulec ręczny oraz dawkowany gaz i już mamy drift'owanko :):):)

 

Gorzej będzie jak powtórzą sie... urodziny :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie w Sławie szary11 chyba będzie miał nam coś do zakomunikowania

 

Lepciak, chyba nie załapałeś o co mi chodziło. Finger miał urodziny 26 listopada a dopiero dziś wrócił do rzeczywistości... tak zrozumiałem z jego podziękować za życzenia :)

 

 

 

Chyba, że ja nie załapałem o co Tobie chodzi :-]

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.