Skocz do zawartości

Zlot Sława PARADA PAROWOZÓW LISTA UCZESTNIKÓW


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po rozmowie i namowie ( nawet nie długiej :hop1: ) do listy dopisuję Filip85-87, a namawiałem dlatego, iż Robert był dwa lata temu z nami na tej paradzie parowozów i wie gdzie najlepiej się ustawić by jak najwięcej zobaczyć i wie gdzie znajduje się muzeum parowozów, tak więc Robert będzie przewodnikiem i trzymajcie się jego , ale uwaga czasami może zaprowadzić do knajpy na :hop1: ( oczywiście żartuje).

Tak więc kierownikiem wycieczki do Wolsztyna będzie kolega Filip85-87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek7476, jeśli autkiem nie zapisujemy na listę .

Lista ta jest po to by wiedzieć jakie środki transportu zabezpieczyć.

 

Taka informacja do ogółu :

na chwilę obecną mam zaklepane dwa autokary razem 105 miejsc siedzących, ale jak zajdzie potrzeba mam szanse zaklepać jeszcze inne środki transportu zbiorowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek

na chwilę obecną mam zaklepane dwa autokary razem 105 miejsc siedzących,

A my cały czas czekamy na informację, że zaklepałeś chociaż jeden barobus. W barobusie są tylko miejsca stojące więc dużo więcej się do niego zmieści. Poza tym i tak podczas jazdy wszyscy będą przy ladzie.

Jeżeli Filip85-87 zna wszystkie knajpy po drodze tam i z powrotem to ja osobiście bardzo się cieszę, że został głównym przewodnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie i namowie ( nawet nie długiej ;) ) do listy dopisuję Filip85-87,
itd........... -hehe kurde itp. itd. "chłolera" jasna - no tak - ja wiem bo :

1.Sam swego czasu wpadłem na "pomysła" coby (niektórzy chyba pamiętają) główną atrakcją - wtedy "Majówki" w Sławie była "Parada Parowozów" - więc i wiem gdzie się ona odbywa (Wirku tak w nawiasie to ja tam wtedy byłem ale nie przypominam sobie cobyś Ty tam był ;) .......- ja tam nie wnikam jaka była tego przyczyna ??? :piwko: a może ;) a może ;) a może ;) ....... kurde jest taka emotka której nie przytoczę ;) ............................. znaczy "wędkarstwo" ;)

2.Tera to "kerownik" ......kurde - abym tylko pojechał i pokazał ........ a Ty Rysio GDZIE w "owym" czasie będziesz ;) ................. - "dogorywał" czy nabierał sił ??? ;)

3. Rysiu przeca wiesz , że sam nie piję i pijaków nie lubię ................ ;)

 

[ Dodano: Czw 11 Mar, 2010 21:07 ]

Jeżeli Filip85-87 zna wszystkie knajpy po drodze tam i z powrotem to ja osobiście bardzo się cieszę, że został głównym przewodnikiem.
................... ja bym się na Twoim miejscu tak nie cieszył - może być i tak , że w obie strony o suchym pysku będziem - los potrafi być okrutny ;)

ps. "knajpów" to ja na trasie dojazdowej nie znam ale .............. plecaczek "ratunkowy" z "medykamentami ;) " wartało by mieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tera to "kerownik" ......kurde - abym tylko pojechał i pokazał

To co kolego "kierownik" ? Dopisać do listy uczestników wyjazdu na ciuchcie ? Ile ludków ?

 

Bo jeżeli będziesz miał

plecaczek "ratunkowy" z "medykamentami
to pewnie autem nie pojedziesz ? :piwko:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.