Skocz do zawartości

Zlot Sława PARADA PAROWOZÓW LISTA UCZESTNIKÓW


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

Masz coś konkretniego na myśli ?

To , że ja mniej stacjonarnie bywam przy swojej przyczepie . Raczej latam wsród wszystkich . Jak Ty byś się bujnął dalej niż cień swojej przyczepy to byś pomógł pić moje piwko . A tak zostało więcej dla mnie na moje wątłe zdrowie . :bukiet::biwak::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I to moge potwierdzić . Stalismy przyczepami obok siebie w Nieborowie . Fingerek ! Spokojny sąsiad , bardzo spokojny . Nie bardzo wiem po co on ze soba przyczepę ciąga . Wiecznie kłódka na drzwiach z napisem ,,zaraz wracam ,,. Czasem zajrzał do przyczepki , palnął u mnie kałamarza i tyle go widziałem . :biwak::bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Załatwiając transport chce podać, iż na dzień dzisiejszy cena wycieczki na paradę parowóz wyniesie około 10 zł za osobę. Cena ta może ulec zmienia w zależności od ilości osób, ceny paliwa w maju.

Tak więc te 10 zł to jest cena przybliżona i myślę , że jakby miała się zmienić to chyba nie wiele.

Jeśli ktoś związku z tym chciałby zrezygnować ze zbiorowego transportu proszę napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku dopisz do listy jeszcze 2 osoby Staszek i Ela- moi znajomi przybędą na zlot, nie posiadają jeszcze budki i chcą zobaczyć jak się bawimy :bzik: , a nocować będą w domku hotelowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nocować będą w domku hotelowym

A zawsze mówiłeś, że masz dużą przyczepę :bzik:

 

Ja nie mały człek mój przyjaciel Staszek jeszcze większy , więc my w budce mogli byśmy dać radę , a kobitki chudzinki w przedsionku też dadzą radę :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informowałem o cenie za przejazd, a nie poinformowałem, że już jest załatwiony zaklepany transport na razie mamy dwa autobusy, gdy będzie nas więcej będzie trzeci lub bus, na ta chwilę przewoźnik jest gotów przewieź nas w liczbie 100 do 140 osób.

Dokonam przedpłaty za ten transport, a uczestnicy wycieczki przed wejściem do autobusu przekażą pieniążki osobie wyznaczonej, tak będzie najprościej dla Was.

Osoby zapisane proszę informacje o zmianach np rezygnacji z wycieczki, przejazd własnym transportem lub z inna osobą, ważne to jest by wiedzieć jaką ilość transportu zabezpieczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.