Skocz do zawartości

Zlot Sława PARADA PAROWOZÓW LISTA UCZESTNIKÓW


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pokaz parowozów to będzie na kempingu gdy we wczesny poranek wylegniemy z przyczep i kamperów po wieczorku integracyjnym . To będą parowozy z napędem atomowym :biwak::jump::jump:

 

 

Finger znamy Twoje możliwości :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to przybyłeś w piątek a jechałeś w niedzielę , więc jaki tydzień ???

Posiedziałbyś z nami od początku to wiedziałbyś , że poniemiecki dębowy magiel to lipa przy Rysiaczkowej wiśniówce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to przybyłeś w piątek a jechałeś w niedzielę , więc jaki tydzień ???

Posiedziałbyś z nami od początku to wiedziałbyś , że poniemiecki dębowy magiel to lipa przy Rysiaczkowej wiśniówce .

 

Ja pisałem o Tobie a nie o sobie :-)

Nie dane mi było tego skosztowac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o Tobie a nie o sobie :-)

 

Sorki, że się wtrącam ale może pora zacząć pisać o sobie niż o innych... :bukiet:

 

Nie bardzo wiem co masz na myśli? To co tu piszę jest w formie żartu.

 

[ Dodano: Sro 09 Gru, 2009 18:55 ]

 

 

Bo Ty tylko piwo i piwo , czyli dwa :biwak:

 

Hmm nie zaprosiłeś :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie zaprosiłeś :-)

Uuuuuu !!! Do Nieborowa zawiozłem w butelkach różnego rozmiaru(o,5 i 1,5 l) ok. 35 l piwa , że o reszcie nie wspomnę . Nie sadzisz chyba , że to sam wypiłem .

Nie siedź chłopie więcej przy przyczepie tylko pomagaj innym by nie wozić się w obie strony . :bukiet::biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie zaprosiłeś :-)

Uuuuuu !!!

Nie siedź chłopie więcej przy przyczepie tylko pomagaj innym by nie wozić się w obie strony . :bukiet::biwak:

 

Masz coś konkretniego na myśli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.