Skocz do zawartości

Sława 2010 WYCIECZKA ROWEROWA LISTA UCZETNIKÓW


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W związku z tak dużym zainteresowaniem wycieczką rowerową trzeba będzie się podzielić na peletony dlatego deklaruję się do poprowadzenia drugiego peletonu.

 

na pewno zajdzie taka konieczność , dzięki za chęć prowadzenie drugiego peletonu ;) w leśnych dróżkach już będzie jeden , a zapowiada się spory :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tak dużym zainteresowaniem wycieczką rowerową trzeba będzie się podzielić na peletony dlatego deklaruję się do poprowadzenia drugiego peletonu.

 

super ;) dzięki Artur za chęć pomocy :-] przejechałeś ta trase więc będziesz wiedział gdzie odbić itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed

Ed + drugi rower

Ed czy myślisz o tandemie równoległym czyli Twój i mój rower jadące obok siebie i spięte konstrukcją na której spoczywa skrzynka piwa i to schłodzonego? A pod nią druga skrzynka piwa tym razem preferowanego przez Ciebie. I my - jadący bez rozkładu jazdy, uparcie dążący do celu ale nie za wszelką cenę nigdzie nie spieszący się luzacy. Z wycieczki dookoła jeziora robimy włóczęgę starych wyżeraczy dla których czas się nie liczy. I oczywiście śpiew bez którego żadna eskapada sensu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ed czy myślisz o tandemie równoległym czyli Twój i mój rower jadące obok siebie i spięte konstrukcją

A może zespolić rowery wodne i bujnąć się na jezioro tyralierą . Zblokujemy motorówki wodne . Taki protest przeciw zagłuszaniu ciszy . Tylko musimy się pilnować aby równocześnie pedałować . Trzeba uniknąć węzła gordyjskiego :):):):-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finger

A może zespolić rowery wodne i bujnąć się na jezioro tyralierą

O tym nie pomyślałem. Pomysł rewelacja. A jeżeli już się zgramy w pedałowaniu synchronicznym to wspólnym wysiłkiem pociągniemy narciarza. Ja w to wchodzę nawet z piwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgramy w pedałowaniu synchronicznym

Heee he , balet synchroniczny na rowerach wodnych . To jest rewelka !!!

Jak będzie nas sporo to ułozymy napis na wodzie - karawaaning.pl :)

I żeby balet nie wyszedł nam z tzw. gracja betoniarki proponuję na koordynatora wyznaczyć Lepciaka . :-]

Oj będzie jeden jęęęęęk . :):):-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.