Skocz do zawartości

Sława 2010 WYCIECZKA ROWEROWA LISTA UCZETNIKÓW


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

Grażynko listę na rowerki sporządza Kitek' date=' na paradę parowozów [b']Spablo1[/b] , ja listę uczestników całego zlotu , pomagają mi w tym i serdeczne dzięki im za to , bo samemu ogarnąć to wszystko było by trudno.
A wiesz Wirku, że w pierwszej wersji wpisałam "kitku" ale potem zmieniłam na "Wirku", bo to Ty zakładałes temat ;) Echhh... zakrecona jestem ostatnio ale idzie już ku lepszemu ;)

Pozdrawiam :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kolega KiT w wkrótce opisze trasę przejazdy , zapoda trochę fotek, planowany jest w połowie drogi piknik na polance , co by niektórzy mogli odpocząć , zresztą Tomek to wszystko opisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega KiT w wkrótce opisze trasę przejazdy , zapoda trochę fotek

 

no myśle że stanie się to jutro :-]

 

planowany jest w połowie drogi piknik na polance

 

a chciałem dawkować atrakcje a tu nam Rysiu wszystko zdradza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach zachęty dla tych co się wahają czy zabrać jednoślady, na początku tego tematu pod listą uczestników zamieściłem króciutki opis trasy i pare podstawowych informacji oraz przedstawiłem kilka zdjęć :-] więc zapraszamy na wycieczke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jakby ktoś po trasie nie czuł się na siłach by ją pokonać kolega KiT dzwoni do mnie , ja podjadę rowerek zapakuje na bagażnik rowerowy , który mam na aucie i zabieram na kemping , pewnie do takich sytuacji nie dojdzie , ale tak na wszelki wypadek.

Tak więc śmiało na wycieczkę rowerową można się wpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.