Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rysiu ...super, nieśmiało o tym myslałem po Bieszczadach , abys zabierał ze soba choc mała cześc swojego sprzetu , który wazy olbrzymie kg. ,ale widze ,że kol. mnie wyręczyli z czego bardzo sie ciesze.

 

Ps. żałuje tylko ,ze nie było nam ( południowcy) usłyszec Cie w Bieszczadach z wiadomych przyczyn ( spadek napięcia)

 

Juz widze jak ;):-];)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zaczepić przyczepki z prostej przyczyny. W niedziele 6 grudnia , ja i 100Pa bedziemy konsumować obiadek w pałacu w Rogalinie ! Taki juz los człowieka !? ;):-]

 

Wirku ! Jako że posiadam pistolet , a że sklepów w Poznaniu z bronią mnóstwo , zakupiłem sporą ilość kolorowych fajerwerków . Na Sylwka deko zostanie zużyte , ale część pozostanie . Tylko czy bedziemy mogli sobie takie kolorowe rakietki wystrzelić na Zlocie ??? Jak zapewnisz pozwolenie to kupię więcej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zaczepić przyczepki z prostej przyczyny. W niedziele 6 grudnia , ja i 100Pa bedziemy konsumować obiadek w pałacu w Rogalinie ! Taki juz los człowieka !? :-];)

Wypuścimy Cie w niedzielę rano,zdążysz nawet przyczepę odpiąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.