Skocz do zawartości

VII Zlot Sława maj 2010


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

grace napisał/a:

dani łycha super :) A o takie coś, co trzyma Olka mogę też prosić? Czasami przydałoby mi się na mojego adje :yay::)

 

 

:bukiet::) :) :jesc::)

 

Adie nie krzycz na Darka , on kupił dwie.

Jak jedna będzie złamana na nim to mu zostanie druga. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co ja mam zapasowe mieszadło ( łyżkę) dł. ok. 80 cm. ;) wezme na wszelki wypadek. ;)
Weź, weź Serku ;) Może mi się przydać ;);)

 

Ok , ale jak na Adasia , to nie pozwole , bede bronił ;);):)

 

Zabiore , wkońcu mam większą przyczepe niz w Bieszczadach... :-];);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , ale jak na Adasia , to nie pozwole , bede bronił ;););)

 

Zabiore , wkońcu mam większą przyczepe niz w Bieszczadach... :):-];)

Ależ oczywiście Serku, że tylko i wyłącznie do mieszania zupy, jakżeby mogło być inaczej ;);)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że szykuje się na zlocie kilka wypadów jak np wyjazd na parade parowozów, wycieczka rowerowa itp a do tego innego typu atrakcje ogniska konkursy ... to mysle że może być bardzo przydatna tablica informacyjna :-] na której zamieścimy plan zlotu, godz wyjazdów, rozpoczęcia ogniska, konkursów i tym podobne informacje ;) jako pomysłodawca podejme się też wykonania tej tablicy Jak macie jakieś spostrzeżenia i uwagi dotyczące pomysłu, wykonania itp to zapraszam do dyskusji ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.