Skocz do zawartości

VII Zlot Sława maj 2010


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

Ja ogólnie pisze się na ten zlot i już nie mogę sie doczekać :bukiet:

Mam daleko ale znam trochę tamte strony :)

A ja mam pytanko może ktoś ma jakieś fotki tego Campingu ja tam jeszcze nie byłem z przyczepką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że nie zabraknie :) pozdrowionka

 

Piotrek już o tym pisał przy liście chętnych na zlot ale myśle że w tym miejscu też warto umieścić informacje że będzie wycieczka rowerowa dookoła jeziora :jesc: więc rowery obowiązkowe :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że nie zabraknie :) pozdrowionka

 

Piotrek już o tym pisał przy liście chętnych na zlot ale myśle że w tym miejscu też warto umieścić informacje że będzie wycieczka rowerowa dookoła jeziora :jesc: więc rowery obowiązkowe :)

 

super :bukiet::yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit, w formie wyjaśnienie cały opis ja sporządziłem Piotr założył temat i jak są jakies uwagi na temat zlotu proszę do mnie .

 

Tak, więc to ja Ciebie zrobiłem kierownikiem wyprawy rowerowej - chyba nic przeciw nie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że nie zabraknie :jesc: pozdrowionka

 

Piotrek już o tym pisał przy liście chętnych na zlot ale myśle że w tym miejscu też warto umieścić informacje że będzie wycieczka rowerowa dookoła jeziora :yay: więc rowery obowiązkowe :bukiet:

 

A jak ty kochaniutki chcesz z noworodkiem na rowerze jezdzic :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit, w formie wyjaśnienie cały opis ja sporządziłem Piotr założył temat i jak są jakies uwagi na temat zlotu proszę do mnie .

 

Tak, więc to ja Ciebie zrobiłem kierownikiem wyprawy rowerowej - chyba nic przeciw nie masz

 

Rysiu nie wiedziałem jak to wyglądało i kto był faktycznie autorem tekstu i dlatego tak to napisałem :bukiet: ale nie nam nic przeciwko żeby stanąć na czele wycieczki rowerowej :) i z przyjemnością pokaże okolice wszystkim chętnym :yay:

 

A jak ty kochaniutki chcesz z noworodkiem na rowerze jezdzic :jesc: ))

 

zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z spraw organizacyjnych na terenie kempingu w Sławie jest sklep - zaopatrzony w artykuły spożywcze - pierwszej potrzeby można też się zaopatrzyć w :bukiet: i coś o większych procentach tez :) , jeśli by komuś brakło gazu na miejscu można wymienić 11 kg butle z gazem.

Niedaleko też jest Biedronka - tak więc jakby komu co brakło na miejscu można dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z spraw organizacyjnych na terenie kempingu w Sławie jest sklep - zaopatrzony w artykuły spożywcze - pierwszej potrzeby można też się zaopatrzyć w :bukiet: i coś o większych procentach tez :) , jeśli by komuś brakło gazu na miejscu można wymienić 11 kg butle z gazem.

Niedaleko też jest Biedronka - tak więc jakby komu co brakło na miejscu można dokupić.

 

i to sie nazywa 21 wiek!! :jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z spraw organizacyjnych na terenie kempingu w Sławie jest sklep - zaopatrzony w artykuły spożywcze - pierwszej potrzeby można też się zaopatrzyć w :bukiet: i coś o większych procentach tez :) , jeśli by komuś brakło gazu na miejscu można wymienić 11 kg butle z gazem.

Niedaleko też jest Biedronka - tak więc jakby komu co brakło na miejscu można dokupić.

 

i to sie nazywa 21 wiek!! :yay:

 

Michał to sie nazywa normalność i tak powinno być :):):jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z spraw organizacyjnych na terenie kempingu w Sławie jest sklep - zaopatrzony w artykuły spożywcze - pierwszej potrzeby można też się zaopatrzyć w :bukiet: i coś o większych procentach tez :) , jeśli by komuś brakło gazu na miejscu można wymienić 11 kg butle z gazem.

Niedaleko też jest Biedronka - tak więc jakby komu co brakło na miejscu można dokupić.

 

i to sie nazywa 21 wiek!! :)

 

Michał to sie nazywa normalność i tak powinno być :):):jesc:

 

Zapomniałem jeszcze o jednej sprawie na terenie kempingu również jest bar ( jakby komuś nie chciało się gotować ) ceny niskie z dań zupy i drugie typu frytki schabowy itp i bardzo dobre pierogi tam jadłem :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na początek chcemy zamówić pieczone prosiaki

 

Jak będzie 1000 os to pewnie prosiaczków zabraknie :bukiet::)

To jest zlot Karawaning.pl czy wszystkich nacji jak w Warce.

I czy będzie możliwość powędkowania , a jak tak to na jakich zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.