Skocz do zawartości

Lista chętnych na VII Zlot w Sławie


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 661
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Macie fajnie . Możecie sie zapisać ! A ja ! biedny ! :bukiet: Walneli mnie z urzedu i nawet się nie pytali ! A ja i tak bedę ! Wirku ! Pomimo gadki przez telefon nadal Ostrzegam , że będzie to Mega Zlot . Około 150 - 200 załóg. Trochę w tym siedzę i wiem że majowe Zloty przyciagają bardzo duzo załóg. Sam nie dasz rady . Pogadamy na najblizszym spotkaniu . To takze Zlot Niewiadówek , przyjadą kampery oraz mnóstwo przyjaciół !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może /ale to zależy od wynikow w nauce/ Kuba- lat 15.
zabierzcie Kubę koniecznie :) Nasz Patryk (też 15 lat) z tego co wiem już jest umówiony z koleżanką SANROK (pozdrawiam Cię Sandro :bukiet: ) a majowy zlot będzie tuż po napisaniu przez gimnazjalistów testu ale jeszcze przed ogłoszeniem wyników, zatem będzie im się nalezała odskocznia od stresów :jesc: a że wyniki jeszcze nie będą znane, tooo... :) niech młodzież bierze z nas przykład i też się integruje :yay:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek, Jak na razie oferowali mi pomoc koledzy 100pka, Kit i no i oczywiście Ty (w sprawach rozrywki) myślę, że jak zajdzie potrzeba i zwrócimy się o jakąś pomoc, nie będzie odmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.