Skocz do zawartości

Przyczepy samochodowe - jak to jest z produkcją przyczep.


przyczepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj Tomasz ,nie zniechęcaj się tylko pisz swoje ... :hehe:

Myślę że przy okazji tej przepychanki może by pomyśleć o jakimś dziale gdzie gdyby ktoś chciał coś reklamować związanego z karawaningiem można było by podyskutować.

Nieraz np. właściciele kempingów podczas rozmowy ze mną wyrażają ochotę napisania na forum ,zareklamowania swego kempingu . A ja im odradzam ,no bo przecież niektórzy by ich zjedli za osobistą reklamę .......... :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może by pomyśleć o jakimś dziale gdzie gdyby ktoś chciał coś reklamować związanego z karawaningiem można było by podyskutować.

 

Dobry pomysł :ok:

 

Nieraz np. właściciele kempingów podczas rozmowy ze mną wyrażają ochotę napisania na forum ,zareklamowania swego kempingu .

 

Osobny kącik dla właścicieli campingów :ok: Przecież tylu ciekawych campingów nie znamy , pomysł super :hehe: Tylko admini muszą być czujni , bo jak będzie jak w w/w przypadku , to nam zrobią kopa w :hehe: jak tylko zobaczą naklejkę z logo na budzie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek a sądzisz, że będzie to obiektywny opis kempingu, wiadomo właściciel będzie pisał o plusach pomijając minusy - jak to w reklamie .

My chcemy tu dać darmowa reklamę?? , a co w zamian ?? - nierzetelny opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My chcemy tu dać darmowa reklamę?? , a co w zamian ?? - nierzetelny opis

 

Wirek-masz rację.

Ja szukając noclegu na kulig przeczesałem wszystkie możliwe miejsca w okolicy które znam.

Opisy rodem z bajki ,ale znając osobićsie te miejsca złapałem się za głowę.

20% prawdy reszta to bajka.

Teraz niech ktoś przyjedzie z daleka i na miejscu zonk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My chcemy tu dać darmowa reklamę?? , a co w zamian ?? - nierzetelny opis

Myślę że rzetelny . Wystawić się na obstrzał ,odpierać zarzuty nie wiem czy dużo będzie takich . Ale każdy ma swoje racje ja tylko podałem moją . Znalazł bym kilka wątków na forum gdzie była kłótnia o reklamę . A tak wystarczyło by kogoś przywitać i odesłać do odpowiedniego działu.

To nie była by zwykła reklama w zamian moglibyśmy się odnieść ,wytykać wady bo to jest forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek a sądzisz, że będzie to obiektywny opis kempingu,

 

Wirku my jesteśmy ,, za cwani " aby dać się nabrać :hehe:

 

Zobacz , ile nas jest w każdym zakątku kraju ? Przecież zaufany użytkownik forum , który ma blisko , podjedzie z aparatem foto , sprawdzi , opisze - chyba po to tu jesteśmy :ok:

 

A ile nowych , ciekawych miejsc można poznać ... przy okazji napiszę , że mam zanotowany camping w Dąbkach , mam nadzieję , że tam zawitam w przyszłym roku

 

O campingu dowiedziałem się z opisu jednego użytkownika naszego forum - gdyby nie On - nie wiedziałbym , że taki camping istnieje

 

Dlaczego nie mam się dowiedzieć o nowych campingach od ich właścicieli ??? :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leszek, Żebyśmy się dobrze zrozumieli nie ma nic przeciwko Tomkowi , bo miedzy innymi zaoferował pomoc odnośnie przyczep.

Odnoszę się do ogólnie do reklamy kempingów, które chcesz by na tym forum właściciele mogli się reklamować.

Jak by to miało wyglądać ? sama reklama czy też dyskusja w właścicielem o jego kempingu ? Czy właściciel będzie miał chęć brać udział w tej dyskusji ? Czy będzie chciał też i minusach pisać?

 

[ Dodano: Sob 21 Lis, 2009 20:17 ]

O campingu dowiedziałem się z opisu jednego użytkownika naszego forum - gdyby nie On - nie wiedziałbym , że taki camping istnieje

 

I to powinno nam wystarczyć , bo moim zdaniem bardziej obiektywny opis , niz samego właściciela, który będzie pomijał minusy - wiadomo dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy właściciel będzie miał chęć brać udział w tej dyskusji ?

 

To zależy od poziomu tej dyskusji , zresztą leszek już odpowiedział :

 

A ja im odradzam ,no bo przecież niektórzy by ich zjedli za osobistą reklamę ..........

 

A może , dla bezpieczeństwa , bez możliwości odpowiedzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by to miało wyglądać ? sama reklama czy też dyskusja w właścicielem o jego kempingu ? Czy właściciel będzie miał chęć brać udział w tej dyskusji ? Czy będzie chciał też i minusach pisać?

No normalnie jak ktoś chce nam coś sprzedać to do odpowiedniego wątku i niech się tłumaczy . Przecież mi nie chodzi o reklamę w dosłownym tego sława znaczeniu tylko o dyskusję o jakimś towarze ze sprzedawcą w odpowiednim wątku . Oferty kempingów też by w to wchodziły .Sprzedawcy mogli by się wypowiadać a tak to ich gonimy i co z tego mamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to powinno nam wystarczyć

 

Dobrze , że był taki opis , ale gdybym na niego nie trafił , nie miałbym pojęcia , że taki camping istnieje ....

 

[ Dodano: Sob 21 Lis, 2009 20:29 ]

Sprzedawcy mogli by się wypowiadać a tak to ich gonimy i co z tego mamy?

 

Nic , a za jakiś czas będziemy mieli - zamkniętą bramę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączył 16:21 pierwszy post o 16:30.

Przypominam, że aby czytać forum nie trzeba być zalogowanym. Tak było w moim przypadku. Najpierw przeczytałem interesujace mnie watki i długo byłem tylko obserwatorem forum. Dopiero gdy umocniłem sie w przekonaniu, że jest warte dołączenia (a jest :hehe: ) zalogowałem się i mogłem brać udział w dyskusji. Można zapoznać się nawet z całymi informacjami w forum, dołaczyć do niego od razu pisząc i być na bieżąco.

Nikt jakoś na to nie wpadł?

No jak z tym jest stare wygi :hehe: ?

"Zapomniał wół jak cielęciem był?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.