Skocz do zawartości

Kontrola drogowa


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

Jadąc w tym roku do Jarosławca ,na wyjeździe z Konina lekko przekroczyłem prędkość (zbliżałem się do prędkości podróżnej 75-80 ).Pytanie postawione przez kontrolującego brzmiało: czy przewozi pan osoby w przyczepie ? i zaglądał do przyczepy ł

 

Takiej.

,,75-80 ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

piszcie tak dalej a moze jakis zagubiony "misiaczek" wejdzie na to forum poczyta i wyciagnie wnioski :niewiem:

 

myślę,że misiaczki czytają nasze forum i dlatego właśnie nas nie zatrzymują - wiedzą z lektury, że nasze zestawy są w porządku.

 

A co do kawy - też chętnie poczęstuję. Misiaczek też człowiek, są pewnie i tacy co z przyczepami jeżdżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podczas 5 lat 4 kontrole:

1. Straż Graniczna zimą w Bieszczadach - sprawdzali dokumenty, bez zaglądania do przyczepy i bez sprawdzania numerów na ramie

2. Policja- rutynowa kontrol dokumentów

3. Straż graniczna na Helu- wleźli z psem! do przyczepy ale numerów nie sprawdzali

4. Policja rutynowa kontrola dokumentów ale nie brudzili się sprawdzaniem numerów

Generalnie wszystkie owe kontrole odbywały się w miłej atmosferze, zwłaszcza pod koniec, po krótkiej pogawędce.

Miewałem też wizyty na biwaku w postaci: Straży Granicznej i Leśniczych i też zawsze było miło.

Na drodze, zwłaszcza nocą, wyglądamy, jak lekkie ciężarówki, a Misiaki raczej polują na rajdowców od siedmiu boleści więc może nas tak często nie zatrzymują.

Nigdy nie zatrzymano mnie do kontroli w dużych miastach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Straż Graniczna zimą w Bieszczadach - sprawdzali dokumenty, bez zaglądania do przyczepy i bez sprawdzania numerów na ramie

2. Policja- rutynowa kontrol dokumentów

3. Straż graniczna na Helu- wleźli z psem! do przyczepy ale numerów nie sprawdzali

4. Policja rutynowa kontrola dokumentów ale nie brudzili się sprawdzaniem numerów

 

Witaj egeberge jestem twoim cichym wielbicielem :niewiem:

Koledzy tylko bez zazdrości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my od 12 lat jeździmy regularnie na Węgry i prawie zawsze tuż po przekroczeniu granicy węgierskiej mamy kontrolę-z zaglądaniem do przyczepy. Nie wiemy o co pytają, bo po węgiersku ani w ząb nie rozumiemy. Zaglądają do przyczepy, czasami do bagażnika, ale nigdy o nic się nie czepiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my od 12 lat jeździmy regularnie na Węgry i prawie zawsze tuż po przekroczeniu granicy węgierskiej mamy kontrolę-z zaglądaniem do przyczepy. Nie wiemy o co pytają, bo po węgiersku ani w ząb nie rozumiemy. Zaglądają do przyczepy, czasami do bagażnika, ale nigdy o nic się nie czepiali.

 

To wy nie wiecie.

Parę euro trzeba dać i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Węgrzech pierwszy raz byłem w 1978roku i ieżdżę tam do dziś i nigdy nie spotkałem się z wyłudzaniem "korzyści " przez tamtejsze służby.Pare dolców,złotych,rubli to domena PRL i czasów kontrabandy,w dzisiejszych czasach w cywilizowanych krajach za "parę euro" idzie się siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.