Skocz do zawartości

Licznik prądu


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A opłaty za rower na polach namiotowych w środku mazurskiej głuszy to faktycznie przegięcie - ale widziałem to na własne oczy

 

Ja akurat spotkałem to nad naszym polskim morzem Baltyckim. Pomijam fakt, że akurat w okolicach tego campingu nie było gdzie jeździć na rowerze!

Ale właściciele mieli strupa jak zobaczyli, że mamy jeszcze rikszę rowerową (przyczepkę) dla synka, którą trzymaliśmy za friko bo w końcu to nie rower he he he :niewiem:

 

W innym miejscu (też nad morzem), rowery były za friko ale prysznic w cenie 50 groszy za minutę wskazań stopera, trzymanego w rękach uroczej damy siedzącej obok czterech kabin prysznicowych pod parasolem przy stoliku, na którym stała kasetka z pieniędzmi :jump::hehe:

 

- Paweł Prokop jeździ z Białowieży do Bieszczad;

 

Może nie tylko :hehe:

 

Tanie campingi są w mało "atrakcyjnych" dla większości miejscach i chcą zachęcić potencjalnych turystów właśnie ceną.

 

Nie zawsze jest to prawda. W miejscu gdzie kwatera kosztowała 170 zł za dobę od jednej osoby kemping kosztował 12 zł od osoby i była to jedyna opłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zamontowałem w przyczepie stary licznik, taki w szklanej obudowie. Przez 3 tyg. na kempingu zużyłem około 75 kWh nie oszczędzając. Lodówka na 220V, czajnik 2,3kW, kuchenka 2 palnikowa 3kW. Cena za prąd 10PLN/doba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym miejscu (też nad morzem), rowery były za friko ale prysznic w cenie 50 groszy za minutę wskazań stopera, trzymanego w rękach uroczej damy siedzącej obok czterech kabin prysznicowych pod parasolem przy stoliku, na którym stała kasetka z pieniędzmi :jump::hehe:

 

Niech no zgadnę - Lubiatowo :hehe:. No i jak tu nie kochać polskiego morza :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście jeszcze zapodali foto Pani ze stoperem to uznałbym to przedpołudnie za udane :niewiem:

 

Ale jaja, że też sobie pozwalają na takie rzeczy... niedługo będzie dodatkowa opłata za skoszoną trawę i odmalowaną ławkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście jeszcze zapodali foto Pani ze stoperem to uznałbym to przedpołudnie za udane :krzykacz:

 

Ale jaja, że też sobie pozwalają na takie rzeczy... niedługo będzie dodatkowa opłata za skoszoną trawę i odmalowaną ławkę...

patriks, oni mają kupę turystów na tym kempingu :ok:. Kolejna legenda to prąd na tym kempingu. Niektórzy po kilka dni czekają na swoje przyłącze :bzik: i nawet nie myślą o jakiś licznikach prądu. Tym sposobem wróciliśmy do tematu :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam!

Zamontowałem w przyczepie stary licznik, taki w szklanej obudowie. Przez 3 tyg. na kempingu zużyłem około 75 kWh nie oszczędzając. Lodówka na 220V, czajnik 2,3kW, kuchenka 2 palnikowa 3kW. Cena za prąd 10PLN/doba.

 

Pozdrawiam

Radecki

 

Czy na tym polu istnieje jeszcze sieć 220V czy wszystko wypalone :hop1::ok::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Raz w Niemczech spotkałem kemping na którym pan kempingowy w chwili podłączenia zapisywał stan licznika (każdy "słupek" miał swój licznik) i przy wyjeżdzie sprawdzał stan. Ale byłem tylko jedna noc i to jeszcze z namiotem (prąd tylko do lodówki samochodowej) i wyszło zużycie zero-zero nic! Ale i tak stawka minimalna była 3 euro!!! W mojej ocenie licznika nie warto montowac bo nikt go nie bedzie chciał honorowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.