Skocz do zawartości

MOBILEXPO 2009 10-11 października 2009 w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

My dojechaliśmy ok. 20.00.

Dziękujemy wszystkim za miłe spotanie. :niewiem: Spędziliśmy fajny dzień w Waszym towarzystwie. :hehe:

przygotowaliśmy akcję promocyjną pod hasłem "Nocne zakupy z Elcamp-em "

Nasze zakupy były bardzo udane - prosimy częściej o takie akcje. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moja watacha wybiera się dopiero jutro tzn. w niedziele na tą wystawę. Decyzja zapadła wieczorem po przekonaniu mojej połówki. Wyjadz dopiero o 8.00 bo wcześniej nie możemy, liczę że na miejscy będziemy 12.00-12.30 Może uda mi się kogoś spodkać z forum na co gorąco liczę. Muszę jeszcze dokładnie doczytać gdzie będzie jakaś zbiórka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobilexpo 2009 - sobota

 


Spotkanie karawaning.pl

post-102273-imported-5868a608-c5ee-4743-aec5-743bb7ac11fc_thumb.jpg

 

Spotkanie karawaning.pl

post-102273-imported-9fa9c4f4-0112-4b15-a26c-ab73a5ef0c4e_thumb.jpg

 

Chyba nie kupimy,ale łazienkę możemy zobaczyć :-)

post-102273-imported-368d80ed-51af-49a3-bf36-077dfa2b1aaf_thumb.jpg

 

Na tę przyczepę z tyłu nawet nie spojrzały,bo na listopad się nie nadaje:-)

post-102273-imported-fb336a0e-8cd2-43c6-893b-93d40c026849_thumb.jpg

 

Nowa włascicielka Kampera:-)

post-102273-imported-9ec8dbcd-38db-4821-a17a-126762348e3e_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powolniak, Dziwne, że nie spotkaliśmy się na targach, a była nas spora grupa tzn. Noemi_s Grace i Adje, Lepciak, Janusz_S, Dżuma, Filipinka, Adam_H, Darek126N, Jenna, Jack, no i my czyli Yabulony. Sptkaiśmy się właśnie około 12.30 w barku na końcu hali. Trudno było przegapić nasze forumowe towarzystwo, które witało się dosyć głośno za co przepraszamy innych zwiedzających, a potem było przymierzanie prototypu forumowego polarka :niewiem: Spotkanie było SUPER, pogadaliśmy, pooglądaliśmy przyczepy i kampery (fakt, że nie na kieszeń większości osó:hehe:. Dzięki wszystkim za towarzystwo i bardzo miłą atmosferę. Jeżeli uda mi się to jutro też chętnie podjadę na targi spotkać się z innymi forumowiczami. :ok:

 

No tak, dziwne. Ale było to spowodowane tym, że zaraz po wejściu do hali nasze oczy i nogi skierowały się do przyczepek Hobby (były 3 sztuki). I to one nas zatrzymały na dłużej. Trochę je splądrowaliśmy i rozckliwiliśmy się nad tapicerką i mebelkami jednej z nich (model440SF), do tego stopnia, że było drugie Entry do tej przyczepki by utwierdzić się w odczuciach. Było to dla nas ważne o tyle, że powoli zaczynamy się zastanawiać nad wyborem nowej budki i jeżeli padnie na Hobby (nas interesowałaby 460Ufe lub 490UL), to będzie właśnie z tą tapicerką i z tym kolorem mebli. Dopiero po tym udaliśmy sie na dalsze zwiedzanie, co zajęło nam trochę czasu. Idąc halą widzieliśmy w kawiarni grupkę osób, zapewne byliście to Wy, ale ponieważ nie znaliśmy Waszych twarzy więc poszliśmy dalej, by zakończyć zwiedzanie targów.

Rozczarowała nas przyczepka WILKa, tyle się pisze o ich ekskluzywności, a tymczasem ta wystawiona niczym nas nie zachwyciła (widać nie w naszym guście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powolniak, była nas spora grupa tzn. Noemi_s Grace i Adje, Lepciak, Janusz_S, Dżuma, Filipinka, Adam_H, Darek126N, Jenna, Jack, no i my czyli Yabulony.
Jeszcze ARKADARKA, czyli Gosia i Darek, z którymi chwilkę pogadaliśmy i zostalismy zaproszeni na kawkę :niewiem:

Gosiu i Darku - byliśmy przy Waszym kamperku ale akurat Was tam nie było :hehe: Ale widzieliśmy Wasze maleństwo siedzące grzecznie na kocyku na przednim siedzeniu :hehe:

Mam nadzieję, że będzie jeszcze nie raz okazja, by się spotkać :ok:

Pozdrawiam cieplusio z zimnego Chorzowa :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem i wróciłem. Niestety jedynie z ARKADARKA udało nam się spotkać.

No i oczywiście tradycyjnie jak jesteśmy w mieście Kraka to obowiązkowo (niezależnie od pory dnia czy nocy) odwiedzić musieliśmy smoka wawelskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.