Skocz do zawartości

zachodniopomorskie


Rekomendowane odpowiedzi

A może by skombinować jakieś lokalne zakończenie sezonu w zachodniopomorskim. Ja generalnie jestem chętny na każdy z najbliższych wekendów. Może coś na Drwaskim lub nad morzem.

Jak będzie zainteresowanie to można dopasować jakieś w miarę fajne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witaj

my czekamy na takie spotkanie na pomorzu bo cosik o polnocy kraju szanowni koledzy zapomnieli :krzykacz::czerwona: ale niestety juz schowalismy przyczepe na zime notabene bardzo blisko czaplinka

ale na wiosne pisze sie jako pierwszy na spotkanie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sugerował http://www.drawtur.com/kon.html lub może smołdzino (podlasem.org) gdyby było wiecej pomorskiego niż zachodnio.

Nie wiem do kiedy drawtur jest czynny ale gdyby zebrało się z 10 zestawów to można by podrążyć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za spotem weekendowym. Ale campy w naszym rejonie są chyba pozamykane już... Pewnie gdzieś w okolicach Drawska by się coś znalazło... postaram się drążyć temat i podzwonić trochę... :czerwona:

 

Maciej a ten camp z Twojego linku otwarty jest? Nie doczytałem o terminach otwarcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; może nie koniecznie z przyczepami ? Może nie koniecznie cały weekend ?

Nie............ możemy umówić się w Sandrze w Pogorzelicy, pomoczyć tyłki w basenie a wieczorem pójść na kręgle; chociaż osobiście wolałbym z przyczepami ale sandry czy tam innego hotelu który udaje "SPA" nie wykluczam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej a ten camp z Twojego linku otwarty jest? Nie doczytałem o terminach otwarcia...

Z opisu na stronie wynikało że niby zamknięty po 31 sierpnia .... ale chyba nie jest to prawda bo coś około 15 października ma "zakończenie sezonu" lokalna baza nurkowa i jak znam życie to impreza będzie "całowekendowa" i ludzie muszą gdzieś spać.

Zawsze można umówić się na campingu w Dąbiu :-) lub poszukać czegoś nad zalewem.

W sumie tak sobie teraz pomyślałem że można by zobaczyć campingi "za miedzą" bo ceny są niewiele wyższe a standard bez porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.camping-spring.de/

 

Okres funkcjonowania: 01/01 do 31/12

Cena orientacyjna: € 17.00 / € 23.00

Liczba miejsc przechodnich: 50

Liczba miejsc stałych: 200

Powierzchnia: 10 ha brutto

 

Może tutaj gdzieś... niestety ja niemieckiego nie rozumiem...

 

Nam by pasowało 16-18 październik. ( wcześniej weekend zajęty )

 

Może być oczywiście inna lokalizacja... musimy intensywnie poszukać... i zgłaszać na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc skłaniam się za propozycją Macieja :biwak: :

 

http://www.drawtur.com/kon.html

 

Termin do ustalenia końcówka października lub początek listopada...

 

Może chętni z zachodniopomorskiego i pomorskiego wyrażą swoje opinie?

 

Szybko, szybko, bo czas nagli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.