Skocz do zawartości

Kemping nad morzem w październiku/listopadzie


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie po przerwie,

Kombinujemy nad wyjazdem późno jesiennym i nadal wybór padł na nasze krajowe morze. Tym razem poszukuję miejscówki czynnej jesienią a do tego oprócz bliskości morza interesuje mnie bliskość jakiejś większej miejskiej infrastruktury. Znając nasze morze to w październiku miasteczka/kurorty zasypiają w sen zimowy na dobre (zarito na zimu) i tak pomyśleliśmy o Sopocie i kilku kempingach w okolicy. Czy możecie któryś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

affa - Ale dlaczego, nie działają? Znalazłam cztery kempingi w Sopocie z czego jeden nawet całkiem dobrze oceniony przez znajomego kilka lat temu, tylko nie wiem który z tych:

- Kemping nr 19 - Kamienny Potok http://www.kemping19.cba.pl/

- Kemping nr 67 - Przy Plaży http://www.camping67.sopot.pl

- Kemping Camping Hotelu Maryla

- Kemping Camping Zamkowa Góra‎

 

 

A w Sobieszewie byłam w zeszłym roku, dokładnie na rekonesans, kiedy to wszędzie latały dzieci z kolonii średnio pilnowanej :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kemping Zamkowa Góra to adres "Kamiennego Potoku", "Maryli" nie znam, to znaczy wiem gdzie hotel, ale nic więcej.

 

czemu nie działają? nie opłaca się utrzymywać w gotowości dla kilku przyczep i kamperów w weekend :bzik: w związku z tym niewiele kempingów działa we wrześniu, a całorocznych to już na lekarstwo...

 

na "Orlinku" teraz kolonistów nie spotkasz, ale jeśli mimo to Ci nie pasuje- jedź na "Małe Morze". do Sopotu dojedziesz w godzinę (byle nie w szczycie)

 

może na zachodnim i środkowym wybrzeżu Bałtyku znajdziesz czynny kemping, chyba że Sopot jest dla Ciebie obowiązkowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze - szkoda :bzik:

Zawsze mogę się w Gallusie zatrzymać ale zważywszy na pogodę i brak atrakcji w październiku to zapewne ze względu na dziecko będziemy zmuszeni do "znalezienia" możliwości wybiegania (jak pada) i atrakcji (konieczne jak tlen na co dzień).

Nawet w czerwcu (padało codziennie) dojeżdżaliśmy do Gdańska praktycznie co drugi dzień z mierzei, więc już dziękuję za te dojazdy. Dlatego myślałam o Sopocie, bo byłabym już w "domu" z atrakcjami, zakupami itd ...

To musimy się zastanowić, może warto Chorwację nawiedzić lub Włochy, czy to z przyczepą czy bez, ale jest szansa, że tam będzie pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Gallusie się raczej nie zatrzymasz!

byłem tam w sierpniu i jak byk było napisane, że w tym roku do końca września, tak więc zapytaj zanim zaplanujesz...

 

jeśli miałbym wybierać nasze morze czy włoskie jesienią, to długo bym się nie zastanawiał :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam w czerwcu i nie można po sezonie zostawiać przyczep na cały rok (a do tej pory można było, teraz trzeba zabrać je z końcem września) ale można przyjechać z przyczepą na kemping :bzik:

Mnie Włochy odstraszają odległością niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja .................... u rodziców parkuję ale szczegóły parkowania można dogadać bo rodzice nają też inne nieruchomości nad zalewem i dopływami do zalewu :-)

zdjęcia na stronie mojego brata :

http://www.urbaniak.info.pl/page_28.html

lub też mozna znaleźć foty w moich galeriach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga, byłem w Kamiennym Potoku kilka razy. Dla mnie jest zlokalizowany w świetnym miejscu - blisko do plaży, blisko do kolejki SKM, spacer plażą do mola też nie jest zbyt długi, tuż obok basen pod dachem. Jedyny mankament jest taki, że zamykają pod koniec września. W zeszłym roku byłem po 20 IX i praktycznie już zamykali. Inna sprawa, że przyczep i kamperów było jak na lekarstwo, oprócz mnie trzy rodziny z Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom we Włoszech czy Chorwacji campingi też są czynne do końca września bądz połowy października te nad morzem oczywiście ale wydaje mi się że tak późno to się nie opłaca jechać tak daleko a i wartości zdrowotne lepsze nad Bałtykiem o tej porze roku :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.