Skocz do zawartości

I po zlocie... :(


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuję za niezwykle cenne informacje i wskazówki

Bardzo się cieszę, że mogliśmy być pomocni a bardzo miło było poznać nowego sympatyka karawaningu ;)

Zawsze chętnie pogadamy, (i nie tylko ;);)) więc do zobaczenia na następnych zlotach. ;):jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pinesio, Czy ten Misiek Grzybiarz to Twój szwagier ?

Pytam bo mam obiecaną fotkę dla niego . Podaj mi na PW adres @ .

 

robert.wolniewicz@vp.pl

tu masz profil

http://www.forum.karawaning.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=3958

 

Co się tyczy twojej awarii to trochę mam odmienne zdanie.

Dzięki za wsparcie w czasie awarii "boss'owi" , który okazał się prawdziwym karawaningowcem i to przez duuuuże K.

Zapomnieliście że akumulator ładuje się w czasie jazdy !!! Ja bym zrobił tak:

1.) Jechaliście w karawanie - ty w Częstochowie masz brak ładowania - boss sprawne auto ..

2.) Na akumulatorze udaje Ci się przejechac 200 km do Wrocławia.

3.) Zamieniam akumulatory w autkach - twój rozładowany ładuje się w sprawnym aucie bossa (podczas jazdy) a ty jedziesz na akumulatorze bossa dalej.

4.) Skoro do domu pozostało ci 150 km spokojnie powinieneś dojechać. Jeśli nie .. zamieniasz jeszcze raz przy samym końcu trasy.

 

Ale to już historia... najważniejsze że dotarliście calo :jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinesio, Sęk w tym , że razem nie jechaliśmy . Ja byłem sporo w przodzie bo "boss" często stawał z psiakami . Jednak dzwonił po minięciu mnie w momencie zobaczenie stojącego na parkingu . Na samym dzwonieniu się nie skończyło .

Faktycznie , nie ma co już ciągnąć tego tematu . Takie rzeczy jednak muszą być wliczone w koszty .

 

PS - Dzięki za namiary na szwagra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie w temacie bo już pisze o VII zlocie w maju 2010 w Sławie.

Przed chwilą rozmawiałem z Dyrektorem i zaklepałem termin na 1 do 3 maja 2010 , miejsca nam nie zabraknie ( nawet na 300 załóg) i na pewno nie będzie tak ciasno jak w Nieborowie, a i sanitariaty o niebo lepsze.

Wstępnie ustaliłem też autokar na paradę parowozów w Wolsztynie czy będzie to jeden czy dwa będzie to zależeć od ilości chętnych i z tym też wiążę się cena, która się ustali w terminie późniejszym.

Uprzedziłem, że niektóre załogi będą szybciej i kemping będzie przygotowany na ich przybycie , nie wiem tylko czy już w marcu, bo tak zapowiadał się finger, by być pierwszy :jesc:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek, Widzę , że tak samo jesteś zaangażowany w pojawienie się na tym zlocie jako pierwszy . Proponuję w takim razie wspólnie i równocześnie przeciąć wstęgę pod nadzorem komisji . Komisja ta w składzie Rysiaczek i może jeszcze ktoś stwierdzi czy przecięliśmy wstęgę równocześnie . Może to być nawet w lutym . :jesc:;);) Czas oczekiwania na zlot nie będzie tak dłuuugi i bolesny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że dopiero teraz ale czas po zlocie był dla nas zwariowany. Serdecznie wszystkim dziękujemy za wspaniałe towarzystwo, ogniska, śpiewy i można by tu jeszcze wyliczać a wyliczać...... CHYLĘ CZOŁO PRZED WAMI W PODZIĘCE

Pozdrawiam

ed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.