Skocz do zawartości

I po zlocie... :(


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

publicznie obiecuję, że na następny zlot przyjadę

 

Trzymam za słowo.

 

Jest super , pogoda - eee co tam pogoda , zjechało tu nas 55 załóg , ooooo teraz nawet słoneczko nieśmiało się pokazuje, czas niestety nieubłaganie płynie, pozdrawiamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Melduję powrót z VI zlotu - dzięki za wspaniałe pożegnanie ( Lusia płakała a ja ryczałem) jesteście WSPANIALI - dla takich ludzi jak Wy, warto żyć , warto pokonywać każdą ilośc kilometrów . Teraz kąpielka a jutro pewnie będziemy jeden przez drugiego opisywali zlot. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping powoli pustoszeje a my jeszcze nie zabralismy sie za pakowanie. :bukiet: Chcialoby sie tu zostac na dluzej bo wlasnie wyszlo piekne slonce i przyjemnie grzeje w plecy. Jeszcze nie dociera do nas fakt ze to koniec sezonu i dzien postawienia przyczepki na klocki zbliza sie nieuchronnie...

ALE CO TAM! Narazie to jetesmy jeszcze tutaj w Nieborowie i jakos po tych co juz wyjechali nikt nie kwapi sie na opuszczanie kempingu...

Ehhh czuje grila... ide na ostatnia kielbache :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwie minęliśmy Toruń w drodze powrotnej z Nieborowa, a już wspominamy wspaniałe chwile spędzone na zlocie.

Składamy wielkie podziekowania organizatorom za przemiłą atmosferę, za pyszny żurek, za muzykę i ognisko :bukiet:

Specjalne podziękowania dla Rysiaczka - mistrza nastroju :slina:

Ps:

Chciałam zamieścić kilka fotek, ale nie można? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meldujemy powrót do domciu :)

Jak zwykle zajefajnie i szkoda tylko, że spotkania z tak wspaniałymi ludźmi trwają tak krótko :-]

W tym miejscu powinienem dziękować wszystkim po kolei za coś tam...

Podziękuję Wam wszystkim obecnym na Zlocie z to, że mogliśmy przeżyć kilkadziesiąt godzin w rodzinnej atmofferze :slina:

Chcielibyśmy nawet jutro pojechać na następny zlot ale teraz chbyba będzie dłuższa przerwa :bukiet: :'( Do zobaczenia w Sławie w 2010 a z grupą Wielkopolan oczywiście wcześniej :-]

Gdyby tak można jeszcze dodawać fotki to byłoby super :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ogłaszam szczęśliwe dotarcie do Bazy :bukiet: .

Pozdrowienia dla wszystkich nieobecnych na Zlocie i Gorące Pozdrowienia dla tych z którymi się wspaniale bawiliśmy w Nieborowie :slina::-] mam nadzieję że czas do następnego zlotu w Sławie minie bardzo szybko :-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.