Skocz do zawartości

Dyskusje zlotowe 2


ReginaZW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

finger, ciśnienie w oponach już jest odpowiednie , zastanawiam się tylko kto i kiedy wyjeżdża by starczyło miejsca dla mnie na pudle :), lub kto będzie mnie witał z :) czy to ja będę witał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak zwiększyć ilość miejsc na pudle :) !?!?!?

 

Robi się mały problem . Skoro Towek i Ewcia znaleźli dwie miejscowości Nieborów to teraz zastanawiam się czy Rysiaczek podał dobre namiary GPS na bramę !?!?!?

Jak podał nam wszystkim złe to w tej sytuacji na zlocie będzie napewno pierwszy i ... jedyny . I jeszcze sam się sześciopakiem przywita :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy Rysiaczek podał dobre namiary GPS na bramę

 

 

Już kiedyś przymierzaliśmy się do tego kempingu;

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=1880&postdays=0&postorder=asc&start=45

 

wtedy wkleiłem zdjęcia satelitarne kempingu i okolic z współrzędnymi geograficznymi bramy ośrodka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fingerku ! Sześciopaka ja też zabieram , ale na każde koło w zestawie ! Możesz sobie porachowac ile to jest ! Nie wiem czy się nie pogubisz w rachunkach jeśli dodam że jest to zestaw na każdego członka załogi . Mam nadzieje że Rambo ze mna nie pojedzie ! Póki co gryzie wszystko jak opętany ! Wąż ogrodowy to normalne sitko , itd. ! Chyba mu mleczaki wypadają . :)

A teraz stara prawda ! Nie stawia piwa ten co już jest , ale ten co dojeżdża . Dlatego wszyscy chca być pierwszymi ! W Borkach byłem pierwszy i na drugi dzień Okaryn o 4 rano dojechawszy przywitał mnie ,,Śląskim ,, Finger ! Przyjacielu !!! Czy piłeś kiedyś piwo o 4 rano !??????? . Wali ktos w budę , otwierasz drzwi a tu zamiast , ,,Dzień Dobry,, uśmiechnięta twarz Okarynka pakująca Ci puchę Śląskiego do gęby ! Dopiero potem był ,,MIŚ,,

Aha ! Wiśnie juz zalane alkoholem ! Nie wiem czy zdążę zlać do butelek . Chyba zostawie to na VII ZLOT ??????? :):)

Ale paka sie szykuje !!! Nawet ,,szuwarek ,, dociupał . No i Nasza super gitara balthurek ! Po liscie chetnych widzę ze sama śmietana Naszego Forum się zjedzie !

Oj bedzie sie działo , oj bedzie !!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek,

A teraz stara prawda ! Nie stawia piwa ten co już jest , ale ten co dojeżdża .
Czy piłeś kiedyś piwo o 4 rano !??????? . Wali ktos w budę , otwierasz drzwi a tu zamiast , ,,Dzień Dobry,, uśmiechnięta twarz Okarynka pakująca Ci puchę Śląskiego do gęby ! Dopiero potem był ,,MIŚ,,

 

Wobec tego śmiało mnie budźcie !!! :):):)

 

Ale paka sie szykuje !!! Nawet ,,szuwarek ,, dociupał .

 

No i "boss" dobił do ekipy . Który to już raz w tym roku ??? Drugi ???

:) "BOSS" , chłopaku !!! Popraw się !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSB_XIII ! W czwartek to mozesz mieć już problem z dobrym miejscem ! Ja i tak wybieram miejsca na uboczu , gdzieś w dalekim zakątku kempingu , aby w pustelniczej atmosferze przeżywać Zlot .

Nie mam zamiaru robic dalej tajemnicy z terminem mojego przyjazdu . Wskakuję do zestawu we wtorek 01.09.2009 o 8 rano . Mam około 4 godzin jazdy . Jako pierwszy zawijam na kemping. ???????? :):)

Ja Was bedę witał :)

Mam problem bo zepsuła mi sie suszarka do grzybów , a w okolicach Nieborowa grzybne lasy . Może zrobimy wypadzik ! Zostaje igła , dratwa i słońce .

Z tego co widzę to jest juz 4 gitarzystów : balthurek , Janusz , Adje i syn .

Jak zwykle zaczynam swoja przygode z gulaszem po węgiersku na Egri Bikawer . Kociołek wstawiam juz o 16 we wtorek ! :)

Dlaczego wyjeżdżam wcześniej ? Gdyż założyłem że przyczepka musi być w terenie minimum 40 dni w sezonie . Zostanie mi jeszcze 3 dni które wykorzystam na wrzesniową rybałkę na stawach hodowlanych .

Stawy takie to pewnik że coś złowię i nie będe musiał w Tesco kupować ryb , aby usprawiedliwiać Basieńce swojej nieobecności ! :) / kiedyś rozmroziliśmy dorsza / ryba jest ryba / :) !

Miło że wrześniowy Zlot cieszy się taką frekfencją . Majowe spotkania cieszyły się większą popularnością . Na pewno jest to wynikiem tego że gro ludzi z Forum zdążyło sie juz zaprzyjaźnić , zapoznać ze sobą w terenie a nie tylko w wirtualu ! Jak te przyjaźnie będą powstawać w takim tempie będziemy musieli wynajmować lotniska na Nasze Zloty! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej ;-) co do miejsca dobrego ? w załodze nie mam ani kotozaura , ani piesozaura zatem miejsce kazde dobre jest . Tylko muszę zapoznac sie ze swoim kalendarzem i bede wiedział co z terminem ...co do lotniska w Jeleniej Gorze jest calkiem sporych rozmiarow trawiaste lotnisko ;-) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.