Skocz do zawartości

Brenna 12-13 Wrzesień


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie w Brennej 12-13 Września.Razem z Adje & Grace i Trafko organizujemy spotkanie Południowców :ok: . Będzie Coś w kotle forumowym , nie zabraknie prażonek i kiełbasek z ognia :ok: może szaszłyki albo kaszanka z grilla :ok::ok::ok::ok: .

Spotkanie odbędzie się na kempingu Brenna Leśnica (za kościołem w Leśnicy ok. 100m w lewo na mostek) to mały kemping pod lasem na spotkanie jest ok. :ok:

Pozdrawiamy wszystkich i zapraszamy :ok:

Lista chętnych na spotkanie:

 

1. Dani

2.Adje & Grace

3.Trafko

4.Serek

5.Leszek

6.Okaryn

7.Janus

8.Ara ?

9.Pianim ?

10.Szymon 79

11.Michalc 3 ?

12.Daniel d11

13.Arkadiuszg5

14.Andrzej z żonką Ewą

15.Bale 76

16 Yabulon

17.Track222

18.Janusz s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Razem z Adje & Grace i Trafko organizujemy spotkanie Południowców . Będzie Coś w kotle forumowym , nie zabraknie prażonek i kiełbasek z ognia może szaszłyki albo kaszanka z grilla .

:ok: Jak patrzę kto organizuje to już mam pewność że warto jechać,na pewno będzie ciekawie :ok:

Wstępnie deklarujemy swój przyjazd . Przy tej odległości ciągnięcie ogonka na krótki wypad nie ma dla nas sensu ale dani obiecał się porozglądać w okolicy za noclegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten kemping to "Jarowiska" ?
tak to kemping Jarowiska http://www.trivago.pl/brenna-114016/hotele/jarowiska-996281

Z racji że to już prawie jesień pogoda może być :ok: wybraliśmy kemping na którym jest duże zadaszenie kemping może nie rewelacja ale liczy się atmosfera na spotkaniu :ok::ok::ok: zapraszamy ara, :ok:

Oficjalnie chcę zaprezentować żeliwny kociołek który załatwiłem Adje.

Mam nadzieje ,że będzie dobrze służył

Marcin kociołek trza wypalić i pokropić to podstawa żeby dobrze służył :ok:
Wstępnie deklarujemy swój przyjazd . Przy tej odległości ciągnięcie ogonka na krótki wypad nie ma dla nas sensu ale dani obiecał się porozglądać w okolicy za noclegiem.
załatwi się i noclegi :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin kociołek trza wypalić i pokropić to podstawa żeby dobrze służył

 

Ja swój wypaliłem osobiście i sam szew Rysiaczek w Warce mógł spróbować specjału z niego.

 


stan surowy

post-95158-imported-fad6e101-de6a-4177-ab1e-d4cea454e248_thumb.jpg

 

W środku też surowo

post-95158-imported-0acf8910-e78d-410d-b658-bc00c8f6aa28_thumb.jpg

 

ostatnia fotka stanu surowego

post-95158-imported-6d10896b-d9c0-46f8-b0bb-760c81654770_thumb.jpg

 

odpalamy

post-95158-imported-d1a2ce5f-2b48-4d3c-a162-6505a5cbb821_thumb.jpg

 

jeszcze to nie to

post-95158-imported-6905879d-1f9e-4905-bd3a-827c0f8f1c28_thumb.jpg

 

gotowe

post-95158-imported-91683015-2fe5-40f8-8fa4-fac3af7660ec_thumb.jpg

 

ostudzić i robić duszonki.

post-95158-imported-4ffc9221-32f1-4bbd-acfd-0c812d91c8eb_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zawsze jak jest jakaś impreza to ja muszę pracować ?

 

Znam ten ból :ok:

Ja miesiąc wcześniej załatwiałem wolne i może się uda.

Jak nie to oddam krew ,wolne na telefon i opieka na dziecko.

Potem tylko podpisać biały papier i na zieloną trawkę. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarekkow - z Bielska, to masz rzut beretem. No, może obciążonym. 12 - 13? Hmmm... to może by się pojawili tacy z okolic Mikołowa? Spróbuję żonkę naciągnąć. Córa pewno jak usłyszy o wyjeździe, to nie będzie problemu, ale muszę się jeszcze upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.. poproszę jeszcze o info - jak z sanitariatami, czy umycie się we wrześniu w tamtejszej łazience nie będzie wyczynem? Czy w nocy do toalet da się dojść? Takich kilka szczególików bym poprosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.