Skocz do zawartości

Kemping Dole w Chorwacji


Rekomendowane odpowiedzi

Camping Adriatic można uznać za luksusowy. Super morze, plaże skaliste i piaszczyste, bar ze smażonymi krewetkami i kalmarami. Warunki jednakże wpływają na cenę. Samochód + przyczepa + prąd i trzy osoby na parceli - 190 zł za dobę. Na nie numerowanych miejscach taniej, ale w sierpniu takich nie było.

O Ciste i Male Ciste bez rezerwacji w sierpniu też można zapomnieć. Dosłownie kilka miejsc i straszny tłok. Na Male Ciste kilka drzew -reszta patelnia-nie wiem czym się zachwycać. No może fakt- panuje rodzinna atmosfera i właściciel ze wszystkimi się zaprzyjaźnia. Wąski i stromy zjazd !!! Adriatic przy tym to lux - no ale drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisałam o tym że Ciste i Małe Ciste to kempingami o wysokim stnadardzie, wyminiłam tylko możliwości w tym rejonie (też nie udało nam się tam znaleźć miejsca w cieniu i wcale nie byliśmy zachwyceni ale w porównaniu do Dole to raj). Niestety to jedne z lepszych im dalej na południe od Splitu tym trudniej o dobry kemping. Ja w zeszłym roku miałam szczęcie i postawiłam przyczepę na Adriaticu na nienumerownym miejscu nad wodą ale jedno jest pewne ja sezonu nie cierpie i ten wyjazd to był wypdek (czasami czlowiek musi) a HR z roku na rok coraz droższa więc mimo mojej miłości do tego kraju niestey odpuszczam ten rejon za te pieniążki można zwiedzać całą Europe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a czy można wcześniej zarezerwować konkretne miejsca na tych kempingach ( np przy plaży pod drzewem) czy jedzie się w ciemno i trzeba liczyć szczęście.ja planuje wyjazd w pierwszych dniach lipca więc może jeszcze nie będzie takiego strasznego tłoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Witam z kempingu Dole w Chorwacji na Makarskiej pomiędzy Żivogoste a Drvenikiem.

Polecam. Jeżeli ktoś jest w Chorwacji i myśli gdzie pojechać dalej albo planuje tu przyjazd można przyjeżdzać. Dużo miejsca dla dużych przyczep i w cieniu !!! Również są wolne zacienione parcele nad samym morzem. Na samym kempingu nie ma internetu ale jest w pobliskiej tawernie. Ceny ok 150 zł za przyczepę lub kampera, trzy osoby, samochód i prąd. Dalsze szcegóły mogę podać jeżeli ktoś będzie zainteresowany.

 

Witam,przygodę z przyczepą rozpoczęliśmy (ja i żona) w 2009 a pierwszym kempingiem w Chorwacji było Dole.Po spędzonej ta nocy, spacerze po tym i dwóch następnych kempingach

nastąpiła przeprowadzka za płot na kemp. Boban. Wybraliśmy to miejsce dlatego że było tam zdecydowanie więcej cienia,przyjazna, luźna, bardziej kameralna atmosfera oraz skłonność obsługi do znacznych negocjacji cenowych co też nie jest bez znaczenia.Szczegóły oczywiście też mogę podać :ok: .Szczerze polecam ten kemping, i życzę miłego wypoczynku Zbyszek. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.