Skocz do zawartości

Propozycjie na zlot


MAQ

Rekomendowane odpowiedzi

Między Łąckiem, a Gąbinem przy trasie 577 leży Zdwórz.

Zobaczcie

Co napisano o jeziorze Zdworskim też zobaczcie.

Bardzo ciekawe wiadomości o jeziorze! Mnie brakuje tylko - czy jest objęte strefą ciszy? Gdyby nie było strefą ciszy, to przyjadę ze swoim "pływadełkiem" i mogę poholować kilka pontonów bez własnego napędu. Taka wycieczka. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oj baja,baja! Nie chcę krakać ale w końcu kwietnia,jak "dobrze" pójdzie na jeziorze może być jeszcze lód.To wtedy wyjdzie Ci kulig.A swoją drogą to "karawany" pontonów jeszcze nigdy nie widziałem.No ,no - podróże kształcą! Pozdrawiam - Robin :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; Baja02,popieram Twój pomysł.Tak się dzieje na innych zlotach ( byłem tylko na jednym ale dużo rozmawiałem),że nie tylko się siedzi,śpiewa,pije (co kolwiek)ale zwiedza się okolice.Dlatego zrób jakiś plan dzień po dniu a my to zaakceptujemy.Do napisania powyższych słów upoważnia mnie Twoje doświadczenie w wojażach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się podoba pomysł Baji:-) Jak uda mi się znaleźć pontonik w rozsądnej cenie to wtedy i ja przywioze pływadełko:-) Tyle, że będe miał własne źródło napędu w postaci elektrycznego silniczka (w ostateczności wpław poholuje :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj baja,baja! Nie chcę krakać ale w końcu kwietnia,jak "dobrze" pójdzie na jeziorze może być jeszcze lód.To wtedy wyjdzie Ci kulig.A swoją drogą to "karawany" pontonów jeszcze nigdy nie widziałem.No ,no - podróże kształcą! Pozdrawiam - Robin :lol:

Witaj Robinie! Przykro mi, że nigdy nie widziałes karawany na wodzie. Na szlaku Wielich Jezior Mazurskich, dawniej, gdy silniki nie były tak popularne jak dzisiaj bywało, ze holowałem czasem i 5 zaglówek, dzisiaj proszą o to zazwyczaj ci których dopadł pech, nawalił silnik lub zabrakło paliwa. Kajakarze nagminnie się podpinają, a szczególnie wtedy gdy dłonie odmawiają posłuszeństwa, zbliża się załamanie pogody. Każdego lata jak nie na Mazurach to wodach wewnętrznych Chorwacji holuję kogoś i nie jest to nic szczególnego - może bedziesz miał okazję zobaczyć. Co do lodu na jeziorze podczas planowanego zlotu, to jestem przekonany, pewny, że Admin potrafi załatwić dobrą pogodę. Bądź optymistą. Pozdrawiam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lód nie lód coś się wymyśli :) Mam wiatraczek w przyczepie to zrobimy ślizgacz ;) A jak nie zda egzaminu to podgrzejemy wodę grzałką akwariową:lol:

 

Nie ma takiego problemu z którego by się nie wyszło :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IDENTYFIKATORY, NUMERY, NUMERKI, ZBIÓRKI, PRZEMÓWIENIA I APELE oczywiście UROCZESTE ,a taka forma była krytykowana .Rozumiem za szybą na kartce A4 wpisać ksywke.Słowa uznania dla tych co się już przygotowali :lol: .Na samą myśl o zlocie to :lol: pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem o takich

beztytuu5iu1.jpg

 

Może Tomii zakupi my mu kase przelejemy na konto 50 szt 30zł

 

http://allegro.pl/item147000692_identyfikatory_50_szt_57x90_f_v_od_ss_.html

 

[ Dodano: Czw 14 Gru, 2006 09:20 ]

.Rozumiem za szybą na kartce A4 wpisać ksywke.

 

To też super pomysł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.