Skocz do zawartości

Propozycjie na zlot


MAQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I tak chyba będzie najlepiej.Jeżeli potrafimy w sezonie zachowywać wszystkie przyzwoite normy w stosunku do obcych których spotykamy na róznych kempingach europy to bez problemu "znajdziemy się" na kempingu w Zdworzu.Każdy więc odpowiada za swój własny wizerunek a porządek i ład na kempingu do domena właścicieli bo to ich podwórko a My będziemy ich gośćmi.Jedyna rzecz jaką zmuszeni będziemy przestrzegać to regulamin kempingu oraz powszechnie uznane za obowiązujące normy współżycia społecznego.

Pozdrawiam z trasy - Robin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizatorami to jestesmy MY wszyscy :-] .

Nie ma tak latwo Tomii :-] , pewnych spraw nie da sie przygotowac wirtualnie. Poki co nie jest przygotowane nic oprocz pieknego osrodka, ktory wyszukaliscie i zlustrowaliscie.

Jak wielu moich przedpiscow, mysle, ze najwyzszy czas skonczyc licytacje z koszulkami, identyfikatorami itp a zabrac sie za organizacje. Podczas tego weekendu odbywa sie sporo zlotow w Polsce i ich programy sa juz dawno znane. Jako szef tego forum zaproponuj cos, uloz jakis program, lub sceduj to na konkretna osobe. To bedzie program nad ktorym popracujemy bo bez tej "bazy" sprawa nie ruszy z miejsca. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan przedstawię dziś wieczorem, jak tylko wrócę z pracy - jest już ułożony.

 

Wczoraj na spotkaniu doszliśmy do wniosku, że nie ma co planować każdej minuty i każdego dnia. Plan będzie przygotowany na dni 1-3 maja. Czemu tylko te dni? Bo przed pierwszym to wszyscy będą się zjeżdżać a po pierwszym wszyscy będą wyjeżdżać.

 

Jeśli chodzi o te nieszczęsne strzelanie - w programie się ono nie znalazło.

Jednak będzie czas wolny i jeśli koledzy będą mieli ochotę postrzelać i będzie na to odpowiednie miejsce (poza ośrodkiem na którym będziemy wypoczywać) to ja ich powstrzymywać nie będę :-].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to swietnie, ze juz jest plan

Jasne, ze nie ma co planowac kazdej minuty, ale ramy jakies musza byc. Zmiany na miejscu sa wskazane a ponadto wiele zalezy od pogody. Mam nadzieje, ze do chmurki poszly odpowiednie pisma w tej sprawie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOZE SPRAWDZMY CZY W POBLIZU JEST JAKAS STRZELNICA A JAK NIE BEDZIE TO KTO BEDZIE CHCIAL STRZELAC NIECH BIERZE WIATROWKE ZBIERZE SIE GRUPE I ODJEDZIEMY 15KM OD MIEJSCA ZLOTU I PO TEMACIE SKONCZMY DYSKUSJE NA TEMAT STRZELANIA TO CO NAPISALEM POWINNO ROZWIAZAC PROBLEM A WSZYSCY UCZESTNICY DYSKUSJI STAWIAJA MI PIWO NA ZLOCIE [ TEZ POSTAWIE NIE BEDE PIL NA KRZYWKE] :hop1::-]:-]:-] JACEK TO JAKI MASZ NUMER NA LISCIE ZLOTOWICZOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się ,że będzie nie na temat ale już wyruszyłem.Przy okazji chciałem ostrzec potencjalnych nabywców Blueconnect lub podobnych urzadzeń.Jak nie ma zasięgu na 5 "kresek" to korzystanie z internetu jest koszmarem.A za granicą to zapomnijcie.Po kilkutygodniowym pobycie i srednim korzystaniu zapłacicie kilka tysięcy złotych.W Zdworzu zasięg jest dobry i można laptopy zabrać.Ponadto w miarę możliwości będziemy informowali tych którzy nie przyjadą o przebiegu zlotu.No i po kilkunastu minutach będą wszystkie aktualne zdjęcia.To tyle (żeby załapać się na "temat&quot ;) .Pozdrawiam wszystkich serdecznie i ciepło choć dziś w nocy zmarzłem jak ..... . Robin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.