Skocz do zawartości

Weekend 21-23.08 w Sławie


szantymen

Rekomendowane odpowiedzi

Mam hak :ok: zakładałem wczoraj sam od 19,00 do 23,00 ale założyłem. Dzisiaj bez problemu przeszedł przegląd. Przyczepkę zaklepałem od jutra.

Mam nadzieję, że jutro około 18,00 -20,00 zamelduję się w Sławie

:czerwona::niewiem:

 

Brawo :ok: Widać, że bardzo chcesz jechać. Szerokiej i bezpiecznej drogi oraz miłego wypoczynku :piwko:

 

Pamiętaj o zabraniu ze sobą dadatkowych lusterek !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szantymen, i pozdrów dyrektora w Sławie od www.karawaning.pl w niedziele tam byłem i gadałem z nim o majowym zlocie w 2010 roku w drugi weekend maja, zapowiedź się , że też będziesz :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szantymen, i pozdrów dyrektora w Sławie od www.karawaning.pl w niedziele tam byłem i gadałem z nim o majowym zlocie w 2010 roku w drugi weekend maja, zapowiedź się , że też będziesz :)

 

Pozdrowię, a owszem !!!

Czy ja będę to zależy czy będę miał czym, no chyba że wypożyczę.

Teraz :czerwona: z HOBBY PRESTIGE z wypożyczalni Mańczak

 

:piwko::ok::niewiem:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Króciutko o debiucie.

Wypożyczalnia dosyć spora kilkanaście przyczep na parkingu. Dostaliśmy Hobbiego wewnątrz stan bardzo przyzwoity, na zewnątrz trochę popękany, pojemnik nad dyszlem z nie działającym zamkiem. Brak ciepłej wody i prysznica choć łazienka z brodzikiem. Pan wszystko pokazał zasilanie tylko 230V, brak akumulatora, gaz dostaliśmy za dopłatą.

Podpinamy przyczepkę i w drogę. Pierwszy raz ciągnę coś za sobą, wrażenie dziwne, że za chwilę się odłączy na większej dziurze.

Przejechałem kemping i niema gdzie zawrócić, nie ma wyjścia zawracam tyłem po trzech próbach w końcu ją złożyłem. Za to na miejsce postoju po treningu na ulicy, wjechałem za pierwszym razem. Jestem dumny.

Odpiąłem przyczepkę ponieważ ciężko było ją popchnąć poszedłem odsunąć samochód i łubs zerwałem linkę bezpieczeństwa na szczęście wypięła się na kółeczku.

Po sąsiedzku jest przyczepka z okolic Wrocławia i bardzo sympatyczni ludzie. Widząc żółtodziobów udzielają fachowych rad. Niestety nie opuszcza się tylna stopka, sąsiad radzi by nie opuszczać na siłę bo potem się nie podniesie i będzie problem.

Na wyposażeniu jest kobyłka więc ją podstawiam, jednak już ktoś wcześniej ją podstawiał bo podłoga jest w okolicy nóżki zarwana. Zasilanie 12v z prostownika jest stosowane do pompy wody niestety po dwóch napełnieniach czajnika prostownik padł.

Rozstawiam namiot z pomocą sąsiada, syna sąsiada i mojego syna. Namiocik trochę rozerwany przy okienkach, jednak z niekompletnymi rurkami i bez śledzi do naciągania. Trochę wisi ale może być, gorzej jak będzie wiać. Poza tym ok, wszystkim nam się podoba i więcej miejsca niż na 8 metrowym jachcie na Mazurach.

Podziękowania dla „Jacka I” za propozycję wyjazdu do Sławy, bardzo miły kemping, około 10 przyczep kilkanaście namiotów cicho i spokojnie, dla mnie i rodzinki super.

To na tyle pierwszych wrażeń.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaliśmy Hobbiego

 

na zewnątrz trochę popękany, pojemnik nad dyszlem z nie działającym zamkiem

 

Brak ciepłej wody i prysznica choć łazienka z brodzikiem.

 

brak akumulatora

 

Niestety nie opuszcza się tylna stopka

 

podłoga jest w okolicy nóżki zarwana

 

Namiocik trochę rozerwany przy okienkach, jednak z niekompletnymi rurkami i bez śledzi do naciągania. Trochę wisi

 

 

I podsumowanie :czerwona:

 

 

Poza tym ok, wszystkim nam się podoba

 

 

Miłego i udanego wypoczynku życzę :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz, nie zrazil sie chlopak, rodzina zadowolona, nie wialo na szczescie, znaczy normalni, nadaja sie do nas. :piwko::ok::czerwona:

 

Poza tym wiadomo czym sie rozni budka z wypozyczalni od wlasnej, wreszcie sie dowiedzielismy.

 

J. :ok::niewiem:

 

Dzieki za relacje Szantymen. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szantymen, to jest budka z wypożyczalni , gdy już będziesz miał własną takich niespodzianek nie będzie bo wszystko wcześniej sobie zrobisz.

Większość przyczep nie posiada prysznica i ciepłej wody na szczęście to masz na kempingu w Sławie.

Z tego co piszesz kemping się rozluźnił, bo w poprzedni weekend było dużo więcej przyczep i namiotów.

Życzę miłego wypoczynku i zadowolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.