Skocz do zawartości

czy to dobry pomysł roleta zewnętrzna tzw.markiza


martes

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem rewelacyjny. Mam roletę omnistora w przyczepie. Kilka ruchów korbką i już masz głęboki cień. Oczywiście nie zastąpisz tym przedsionka, ale nie taka jest jej rola. Doskonale sobie radzi ze słońcem, deszczem - zimnem niestety nie.

 

Dla ilustracji

 

45afde0f85d0bd32.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę nad markizą ale do przyczepy. Jest to super sprawa na krótkie 1-2 dniowe postoje. Ale chciałbym kupić taką markizę , która nie przeszkadzałaby w załozeniu przedsionka. Tylko czy takie rolety są dostępne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to na styk. Szyna do przedsionka jest widoczna, ale marnie widzę jego instalację. Z tego co wiem rolety fiammy są węższe wiec przedsionek zamontujesz. Jest też druga opcja. Do takiej rolety jak moja można dokupić ściany boczne (do wyboru, do kaloru, z oknami lub bez) i przedsionek gotowy :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradźcie moi drodzy, czy warto założyć markizę na kampera? rozgladałem się za zakupem,ale ceny nowych trochę mnie odsrtraszyły... może słyszeliście o używanych ..... podpowiedzcie, z góry dziękuję :drive:

 

Ja kupiłem używaną mam ją kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Koszt to był ok 35% nowej. Najlepiej dowiedz się w serwisach przyczep i kamperów. Ich adresy znajdują się na Forum, tym i innych. To dobra rzecz, chroni w czasie deszczu i upałów. :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baja ja trochę się za tym kręciłem i niestety tylko nowe i ceny od 1200euro, trochę drogo... jesli masz jakieś namiary będę wdzięczny....ciekawe ile dałeś za swoj? jesli to nie tajemnica

pozdro...

 

Cześć Martens! Mogę Ci podać namiary tam gdzie kupiłem. Markiza i montarz kosztowal mnie 1000 PLN.

"Pro Camp" Przyczepy kempingowe 51-009 Wrocław ul. Krotoszyńska 43. Pan Tomasz Szmit tel.071-352-47-75 , 601 413 191. Pozdrawiam. :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy dziękuję bardzo ...

w odpowiedzi na pytanie sowy...... juz prawie kupiłem,on stoi i czeka dałem duży zadatek i z początkiem grudnia go odbieram (a cieszę się jak dziecko bo to taka zabawka o której długo marzyłem) zacząłem juz zmiany na podwórku (nie jest duże) przeniosłem psi kojec w inne nowe miejsce i mam miejsce na moją zabawkę :drive: zaczynam sie juz kręcic za dodatkowym wyposazeniem i mam dużo pomysłów racjonalizatorskich tak aby spełniał moje potrzeby...

:drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sowa będą fotki .... ale jak zaproszę tomii ego na browar :drive: ja i internet to ogień i woda (nie mylić wóda i popitka) ja logowałem się tutaj przez tydzień hi hi .....

 

auto moje też jest leciwe ale spr. pod kątem technicznym i jest ok jako pojazd i wyposażenie w dobrym stanie a resztę jak zajdzie potrzeba sie uruchomi albo po mału dokupi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.