Skocz do zawartości

POŻEGNANIE LATA GACKI 2009 SIERPIEŃ 28-29-30


Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam Prezes Twoje zmagania z lodówką?jeśli dalej nie chłodzi to wywal oknem i wnieś drzwiami-nic innego już mi do głowy nie przychodzi.Miej na uwadze że religia zabrania mi pić ciepłe piwo.Dostałem wczoraj w prezencie groch,bardzo dziwny zbieg okoliczności-po niedzieli zabieram się do gotowania grochówki.Pasuje jeszcze upolować jakąś wkładkę mięsną do tej grochówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sprzęt sprawdzony - działa, płyty z utworami też przygotowane. Obiecane piwo (Rybnicki Full) zamówione tzn. bydzie. My zresztą też gotowi i będziemy w czwartek (27.08) po południu. Wsad do kotła też przywieziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No świat się kończy,kogo to moje piękne oczy widzą.Mam nadzieję że do czwartku śniegiem nie sypnie.Pomożemy Jackowi w odpaleniu lodówki,dopompujemy powietrza do kółek-bo jak to nie ciśnienie to ja już nie wiem co :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Affa -Ty to masz zdrowie do tej jazdy,szarpnąłem dzisiaj 350 km.i mi się odechciało kierowania na tydzień.

ja tam lubię z przyczepą się powłóczyć, gdyby tylko paliwo było zdecydowanie tańsze... teraz mam przymusową przerwę, bo na ostatnim wypadzie w okolice Mielna przyczepa mi się rozkleiła- to od tych dziurawych dróg. stoi w serwisie, koleś próbuje mi to posklejać.

 

a tak w ogóle przyjechałbym tam do Was, bo spokojniejszego kempingu nie spotkałem, ale to kurna ponad 10 godzin :ok:

cóż, w przyszłym sezonie chciałbym jechać w Bieszczady- będzie okazja Gacki po drodze zobaczyć :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 5 września śmigam w Bieszczady na tydzień,w temacie paliwa to serce mnie boli,mój parch z przyczepą nie zejdzie poniżej 10 litrów na setkę.Kemping w Gackach był bardzo spokojnym miejscem,ale w sobotę się to pewnie zmieni,bo Prezes organizuje jakąś potańcówę.Oj będzie się działo,właściciel nas pogna jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiemu to dobrze co jest na emeryturze, może jeździć kaj chce i kiedy chce. A na Bieszczadach musisz mieć o tym czasie sprawne ogrzewanie bo ci "klejnoty rodzinne" zmarzną. A teraz sie szykuj na tańce i popijawa. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achoj!

Niestety nie przybędę .Rozmawiałem na ten temat z Prezesem może mi wybaczy?

Mnie nigdy nie trzeba namawiać na takie wyjazdy ale proza życia czasami daje bana :ok:

:ok::ok:

Na pewno ktoś zamiesza grochówkę i błagam prześlijcie choć jedna jej fotkę wraz z zapaszkiem oczywiście

Pozdrawiam Oskar :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar - impreza super, grochówka pyszna. Oto zdjęcia tej grochówki - może zapaszek dojdzie oraz zdjęcie flagi zlotu. http://www.forum.karawaning.pl/images/smiles/food.gif

 


... z zapaszkiem

post-95848-imported-dad1cab4-db2e-42a2-8732-3a29d7a26ae5_thumb.jpg

 

Prezes jako kelner

post-95848-imported-bbb73c84-8463-4fd4-a84a-26f7b5b2f486_thumb.jpg

 

Flaga zlotu

post-95848-imported-2e77876e-7694-4462-b2d0-52ae805661f9_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achoj!

UUU aaaa o Ja cię ale grochówa no jjaaaaaaaaaaaa no nie mogę ale odlot no nie mogę dalej przeglądać ale fantastyczna no cieknie mi ślinka na klawiaturę. :hmm:

Dzięki moi przyjaciele za wspaniałe fotki .

Stanik dziękuje Ci bardzo :hmm:

No to teraz czuje się zobowiązany coś dla Was wszystkich przyrządzić.

pozbieramy pomysły i na wiosnę sam osobiście będę pichcił

pozdrawiam Oskar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.