Skocz do zawartości

Co najbardziej cenicie...


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

... w odpoczynku z przyczepą kempingową? Niezależność, bliskość przyrody, stosunkowo małe koszta i wysoki standard, a może coś innego?

 

Tak myślę, że jest pełno drobiazgów, które sprawiają wielką frajdę w podróżowaniu z przyczepą :bevil:. Przykładem jest zimna kola z lodówki na postoju :palacz: w środku upalnego dnia. Albo posiłek zrobiony na postoju :piwko:. Nie mówiąc już o jedzeniu śniadania na zielonej zroszonej jeszcze trawie. Się rozmarzyłem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To, że mimo bycia poza domem wysypiam się równie wygodnie :bevil: Materace są świetne w niewiadowku! A jaki mam salon przed wejściem i to z widokiem na wodę... to jest życie :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno niezależność,kontakt z przyrodą.Co do cen to bywa różnie,są tańsze i droższe kempingi.Najdrożej jest na wybrzeżu,oczywiście latem.Chłodna kola a jeszcze lepsze chłodne piwo (doilidy?}.Generalnie napewno taniej; nie liczę kosztów paliwa i sksploatacji.Tak myślę.Prawde mówiąc nie mam rozeznania co do cen hoteli,kwater prywatnych(latem).Dlatego,że mam własny domek(przyczepe). Bo zimą jeżdże do Szklarskiej Poręby w jedno miejsce,gdzie płacimy za pobyt z wyżywieniem 42 zł(3 popsiłki).Podobnie w Zakopanem tam płacimy 45 zł(2 posiłki).A propos Szklarskiej to właśnie 12 Marca jedziemy na 5 dni na narty,może ktoś z Was tam będzie w tym terminie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Przedawszystkim niezalerzność ,kiedy chce i gdzie chce bez zamartwienia się o rezerwacje i takie tam.

Co prawda bardzo początkujący jestem ale juz widzę same pozytywy tej formy wypoczynku ,nawet kawa po obiedzie w trakcie drogi do miejsca docelowego we własnych pieleszach gdzieś na cpn-nie jest czyms pięknym.

Pozdro Greg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet kawa po obiedzie w trakcie drogi do miejsca docelowego we wlasnych pieleszach gdzies na cpn-nie jest czyms pieknym.

ooo swieta prawda, to uwielbiam najbardziej, zwlaszcza jak jade noca i trzeba zrobic przerwe, :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 16 lat później...
W dniu 9.03.2006 o 16:39, Tomii napisał:

... w odpoczynku z przyczepą kempingową? Niezależność, bliskość przyrody, stosunkowo małe koszta i wysoki standard, a może coś innego?

 

Tak myślę, że jest pełno drobiazgów, które sprawiają wielką frajdę w podróżowaniu z przyczepą :bevil:. Przykładem jest zimna kola z lodówki na postoju :palacz: w środku upalnego dnia. Albo posiłek zrobiony na postoju :piwko:. Nie mówiąc już o jedzeniu śniadania na zielonej zroszonej jeszcze trawie. Się rozmarzyłem .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej cenię to , że mogę spotkać się z fajnymi ludźmi, którzy kochają taki sposób spędzania wolnego czasu . Wymienić doświadczenia. W hotelach każdy zapatrzony w siebie i bufet.:kawa::kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście niezły górnik :D

Ja poza tymi wymienionymi... wolność = brak "terminowości", często wyjeżdżam w zupełnie innym terminie niż było zaplanowane, tak samo wracam czy "przebywam" na danym miejscu zupełnie inaczej niż jak było to zaplanowane...

kiedyś mój koronny tekst... przyjechałem w środku sezonu do znajomych nad morze (na kemping) o 1 dzień wcześniej na 3dni (przy rezerwacji pokoju nie do przeskoczenia)...zostaliśmy na 3 tygodnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.