Skocz do zawartości

Gdzie na Węgry z przyczepą.


dareks20

Rekomendowane odpowiedzi

Jarekowchciałeś jak najbliżej z Bielska więc proponuje Sarvar(jedziesz na Bratysławę,potem omijasz autostradę na Węgrzech i kierujesz się na Mosonmagyarovar(droga nr 15)potem doroga nr 86 i dojedziesz do Sarvar-nowoczesny camp z wejściem na baseny, najbardziej nam się podobał w naszej wędrówce ośmioletniej po Węgrzech(blisko z naszych stron), Baseny długo czynne bo do 22lub23,kąpielisko całoroczne kryte i otwarte, gorący basen wewn temp 37;basen "chlapiący, szereg małych baseników-wanien leczniczych;częściowo kryty basen leczniczy, basen rekreacyjny;a na zewnątrz basen rekreacyjno-pływacki o pow.1800m2 ze zjeżdżalniami, basen z falą, basen chlapiący, basen siedzący z atrakcjami...Na campingu dostaniesz "zegarki"na rękę uprawniające do korzystania z basenu, jest to bardzo wygodne bo wchodzisz i wychodzisz kiedy chcesz ponadto do dyspozycji masz szafkę. Na terenie basenu smaczne posiłki, a na piętrze budynku pokoje relaksacyjne, a jak ktoś ma maluszka to i przedszkole gdzie pod dobrą opieką możesz zostawić pociechę;

Jeśli wybierasz się na ok 6 dni to zdecydowanie polecam to miejsce:)

chyba piwko dostane:)

 

Megula, a ja odradzę Sarvar ze względu na tegoroczną cenę (2+2 dało w sumie 240 zeta - w zeszłym roku ok. 130). To była również moja baza w drodze do Cro, ale będę musiał sobie poszukać innej. Byłem jeszcze na tym campie przed przebudową (baseny za płotem campu nieczynne teraz), potem przebudowa chyba trzyletnia, a potem brak klientów. Cena rosła z roku na rok, ale w tym roku to przeszli już samych siebie (chociaż baseny ciekawe :ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hm to rzeczywiście zaszaleli, no cóż cen nie znam z tego roku, w taki razie Lipot bliżej granicy Słowackiej -super baseny choć nie w cenie camp, to i tak wychodzą razem taniej niż w Sarvar Jeśli chodzi o Lipot to zdecydowanie większy teren niż w Sarvarze, a komfort ten sam.

Należało by sprawdzić miejscowość Papa(na wsch od Sarvar)-słyszałam ,że jest tam nowy kompleks z camp.

Ale piwko się należy , staram się udzielić inf:)co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie jednak uwagę na cenę

 

No właśnie , jak na razie moim typem nr 1 jest Bogacs .Coś dla dzieci , coś dla mnie / te piwniczki z winem :ok: /

Czekam aż zjedzie Badulix , napewno napisze o cenach

Czekam też co napisze witus

 

Bo jak mam tak jak pisze jacol zapłacić 240 PLN za dzień to raczej podziękuję

 

Musimy wypracować jakiś kompromis : cena-jakość :ok:

 

Ale cieszę się, że zainteresowanie tematem jest duże ,bo przecież na termale można pojechać aż do jesieni więc napewno się te informacje niejednemu przydadzą :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany wyjazdu się precyzują , wole w ostatnim tygodniu sierpnia będę miał na 99%

 

Ale mnie teraz olśniło :piwo: Czy dziecko 12 lat może jechać na Węgry bez paszportu ?

Wegry są w unii, nie ma granic i takie tam :jump: Paszport nie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wegry są w unii, nie ma granic i takie tam Paszport nie potrzebny.

 

Napewno ? To pies ma mieć paszport i czipa a dziecko nie ? / o czipie nie mówię /

 

A jak ukradnę czyjeś dziecko i wywiozę na teren UE ?

 

Mam jednak wątpliwości , pewnie że granice otwarte ale jak mnie straż graniczna dybnie to jak udowodnić że to moje ? / Choć pewności że to moje to chyba nigdy nie ma :piwo::jump::ok: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Teraz mamy taki problem, że dzieci nigdzie nie są wpisane tzn. dowód os., paszport rodziców itp. Jak udowodnimy w razie kontroli Policji, służb Granicznych, że to nasze dziecko - tylko problemy. Lepiej wyrobić paszporty dla dzieci ponieważ powinniśmy mieć dokumenty identyfikacyjne dla wszystkich. Poza tym zameldowanie na kempingach itp. Przerabiałem to już nie raz przy wszelkiego rodzaju kontrolach itp.

Decyzja należy do Was.

Pozdrowienia z Bogacsa

Damian vel Badulix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dziecko 12 lat może jechać na Węgry bez paszportu ?

powinno mieć pasport lub dowód osobisty (tymczasowy bo takie dostają nielaty)

przekraczanie granicy w krajach grupy schengen jest możliwe na podstawie tych dokumentów. Choć na granicy niema już kontroli granicznych i z przekraczaniem granicy nie będzie najmniejszego problemu to jednak lepiej jest mieć te dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokumentem niezbędnym do poruszania się w strefie Schengen jest ważny paszport lub dowód osobisty - ta zasada dotyczy również DZIECI.

Jeśli masz jakieś pytania i wątpliwości to dzwoń do SG - 032/4144000 (Racibórz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wybieram się nad Balaton w tę środę. jedziemy w 4 osoby. interesują mnie atrakcje , głownie winnice , zamki, lawendowe pola i takie różne. Aqua parki i baseny mniej mnie interesują bo mamy to wszystko w Polsce. Ciekawi mnie rejs po Balatonie a bardzo trudno coś znaleźć. Czy pływał ktoś statkiem po jeziorze ostatnimi czasy? byłabym wdzięczna za pare portów gdzie można się w taki rejs wybrać i jakieś ceny. :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.