Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Gdzie na Węgry z przyczepą.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#16 mesert

mesert

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1783 postów
  • SkądBochnia i Hercegowina
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Elddis Hurricane GT
  • Holownik:Audi A-4 stary parch

Napisano 29 lipiec 2009 - 13:48

Na którym campingu siedzisz?Termal czy Feszek?Niestety jadę dopiero we wtorek 4 sierpnia

....a kto umarł....ten nie żyje. Kristopulos Mesertos

#17 Badulix

Badulix

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 25 postów
  • Telefon:0604534790
  • SkądPomorskie/Starogard Gdański
  • Model:KNAUS 530
  • Holownik:VW SHARAN

Napisano 29 lipiec 2009 - 19:08

Witam,
Jesteśmy na Termal.
Badulix

#18 megula

megula

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 40 postów
  • SkądJaworzno
  • Model:Hobby 370
  • Holownik:Mazda3 BL

Napisano 02 sierpień 2009 - 21:38

witam :) godzinkę temu wróciliśmy z 2,5 tygodniowego pobytu na Węgrzech.Zaczęliśmy od Cserkeszelo ( miejscowość na trasie Budapeszt_Gjula-nieco poniżej Jaszapati)-dużo atrakcyjniejsza jak dla dzieci tzn.zjeżadzalnie na plandece, sztuczna fala, basen pływacki,rozrywki i termalne do wygrzania (odkryte i zamknięte )z różnymi masażami, cena campingu z basenami 2 dorosłe i 2 dzieci, przyczepa, samochód , prąd i taksa klimatyczna od dorosłych-8400(z tym że starszy syn skończył 14 lat i by traktowany jak dorosły) . Po sześci dniach pojechaliśmy do Berek-furdo też camp z basenami droższy od poprzedniego - 9030 forint i mniej atrakcji-ale miejsce sympatyczne(dużo Polaków). Na koniec naszego objazdu, aby zmniejszyć drogę powrotną do domu znaleźliśmy się przy samej granicy słowackiej (ok 40 km do Bratysławy) w uroczej bardzo małej miejscowości Lipot -prywatny camp -cena 4900 a naprzeciw camp baseny termalne bardzo nowoczesne. Wstęp na baseny trochę kosztowny ale warto- cena biletów 2400 dorosły dziecko 1600;myśmy kupowali rodzinny 2+2 i płaciłam 5600(przy czym każdy miał bonus od właściciela camp 200 forint na osobę )same baseny naprawdę śliczne, pięknie zaaranżowane otoczenie, wiele atrakcji-mianowicie_sztuczna rzeka, sztuczna fala, 4 zjeżdżalnie w tym jedna na pontonach, liczne bąbelki, kaskady , grzybki, gejzery itp, basen siedzący-leczniczy, brodzik dla dzieci, plac zabaw, boisko do plażówki, saunna, basen pływacki.http://www.lipotfurdo.hu/
My zawsze jedziemy na Cieszyn a potem przez Słowację autostradą na Bratysławę a potem w zależności gdzie na Węgry tak jak w tym roku pierwsza trasa była za Budapeszt więc też autostrada. Na Słowacji winietka miesięczna 9,9 euro a na Węgrzech 4200 forint też miesięczna.
:)

#19 Jarekkow

Jarekkow

Maniak karawaningu

• Zbanowani
  • 1901 postów
  • SkądBielsko-Biała
  • Model:Bergland 345
  • Holownik:Honda Civic 110 Km

Napisano 03 sierpień 2009 - 13:27

8000 HUF to jakieś 123 PLN. no to fakt, w tym roku węgry nie tanie :ok:
Zapamiętać !!!
Nie dyskutować z idiotą, bo ściągnie Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Dołączona grafika

#20 elaola

elaola

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 1976 postów
  • Skądwrocław
  • Model:KNAUS AZUR
  • Holownik:Volkswagen Passat

Napisano 03 sierpień 2009 - 15:05

My za 2 osoby dorosłe+przyczepa+prąd płaciliśmy 5300 forintów. Byliśmy w Hegyko.
W cenie baseny. Z tym, że jest to kompleks basenów bez atrakcji dla dzieci.
Świat jest jak księga, kto nie podróżuje...czyta jakby tylko jedną stronę

To pisałam ja, elaola, pozdrawiam!

#21 Jarekkow

Jarekkow

Maniak karawaningu

• Zbanowani
  • 1901 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 03 sierpień 2009 - 16:01

elaola to gdzie pojechać z 12-latką , za rozsądne pieniądze ? Pytam Ciebie jako znawcę tematu węgierskich kąpielisk :ok:

Myślałem o Jaszapati ,ceny dobre, z Bielska 400 km. , ale teraz to już mam mętlik w głowie całkowity :ok:

Znalazłem jeszcze w Sarospatak

http://www.tengerszem-camping.hu/

ale tam na terenie campingu jest chyba tylko zwykły basen
Zapamiętać !!!
Nie dyskutować z idiotą, bo ściągnie Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Dołączona grafika

#22 elaola

elaola

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 1976 postów
  • Skądwrocław

Napisano 03 sierpień 2009 - 17:13

Jarekkow myślę, że Sarospatak to niezły wybór
zobacz tu:
http://www.sarospata...ok/lengyel.html
My byliśmy tam tylko przejazdem i rzuciliśmy okiem z ciekawości nie wyglądało to źle.Na zdjęciach wygląda,że jest coś więcej niż zwykły basen.
A może Hajdubuszermeny: Odległość od Ciebie ok. 450km.
http://www.castrum-g....php?nyelvkod=2
Tu byliśmy kilkakrotnie, ale nie wiem jakie masz wymagania co do basenu. Dla młodzieży jest basen z darmową zjeżdżalnią.

#23 megula

megula

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 40 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 03 sierpień 2009 - 18:53

zachodnie Węgry zawsze są droższe(blisko Austria ), ale warunki na campingach i oferta basenów dużo lepsza!!!Ogólnie Węgry podrożały w stosunku do ubiegłych lat a nawet zeszłego roku, Ale jak przeliczysz koszt osoby na campingu wraz z basenami czy nawet bez to i tak coś jest (można powiedzieć )gratis. Na basenach możesz być cały dzień i jak przeliczysz to na godzinę i ilość atrakcji-to jest to niewiele.
Jarekkov myslę, że fajne miejsce jest jeszcze Tiszujvaros, byliśmy tam 3 lata temu, ale jedna wada to camp mało zacieniony, ale baseny super(w cenie camp)

Wybór należy do Ciebie:)

#24 Jarekkow

Jarekkow

Maniak karawaningu

• Zbanowani
  • 1901 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 03 sierpień 2009 - 21:44

Wiecie na jakiego posta czekam ?

Jedz tu ........... zapłacisz 1000 HUF więcej , ale dziecko będzie miało kryty basen w cenie campingu w wypadku złej pogody :]

Strona www . ....... , byłem /byłam zdjęcia z campingu masz tutaj

Planuję ostatni tydzień sierpnia / jeśli się uda z urlopem / i baaaaardzo , baaaaaaaaaardzo proszę o podpowiedzi :]

Interesuje mnie camping z bezpłatnym wejściem na basen , nie zatłoczony / Hajduszoboszlo odpada / , dobrze byłoby żeby był basen kryty w razie deszczu , jak najbliżej Bielska-B bo wyjazd nie byłby za długi / 6 dni / i najważniejsze , niech się dziecko utapla w tej wodzie bez względu na pogodę :hop1:

Za dobre namiary stawiam :] , za lepsze :] :] , za znakomite :ok: :ok: :] :]
Zapamiętać !!!
Dołączona grafika

#25 elaola

elaola

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 1976 postów
  • Skądwrocław

Napisano 04 sierpień 2009 - 05:54

Jarekkow mimo iż na Węgrzech bywam od lat , to niestety jednak nie pomogę. Otóż my jako "wiekowi" ludzie wybieramy campingi ze wzgl. na inne atrakcje i nie bardzo wiem jakie atrakcje potrzebne są 12 latce. Tzn. może i wiem, ale nie zwracam na to uwagi.

#26 witus

witus

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 2652 postów
  • SkądSosnowiec
  • Model:Eifelland Holiday 415 TM (5303)
  • Holownik:Hyundai i30

Napisano 04 sierpień 2009 - 07:28

To może ja powalczę o to piwo :ok: ... śledzę temat Węgier bo też planuję szybki wypad z 11 letnią córką. Przejrzałem miejsca, które polecacie na forum - odwiedziłem ich strony internetowe, naniosłem na swoją mapę.
Jarekkow, czekaj na relację z trasy bo będę chwilę przed Tobą jechał.
Wyjeżdżamy 17.08, a plan trasy poniżej.

Załączone miniatury

• węgry.JPG

zdjęcia z wypraw: https://picasaweb.google.com/bogdziun

#27 Jarekkow

Jarekkow

Maniak karawaningu

• Zbanowani
  • 1901 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 04 sierpień 2009 - 08:09

Jarekkow, czekaj na relację z trasy

Oj, będę czekał z niecierpliwością :ok:
Zapamiętać !!!
Dołączona grafika

#28 Badulix

Badulix

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 25 postów
  • Telefon:0604534790
  • SkądPomorskie/Starogard Gdański
  • Model:KNAUS 530
  • Holownik:VW SHARAN

Napisano 04 sierpień 2009 - 09:41

Witam,
My polecamy Bogacs.
7 basenów, kazdy znajdzie coś dla siebie. Kamping przy basenach, można się rozbić bliżej lub dalej kapieliska jak kto lubi ciszę i spokój. Wchodzisz na baseny kiedy chcesz - wstęp wolny. Toalety sprzatane regularnie, kuchnia, prysznice wszystko jest, jesteśmy tu 2 raz i nam pasuje. Mamy 2 dzieci 2+6 i im bardzo sie podoba.
Polecam
Damian
Badulix

#29 megula

megula

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 40 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 04 sierpień 2009 - 13:28

Jarekowchciałeś jak najbliżej z Bielska więc proponuje Sarvar(jedziesz na Bratysławę,potem omijasz autostradę na Węgrzech i kierujesz się na Mosonmagyarovar(droga nr 15)potem doroga nr 86 i dojedziesz do Sarvar-nowoczesny camp z wejściem na baseny, najbardziej nam się podobał w naszej wędrówce ośmioletniej po Węgrzech(blisko z naszych stron), Baseny długo czynne bo do 22lub23,kąpielisko całoroczne kryte i otwarte, gorący basen wewn temp 37;basen "chlapiący, szereg małych baseników-wanien leczniczych;częściowo kryty basen leczniczy, basen rekreacyjny;a na zewnątrz basen rekreacyjno-pływacki o pow.1800m2 ze zjeżdżalniami, basen z falą, basen chlapiący, basen siedzący z atrakcjami...Na campingu dostaniesz "zegarki"na rękę uprawniające do korzystania z basenu, jest to bardzo wygodne bo wchodzisz i wychodzisz kiedy chcesz ponadto do dyspozycji masz szafkę. Na terenie basenu smaczne posiłki, a na piętrze budynku pokoje relaksacyjne, a jak ktoś ma maluszka to i przedszkole gdzie pod dobrą opieką możesz zostawić pociechę;
Jeśli wybierasz się na ok 6 dni to zdecydowanie polecam to miejsce:)
chyba piwko dostane:)

#30 Jarekkow

Jarekkow

Maniak karawaningu

• Zbanowani
  • 1901 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 04 sierpień 2009 - 13:54

megula gdybym był założycielem tego tematu to :ok: wirtualne już bym postawił

Ale jak się spotkamy :ok: to :] u mnie zawsze dostatek , więc obiecuję :] [/b]
Zapamiętać !!!
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych