Skocz do zawartości

Serwisy


mymlon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 5 miesięcy temu...

Cześć Panowie i Panie.

Gdzie mogę znaleźć części do anglika. Podczas remontu rozebrałem pół przyczepy i teraz nie mogę znaleźć jednej części z łazienki.

A mianowicie takiej półki

image.png.42b4cbc3ede2a991e1f389bd8da78588.png

Gdzie mogę coś takiego dostać, bo na necie nic nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Witam. Czy korzystał ktoś z usług serwisu przyczep o nazwie RENO w miejscowości Dziekanów Leśny (Łomianki)? Pytam bo chcę zrobić ogólny przegląd przyczepy i instalacji gazowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎16‎.‎05‎.‎2018 o 23:00, Michał Swift napisał:

Niestety nie znalazłem. Może ktoś wie jednak gdzie można dostać używane części do anglika?

Proponuję skontaktować się z firmą z Wiórka/Czapur koło Poznania http://www.swiatkempingow.pl/ 

Handlują sporą ilością angielszczyzny więc może coś pomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 20.04.2010 o 22:10, godolo napisał:

1.centrum campingowe s-camp 43-155bierun kolo tychow ul.warszawska 194 tel /32/216-95-73 www.s-camp.pl

Firma rodzinna-ojciec nadzorujacy wszystko,jeden syn handlowiec a drugi pan michal znajacy wszystkie przyczepy i kampery wszystko umie naprawic

i zna sie na wszystkim co dotyczy sprzetu kempingowego.naprawia i kupuje u nich caly slask,podbeskidzie i czesc malopolski.p o l e c a m.

dawalem im rozne i ciezkie tematy i zawsze wszystko s u p e r.telefon do

pana michalal 605898768.na haslo karawaning i camperteam bielsko-

biala przewidziane znizki i rabaty

godolo bielsko biala tel 509405510

Czy nadal ten serwis daje zniżki na to hasło? Mąż dzwonił do nich ostatnio w sprawie niedziałających świateł zewnętrznych.....i nie ma miejsc aż do września. A mamy w planach urlop od lipca z dziećmi - morze......No i poza tym jestem kompletnym laikiem. Poprzedni właściciel dbał o nią, była u niego kupe lat. Ale zrobił przeróbki po swojemu. Zatem wypadało by zrobić konkretny przegląd gazowy, wodny i elektroniczny.  Bo byliśmy na zwykłym, gdzie tylko gościu podbił pieczątkę - chore....:/ A może prócz Bierunia jest coś blisko i równie godne polecenia? Sosnowiec okolice. Poratujcie proszę.....

Właściciel coś wspominał o pomiarze pinòw na wtyczce. Mówił że na zewnętrzne światła nie ma bezpieczników w przyczepie. Że jeżeli już to bezpieczniki w aucie. Skolei pod hak w samochodzie podpięliśmy inną przyczepę i działały światła prawidłowo.

 

Zatem szukamy serwisu - Sosnowiec, Dąbrowa G. Okolice...bo strach jechać bez świateł takim wielkoludem

Edytowane przez Agulek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nadal ten serwis daje zniżki na to hasło? Mąż dzwonił do nich ostatnio w sprawie niedziałających świateł zewnętrznych.....i nie ma miejsc aż do września. A mamy w planach urlop od lipca z dziećmi - morze......No i poza tym jestem kompletnym laikiem. Poprzedni właściciel dbał o nią, była u niego kupe lat. Ale zrobił przeróbki po swojemu. Zatem wypadało by zrobić konkretny przegląd gazowy, wodny i elektroniczny.  Bo byliśmy na zwykłym, gdzie tylko gościu podbił pieczątkę - chore....:/ A może prócz Bierunia jest coś blisko i równie godne polecenia? Sosnowiec okolice. Poratujcie proszę.....
Właściciel coś wspominał o pomiarze pinòw na wtyczce. Mówił że na zewnętrzne światła nie ma bezpieczników w przyczepie. Że jeżeli już to bezpieczniki w aucie. Skolei pod hak w samochodzie podpięliśmy inną przyczepę i działały światła prawidłowo.
 
Zatem szukamy serwisu - Sosnowiec, Dąbrowa G. Okolice...bo strach jechać bez świateł takim wielkoludem



Przyczepy Wiola w knurowie. Gazu i wody pewnie nie sprawdzą, ale światła naprawią i zrobią przegląd mechaniczny.

Sami spróbujcie ogarnąć te światła. 13 pin wtyczka?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Ci pojechać do Bierunia, nawet dzisiaj. Są tam trzy firmy obok siebie. S Camp, Center Camp i Klaja. Oczywiscie w szczycie sezonu, przez telefon, każdy powie Ci ze nie ma czasu i miejsca ale jak pojedziesz, zawsze coś podyskutujesz. U mnie, 2 tygodnie temu, okazała się pilna potrzeba wymiany kranu itp. Zadzwoniłem, oczywiście nic  sie nie dalo zrobic. Pojechalem, pogadałem, zostawilem przyczepe i po tygodniu w Center Campie było zrobione. Naprawdę, wsiadaj w auto i jedz nawet dzisiaj. Masz jeszcze w Katowicach serwis http://www.przyczepy.katowice.pl/ oraz https://campingi.net.pl/sklepy/kontakt - nie wiem czy maja serwis. Możesz jeszcze spróbować w krakowskim Elcampie. Nie jest tam tanio, ale dosc dobry serw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Ci pojechać do Bierunia, nawet dzisiaj. Są tam trzy firmy obok siebie. S Camp, Center Camp i Klaja. Oczywiscie w szczycie sezonu, przez telefon, każdy powie Ci ze nie ma czasu i miejsca ale jak pojedziesz, zawsze coś podyskutujesz. U mnie, 2 tygodnie temu, okazała się pilna potrzeba wymiany kranu itp. Zadzwoniłem, oczywiście nic  sie nie dalo zrobic. Pojechalem, pogadałem, zostawilem przyczepe i po tygodniu w Center Campie było zrobione. Naprawdę, wsiadaj w auto i jedz nawet dzisiaj. Masz jeszcze w Katowicach serwis : http://www.przyczepy.katowice.pl/ oraz https://campingi.net.pl/sklepy/kontakt - nie wiem czy maja serwis. Możesz jeszcze spróbować w krakowskim Elcampie. Nie jest tam tanio, ale dosc dobry serw


Wszyscy mają teraz rozgrzebane. Nikt do tego nie zajrzy z marszu. Wiola ma z 4 stanowiska i zajmują się tylko serwisem podwozi ich obstawiam, że dadzą radę zrobić to od ręki i porządnie.

Elektryków samochodowych bym nie przeceniał, już raz przez aso hyundaia opróżniłem wakacje.

Ja bym to robił sam.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chris_66 napisał:


Ani tanio, ani dobrze a na pewno nieterminowo emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

Ja tam jestem zadowolony. 2 lata temu rozwiązali mi problem z energoblokiem, jakiego nie potrafili wyjaśnić ani w Klaji, ani w Pamerze ani inny elektryk. Ceny krakowskie. Natomiast co do terminowości, fakt-trzeba naciskac:). Za to przy okazji wynegocjowałem świetną cene za markize:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.