Skocz do zawartości

witam wszystkich i pragne cos zaproponowac


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież im nas więcej tym weselej

 

...no wlasnie :czerwona: jeden wiezie grilla, drugi wegiel, trzeci kielbase a nastepny napoje - wszyscy maja pretekst zeby jechac razem :) to taki maly zart

 

z autopsji wiem ze tak bezpieczniej - kiedys jechalismy na 4 auta bez przyczep, koledze strzelil pasek i problem... noc ,dzieci w aucie i co tu zrobic, szybkie przepakowanie po autach i kolega zostal na drodze ze mna i moim autem a jego i moja rodzinka pojechala dalej... sholowalem go do miasta naprawilismy auto i pojechalismy gonic reszte. Na miejsce dojechalismy juz na sniadanie ktora zrobila reszta wycieczki

 

pozatym nie ma to jak ktos "znajomy" na koncu swiata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pozatym nie ma to jak ktos "znajomy" na koncu swiata...

 

będę szczęśliwy jak na końcu świata zobaczę Ciebie albo kogoś z forumową nalepką na przyczepie.Spotkamy się, pogadamy i pojadę dalej. Jak ktoś tu przytomnie zauważył, jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki. Wolę wolno wlec się po różnych zakątkach i robić to na co właśnie mam ochotę a nie naginać moich chęci do poczynań całej grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
pozatym nie ma to jak ktos "znajomy" na koncu swiata...

 

będę szczęśliwy jak na końcu świata zobaczę Ciebie albo kogoś z forumową nalepką na przyczepie.Spotkamy się, pogadamy i pojadę dalej. Jak ktoś tu przytomnie zauważył, jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki. Wolę wolno wlec się po różnych zakątkach i robić to na co właśnie mam ochotę a nie naginać moich chęci do poczynań całej grupy.

 

trochę odgrzeję temat,

ja z moją ferajną (2+2) wybieramy się do Chorwacji na początku lipca, jeśli ktoś ma chęć podłączyć się do kolumny to zapraszam. co do miejsca pobytu to jeszcze nie jest szczegółowo dopracowany ale preferuję region Dalmacji.

też wychodzę z założenia że w grupie raźniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też w składzie 2+2 lub 2+3 wybieram się do Dalmacji początkiem lipca z noclegiem na Węgrzech.Mamy do siebie niedaleko i może jakoś się zgramy tylko najpierw muszę kupić cycepkę bo hak już zamontowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko najpierw muszę kupić cycepkę

a ja musze kupic najpierw nowy holownik... :hehe:

 

a kiedy planujesz wyjazd na wakacje?

 

powoli możemy zacząć się organizować. pytanie czy widzimy się na zlocie w sławie?

można by było pogadać na temat wyjazdu. Ja jestem na pewno, no chyba że... tfu, tfu, tfu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poludnie europy chce ruszyc na koniec sierpnia poczatek wrzesnia , w slawie mnie nie bedzie,

najpierw chce skoczyc 2-3 razy na weekndowe wypady w polske /solina,mazury,karkonosze/ zeby przetestowac przyczepe - mam ja od niedawna ,

a dopiero pozniej ruszyc w kierunku chorwacji zwiedzajac po drodze jak najwiecej - planuje wypad na minimum 2 lub 3 tygodnie... gdyz uwazam ze to wystarczajaca ilosc czasu aby sie nie zmeczyc podrózowaniem na urlopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę odgrzeję temat,

ja z moją ferajną (2+2) wybieramy się do Chorwacji na początku lipca, jeśli ktoś ma chęć podłączyć się do kolumny to zapraszam. co do miejsca pobytu to jeszcze nie jest szczegółowo dopracowany ale preferuję region Dalmacji.

też wychodzę z założenia że w grupie raźniej.

 

Nam też chodzi po głowie chorwacja :hehe::jump: a nawet Czarnogóra, nie wiem tylko jak będzie z urlopem :czerwona:

 

Jak urlop wypali to napewno jedziemy w lipcu

 

Może uda się zrobić małą karawanę :hehe::jump::hehe:

 

Pożyjemy zobaczymy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Chorwacja ? Jesteśmy chętni na przyszło rok. Zjeździliśmy zachodnią Europę po Afrykę - Chorwacja nam sie marzy od zeszłego roku. Chętnie się dopiszemy do karawany i wrócimy do tematu na żywo na jakimś spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wybieramy się w sierpniu do Grecji

 

grecja tez mi chodzi po glowie, z chorwacji jest blizej do grecji niz z polski wiec moze bede mial zachciewajke wydluzyc wycieczke o grecje ...

 

ale widzę, że większość preferuje terminy lipcowe.

 

ja tam wole "koniec lata" gdyz temperatury sa nieco nizsze a ze bede jechal z 4-letnim dzieckiem to temperatura bedzie mniej uciazliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole "koniec lata" gdyz temperatury sa nieco nizsze a ze bede jechal z 4-letnim dzieckiem to temperatura bedzie mniej uciazliwa

 

No niestety, mnie obowiązują już terminy końca i początku roku szkolnego, więc o wrzesień nie mogę zahaczyć, ale również uważam, że wrzesień, a nawet październik jest dużo lepszy jeśli chodzi o południe Europy. Już po wakacjach więc nie ma tłumów, upał nieco mniejszy ale i tak ciepło, no i środek sezonu owocowego. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Was planuje urlop w czerwcu w Chorwacji? Ja wyjeżdźam 12. na Istrię na kemping Madera i chętnie pojadę w kolumnie. Zawsze to raźniej. Ponieważ moja żona nigdy nie była nad Balatonem to tam właśnie planuję nocleg. Oczywiście na kempingu. Przyznaję, że zdradziłem przyczepkę i zabukowałem namiot na kempingu. Co by nie powiedzieć, wychodzi znacznie taniej. Ale w przyszłym roku jadę ze swoim domkiem nie tylko do Chorwacji ale też do Albanii i Grecji. I w tym miejscu otwieram listę chętnych na tą wyprawę. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie możemy się umawiać na małą karawanę a co do szczegółów to już bliżej wyjazdu.

Ja planuję pierwszą połowę lipca ale jak to bywa z planami czasem się zmieniają. Mam nadzieję że tym razem będzie zgodnie z planem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Was planuje urlop w czerwcu w Chorwacji? Ja wyjeżdźam 12. na Istrię na kemping Madera i chętnie pojadę w kolumnie. Zawsze to raźniej. Ponieważ moja żona nigdy nie była nad Balatonem to tam właśnie planuję nocleg. Oczywiście na kempingu. Przyznaję, że zdradziłem przyczepkę i zabukowałem namiot na kempingu. Co by nie powiedzieć, wychodzi znacznie taniej. Ale w przyszłym roku jadę ze swoim domkiem nie tylko do Chorwacji ale też do Albanii i Grecji. I w tym miejscu otwieram listę chętnych na tą wyprawę. :biwak:

Dostałem własnie zaproszenie z campingu nad Balatonem gdzie zawsze sie zatrzymuje i co roku takie zaproszenia dostaje.Byłem tam juz pięc razy i naprawde byłem zadowolony.Ostatnio byłem w zeszłym roku 1-3 maj i 26 czerwca jak leciałem do Chorwacji .

YACHT CAMPING

H-8220 Balatonalmadi Veghelyi u 18.

balatonservice@freemail.hu

 

yacht-camping@freemail,hu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.