Skocz do zawartości

Królewska Sosna


petek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów. Jestem nowym użytkownikiem, ale czytam to forum od dłuższego czasu.

Po super opiniach na forum odwiedziłem Królewską Sosnę i teraz po powrocie chciałem dorzucić swoje trzy grosze do dyskusji.

 

Kemping niestety nie zrobił na mnie najlepszego wrażenia, przeludniony na maxa. Namiot na namiocie, przyczepa na przyczepie nie wiem komu może odpowiadać taki sposób spędzania wakacji. Kemping jak pisaliście mocno pofałdowany więc o kawałek równego terenu bardzo trudno przy takim zaludnieniu. Ludzie z namiotami rozkładali się nawet na sporych krzywiznach ( w sumie ciekawe jak spać w takich warunkach). Place zabaw tj zdezelowane huśtawki, zjeżdżalnie, trampolina tak jak pisali poprzednicy niebezpieczne, raz sam musiałem łapać dziecko, które razem ze zjeżdżalnią się przewracało.

Sklepik jak i bar drogi ( np. pomidorowa 7zł; pstrąg z frytkami-30zł).UWAGA: Jak chcecie kupić pieczywo (w weekend) w sklepie trzeba być do 10, później go brak. Jest za to duży pozytyw :PIWO z browaru kormoran-super (od 4zł).

Na forum sporo opinii o super toaletach na kempingu, to ja chyba byłem na innej Królewskiej Sośnie. Kibelki bardzo brudne, sprzątane za rzadko, spuszczanie wody za pomocą przedpotopowego syfonu (ostatni raz widziałem coś podobnego ze 20 lat temu). Notoryczny brak papieru. W prysznicach ciepła woda jest w męskim, niestety ciężko ustawić właściwą temperaturę co jest dość kłopotliwe jak trzeba kąpać dzieci ( łatwo o poparzenie), w damskim z ciepłą wodą jest różnie.

Do tego jeszcze dodam pomost z wystającymi gwoździami, dla dzieci super atrakcja.

Czyste jezioro to duży plus. Mazury wg mnie powinny być miejscem ustronnym, cichym niestety w Królewskiej Sośnie tak nie jest. Może w czerwcu bądź wrześniu to miejsce jest inne, ale w sezonie wakacyjnym odradzam.

Sorry za przydługi post, ale może komuś się przydadzą te informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Haden, zgadzam się z Twoją opinią na temat tego kempingu w 100 %, Królewska Sosna jest na tym forum zdecydowanie przereklamowana,

nie wiem jak można na tym kempie spędzać wakacje, a przecież niektórzy jadą tam przez całą Polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, aż tak źle to tam nie jest. Rzeczywiście ośrodkowi zabrakło nieco "pary", żeby zadowolić bardziej wymagających turystów. Niemniej wciąż jest tam uroczo i naprawdę można wypocząć. To czego brakuje to dobrego managera do zrobienia porządków w ośrodku i dorobienia nieco marketingu. Generalnie nie ma tragedii, tylko jest zbyt dużo nieprzemyślanych decyzji. Stąd moje tegoroczne negatywne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowym użytkownikiem forum i opierając się o opinie z tego forum pojechaliśmy do "Królewskiej Sosny" aby rozbić namiot.

Sam dojazd do tego kempingu to mały labirynt, może słabo się rozglądałem, ale nie należy to do "prostej drogi".

Kemping spory ale i dość spadzisty, namiot przy namiocie, sporo przyczep. Właścicielka zadowolona z kompletu na kempingu była niezbyt zainteresowana nowymi gośćmi, jej słowa: "Jak państwu nie odpowiada to trudno". Nie pasowało nam spanie na sporej pochyłości, do tego dojazd do miejsc niżej nad wodą to jak jazda w terenie terenówką. Nasza przygoda z tym kempingiem skończyła się po 30 minutach.

W porównaniu np. z Campingiem "Wiśniowa Polana" w Miłkowie gdzie gościliśmy rok wcześniej, to nie wywarł na nas pozytywnego wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Byłem jakies 3 tygodnie temu w Królewskiej Sośnie. Spotkałem zresztą Petka i pozdrawiam serdecznie.

Co do samego kempingu bo o to chodzi to:

1. dojazd faktycznie dość skomplikowany. Gdyby nie GPS to nie wiem czy bym trafił.

2. Układ kempingu - jest jaki jest i albo się to akceptuje albo nie.

3. In minus jak dla mnie to toalety i prysznice. Szału nie ma i wymagają sporego zainwestowania. Byłem jeszcze na 3 innych kempingach i ten był najgorszy pod tym względem.

4. Na plus fajny bar i sklep. Piwko z browaru Kormoran - bezcenne. Fakt ceny posiłków dość wysokie, ale ja to rozumiem. Musza zarobić i tyle.

 

Reasumując zgodzę się, iż ten kemping jest dość mocno i pozytywnie zareklamowany na tym forum i obawiam się że troszkę na wyrost, z drugiej strony przeglądając strony www innych kempingów jestem skłonny powiedzieć że wyrasta śmaiło poza średnią statystyczną.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Hello! 

Nie jedziemy, znajomi koniecznie chcą jechać do "cywilizowanych" domków z łazienką. Małe dziecko i kobitka w 5 miesiącu = nie miałem szans przekonać na Danowskie.

Mam nadzieje że w Sośnie też będzie fajnie  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę robi się człowiekowi szkoda jak czyta pierwszy post, a potem kolejne, uświadamiające że żyjemy w Polsce. Po pierwszym chciałem tam jechać na wakacje, a po ostatnim już nie chcę. Znam te klimaty. Gospodyni się już dorobiła i teraz może grymasić. Goście z domków płacą wiecej niż z przyczep wiec są lepiej traktowani.... Szkoda co...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę robi się człowiekowi szkoda jak czyta pierwszy post, a potem kolejne, uświadamiające że żyjemy w Polsce. Po pierwszym chciałem tam jechać na wakacje, a po ostatnim już nie chcę. Znam te klimaty. Gospodyni się już dorobiła i teraz może grymasić. Goście z domków płacą wiecej niż z przyczep wiec są lepiej traktowani.... Szkoda co...?

Cóż... Trzeba mieć tylko nadzieje, że może będzie lepiej. Ja osobiście nie mam zastrzeżeń ani do tego pola, ani do podejścia właścicielki. W tym roku robimy małą objazdówkę i jednym z "punktów programu" będzie właśnie KS. Zobaczymy jak wyjdzie :niewiem: . Albo będzie  :yes:   albo  :no:  i do  :kosz:   .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No ja też myślę zajrzeć do KS ale... Czytając Wasze posty kurde człowiek zaczyna szukać dalej...

Czytając posty z lat czym starsze tym lepsze - tegoroczne masakra... Mając 5-letniego syna, który jest wszędzie - nie uśmiecha mi się łapać go z niezabezpieczonej huśtawki lub jechać do szpitala bo nogę rozwalił o gwóźdź na pomoście...

Pomijając już przyczepę na przyczepie i brak jakiejkolwiek intymności ze względu na "dorobek: właścicielki i branie klientów bo się upcha...

 

A tak poza konkursem - jakie macie alternatywy co do Królewskiej Sosny jeżeli o Mazury chodzi?

 

Pozdrowionka dla wszystkich, ja ruszam koniec czerwca do połowy lipca - remont przyczepy trwa a ja już doczekać się wyjazdu nie mogę...

 

A może ktoś rusza z moich rejonów w Polskę w tym terminie? Ja docelowo Bałtyk a potem chcę Mazury i jak czasu starczy po drodze powrotnej jez. Białe - ale to się zobaczy...

Edytowane przez Karolus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jesteśmy od niedzieli. Pogoda dziś się unormowała i można w pełni korzystać z uroków tego miejsca. Na górze odnowiony płac zabaw, na dole wstawione nowe huśtawki, boisko do siatkówki, pomost do połowy odnowiony- podobno ma być cały zrobiony. Jest dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.