Skocz do zawartości

Pomoc tanie gospodarstwo,camping w zachodniopomorskim.


szymek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o pomoc w znalezieniu taniego gospodarstwa,campingu nad morzem w zachodniopomorskim.Szukam jakiegoś miejsca oddalonego od morza nawet do 10-15 km.Nie zależy mi na wygodach i luksusach,wystarczy mi prąd,pitna woda,i najważniejsze cisza i spokój.Mam trójkę małych dzieci w wieku 5,5,8 lat i potrzebuje wieczorem ciszy i spokoju.Nie ukrywam też się liczę z kosztami,nie jestem wymagający.Toalete mam swoją więc do szczęścia potrzebuję tylko wody,prądu i spokiju.Fajnie by było znaleść coś na małej wsi,lub coś w tym stylu.Proszę o pomoc :blagac: .

post-90547-imported-844bb678-cc9a-4464-9b65-6ca0f0ea0032_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek, spoko... nie szukaj, jedź w ciemno. Gwarantuję Ci że coś znajdziesz. Ba, będziesz miał nawet problem z wyborem, tu, a może tu...

Uspokój ukochaną, obiecaj dzieciom fajne wakacje, jedź i gromadź wspomnienia z przygód. Tego kupic się nie da.

Za kilka dni uderzam na zachodnie wybrzeże właśnie i uwierz, nie mam ustalonego adresu docelowego. Po prostu zapinam i jadę gdzieś i wiesz co... moją ukochaną to "nie wiadomo co" kręci jak cholera , choc z z p-pą jedziemy pierwszy raz.

Udanych wakacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dąbkach k/ Darłowa ul. Wydmowa 5 (chyba), pani nazywa się Wypych, koszt za dobę dla zestawu + 3 osoby i pies zamknął się w 27 zł, do morza 100m, raczej stałe towarzystwo, jak dla mnie ok, śamo "centrum" miejscowości więc z tym spokojem moze być różnie ale ja nie narzekałem a też lubię spokój. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję namiar w Gąskach - jest to co prawda Paprotno ale to przylega do Gąsek i od Pani można przejść polem to będzie do Gąsek 600 m - warunki rewelacyjne, spokój cisza bardzo miła Pani właścicielka... My właśnie wróciliśmy, byliśmy we trójkę i wyszło nas za trójkę ok. 32 zł + prysznice dodatkowo płatne 5 zł ale jak zdążycie się wymyć w 15 min bo na tyle jest nastawiona ciepła woda (dłużej też można ale leci potem zimna) no i pani podłącza pod licznik z prądem i przlicza zużycie...ale wyszło nas to 32 zł bez prysznicy :niewiem:

ale warunki jak już pisaliśmy rewelacja no i było nas 2 przyczepy na 2 ha- a dla porównania w Gaskach w tym samym czasie pola campingowe obłożone jeden na drugim -szczerze jakbyśmy tak mieli spędzić urop wolałabym zostać w domu.

Tylko proszę wcześniej zadzwonić bo Pani nie przyjmuje wszystkich.. woli właśnie rodziny z dziećmi bo ceni sobie spokój rodzinny..

Podaję link

http://www.nafali.afr.pl/oferta.htm

i chętnie odp. na pytania. Szczerze polecam :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktorko,dzięki miejsce prezętuje się rewelacyjnie.Takiego gospodarstwa szukamy szkoda że nie jest bliżej granicy zachodniej,ale na dzień dzisiejszy ta oferta najbardziej nam odpowiada.Warto będzie dorzucić 100 km więcej aby tam odpocząć cisza i spokuj i dużo miejsca.Dzięki za pomoc :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.