Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Spotkałem, widziałem forumowicza

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1171 odpowiedzi w tym temacie

#16 Tomii

Tomii

• Administracja
  • 7916 postów
  • Skądpowiat wołomin
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:W poszukiwaniach 2 + 3
  • Holownik:VW Touran 2.0 TDi 140 KM

Napisano 13 lipiec 2009 - 15:02

strzelam 20 - 30 aktywnych forumowiczów zajmujących głos i może tyle samo logo forum na naszych przyczepkach

Szacujesz że po polskich drogach jeździ 30 oklejonych naszym logo przyczep?

#17 jacek l

jacek l

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3887 postów
  • Telefon:Dzwonic po 21...
  • SkądZ przeszlosci.
  • Sprzęt:Namiot
  • Model:ten co Karol w nim spal..
  • Holownik:Smart fortwo, czarno-srebrny, automat, 0,7 turbo....dzielny.

Napisano 13 lipiec 2009 - 15:10

A jakos tak bardzo nam zalezy, zeby WSZYSCY mieli te nalepki? :look:

J.

Jestes fajny gosc i sie interesujesz tematem - masz nalepke, nikogo nie zmuszamy...
Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom.

Stefan Żeromski, polski literat.

#18 ROBICAR

ROBICAR

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1143 postów
  • SkądPoznań
  • Model:Hobby Excellent 560
  • Holownik:Ford Galaxy 1.9 TDi

Napisano 13 lipiec 2009 - 15:29

ROBICAR napisał/a:
strzelam 20 - 30 aktywnych forumowiczów zajmujących głos i może tyle samo logo forum na naszych przyczepkach

Szacujesz że po polskich drogach jeździ 30 oklejonych naszym logo przyczep?

Nie szacuję tylko strzelam i chyba, co do aktywności to się dużo nie pomyliłem.

Jestes fajny gosc i sie interesujesz tematem - masz nalepke, nikogo nie zmuszamy...

Jeśli te pytanie jest do mnie to odpowiadam, że mam oznakowaną przyczepę, samochód, satelitę i jeszcze coś innego, ale to w nowym temacie zapodam po wakacjach w kąciku „Kącik techniczny - wyposażenie i ekwipunek” :hehe:

#19 Tomii

Tomii

• Administracja
  • 7916 postów
  • Skądpowiat wołomin

Napisano 13 lipiec 2009 - 15:30

A jakos tak bardzo nam zalezy, zeby WSZYSCY mieli te nalepki? :look:

Ja myślę że forum osiągnęło wystarczający poziom jeśli chodzi o ilość użytkowników. Jest z kim się na wakacje wybrać, pytania bez odpowiedzi tez nie zostają. Im będzie Nas więcej tym więcej takich przykładów jak kolega z taczką na dachu :] a to niestety psuje klimat i jakość forum. Od dziś naklejki dla wybranych :hehe: . O albo jeszcze inaczej. Kiedyś był taki elitarny klub którego pewnie już nikt nie pamięta. Tam do Pana prezesa trzeba było wysłać list motywacyjny no i 3 zdjęcia swojego pojazdu kempingowego i czekać na pozytywne rozpatrzenie... :hehe: . Oczywiście Ci którzy jeżdzą ponad 80 km/h i nie mają żółtych tablic naklejek nie dostaną :D :D :D :]

#20 ptaku

ptaku

Podróżnik

• Użytkownicy
  • 5289 postów
  • Telefon:691632806
  • SkądŁódź ale nie podwodna
  • Model:KNAUS EIFELLAND 450
  • Holownik:Windstar 3.0

Napisano 13 lipiec 2009 - 15:32

nie mają żółtych tablic naklejek nie dostaną

:'( :'( :'( :]
nie odlatujący na zimę ptaku
KNAUSKLUB KNAUSIAKI
Dołączona grafikaPiszę poprawnie po polsku
Dołączona grafika
Sekcja Łódzko - Mazowiecka Dołączona grafika

#21 Tomii

Tomii

• Administracja
  • 7916 postów
  • Skądpowiat wołomin

Napisano 13 lipiec 2009 - 15:35

Nie szacuję tylko strzelam i chyba, co do aktywności to się dużo nie pomyliłem.

Co to znaczy dużo? Co to znaczy aktywny?

Ja na samym zlocie w Warce widziałem ponad 100 pojazdów z naszym logo :hehe: więc pomyłka to jakieś + 200% , ale generalnie czy tu o ilość chodzi :niewiem: .

Jeśli chodzi o aktywność na forum? Kogo uważasz za aktywnego? Tego co dziennie jednego posta napisze. Tego który codziennie wpadnie i przeczyta to co go interesuje? IMO to lepiej żeby ktoś czytał i jak ma coś mądrego do powiedzenia to dopiero zabierze głos. Bo jak widać na forum "mądry wie co mówi a głupi mówi co wie"...

#22 jacek l

jacek l

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 3887 postów
  • Telefon:Dzwonic po 21...
  • SkądZ przeszlosci.
  • Sprzęt:Namiot
  • Model:ten co Karol w nim spal..
  • Holownik:Smart fortwo, czarno-srebrny, automat, 0,7 turbo....dzielny.

Napisano 13 lipiec 2009 - 15:35

Dobrze, ze juz mam...

J, :hehe:

Znaczy nalepki, nie tablice... :mlot:
Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom.

Stefan Żeromski, polski literat.

#23 Trafko

Trafko

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 4112 postów
  • Telefon:Na Korbkę
  • SkądRoczyny - Beskid Mały
  • Model:ABBEY GT 212
  • Holownik:Sierra 1.8 TD

Napisano 13 lipiec 2009 - 16:14

Znak to już jest wymyślony tylko myślę, że nie wszyscy go mają lub nie wszyscy chcą się ujawniać.

Wiem ,ale mi chodziło o jakiś ręką gest znad kierownicy .
Kiedyś na światłach spytałem z (karawaning.pl) , pokazał środkowy palec i pojechał. :bzik:

#24 radwan

radwan

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1230 postów
  • Holownik:odpowiedni

Napisano 13 lipiec 2009 - 17:06

Znak to już jest wymyślony tylko myślę, że nie wszyscy go mają lub nie wszyscy chcą się ujawniać.

Wiem ,ale mi chodziło o jakiś ręką gest znad kierownicy .
Kiedyś na światłach spytałem z (karawaning.pl) , pokazał środkowy palec i pojechał. :bzik:

i chyba za takim gestem nie tesknisz juz wiecej:)

#25 Yabulon

Yabulon

Biały Miś

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2531 postów
  • Telefon:600-754-905
  • SkądKraków
  • Model:BEYERLAND 4,30 CT DELUXE
  • Holownik:Citek C5 1.8 benz. + LPG i C5 2.0 HDI

Napisano 13 lipiec 2009 - 18:09

Ja tez jeszcze nigdy ani w trasie ani na kempingu nie widziałem nikogo z naszym logo :( . Ja mam naklejki na każdej stronie przyczepki, a dodatkowo na tylnym oknie naszą flagę. Na holowniku też jest naklejka, więc jestem raczej rozpoznawalny :ok:
Lepiej milczeć i być uważanym za idiotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Dołączona grafika

#26 Trafko

Trafko

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 4112 postów
  • Telefon:Na Korbkę
  • SkądRoczyny - Beskid Mały
  • Model:ABBEY GT 212
  • Holownik:Sierra 1.8 TD

Napisano 13 lipiec 2009 - 19:23

i chyba za takim gestem nie tesknisz juz wiecej:)

Akurat na moją osobowość takie zachowanie nie działa ,raczej ten koleś pokazał swoją wartość.

#27 ROBICAR

ROBICAR

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1143 postów
  • SkądPoznań
  • Model:Hobby Excellent 560
  • Holownik:Ford Galaxy 1.9 TDi

Napisano 13 lipiec 2009 - 19:42

Ja myślę że forum osiągnęło wystarczający poziom jeśli chodzi o ilość użytkowników

I tu się z Tobą zgadzam :D ale to nie znaczy, że nie ma już mądrych ludzi, którzy mogliby tu dołączyć i coś nowego pozytywnego wnieść w to forum.

pytania bez odpowiedzi tez nie zostają

I tu do końca się nie zgodzę :] http://www.forum.kar...h_id=unanswered lecz wiadomo, że na wiele pytań nie można odpowiedzieć :] lub trzeba by po prostu głupio odpowiedzieć :D a nie o to chodzi na tym forum.

Kiedyś był taki elitarny klub którego pewnie już nikt nie pamięta. Tam do Pana prezesa trzeba było wysłać list motywacyjny no i 3 zdjęcia swojego pojazdu kempingowego i czekać na pozytywne rozpatrzenie... .

Tomii, :blagac: nie wprowadzaj tego, bo Wy admini nie „ogarniecie całego tego forum” :D a i tak macie pełne ręce roboty :D chociażby z tym jak to naprawić :D http://www.forum.kar...opic.php?t=4652 :D

Oczywiście Ci którzy jeżdzą ponad 80 km/h i nie mają żółtych tablic naklejek nie dostaną

:D :-] czuję tu małą aluzję Tomii, Widzisz chciałeś szybko odpowiedzieć, ale o 1 min byłem wcześniej z postem i twoja odpowiedz nie do końca pasuje, więc, po co jacek I głupio to komentuje jako przedstawiciel forum :niewiem: :-]

Dobrze, ze juz mam...

J,

Znaczy nalepki, nie tablice... :]

jacek I tylko uważaj żebyś sobie główki nie odbił :] :-] :]

:niewiem: a może wszyscy są tu tacy :] :-] co przepisowo 80 km/h i bez tablic nie wyjadą
:-]

Ja na samym zlocie w Warce widziałem ponad 100 pojazdów z naszym logo więc pomyłka to jakieś + 200% , ale generalnie czy tu o ilość chodzi .

I jak widać z tego tematu i z innych, które były wcześniej jest to kropla w morzu.

Jeśli chodzi o aktywność na forum? Kogo uważasz za aktywnego? Tego co dziennie jednego posta napisze. Tego który codziennie wpadnie i przeczyta to co go interesuje? IMO to lepiej żeby ktoś czytał i jak ma coś mądrego do powiedzenia to dopiero zabierze głos.

Tomii, wiesz pytając każdego z osobna o odpowiedz na to pytanie każdy zapewne podałby inne kryteria, ale i na pewno kryteria powtarzałyby się tak, więc nie każdy musi odpowiadać na pytanie biorąc pod uwagę kryteria, które podałeś Ty jako admin tego forum :D :-] :D

#28 100pa

100pa

Poznańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2594 postów
  • SkądPoznań
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:Laika ecovip 4

Napisano 13 lipiec 2009 - 21:47

Wracając wczoraj z Bieszczadzkiego spotkania spotkałem kolege z taczka - wygłądał imponująco , koło Kalisza widziałem przyczepkę z naszym logo - ale gościu nie miał chyba cb .

#29 kapete

kapete

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1145 postów
  • SkądElbląg
  • Model:Caravelair Palma
  • Holownik:Astra G Caravan

Napisano 13 lipiec 2009 - 21:55

Przebywając na kempingu w Warszawie w Boże Ciało, spotkałem naszych forumowiczów z Gorzowa Wlkp. :ok:
Dołączona grafika

#30 jedrek101

jedrek101

Niewiadomaniak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 589 postów
  • Telefon:53 03 05 008
  • SkądWarszawa
  • Model:N126N '89
  • Holownik:Citroen Xsara Picasso 1,8 16V 115KM LPG

Napisano 14 lipiec 2009 - 06:00

A ja wracając z Sasina (niedaleko od latarni morskiej w Stilo), spotkałem po drodze naszego kolegę Leszka (wracał samym holownikiem na kemping w Białogórze) poznałem auto i zanim sięgnąłem po gruszkę słyszę na CB "jędrek czy to ty" , zawsze miło spotkać kolegę po drodze
dodam że mój holownik i przyczepa jest oznakowany naklejkami forumowymi i naklejkami fanklubu niewiadówek i zawsze kiedy jadę z przyczepą w plener oflagowany trzema flagami k-g.pl , f-n i flagą polski
:przyczepa:
www.fanklub-niewiadowek.com

"Z Niewiadówką nie jeździ się na wyścigi ! Z Niewidówką jeździ się dostojnie "
Zundapp600 - Polski Niewiadomaniak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych