Skocz do zawartości

Spotkałem, widziałem forumowicza


Piotr J

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja. Pisałem, że macham i pozdrawiam. W tym roku wakacje nieco objazdowe - Budapeszt, Chorwacja (2 miejsca pobytowe) i powrót na Węgry - Eger. w sumie ponad 2,5 tys. km. Początkowo machałem do wszystkich, ale już w Chorwacji, kiedy co drugi mijany to albo kamper, albo przyczepka i NIKT nie odpowiedział, w końcu poddałem się. W radio odezwali się tylko koledzy zainteresowani drogą, natomiast moje próby kontaktu z zestawami z antenką kończyły się milczeniem. Cóż - zwyczaj chyba jednak umiera :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu napotkanej załogi karawaningowej podczas naszego powrotu z wakacji mam pytanie do użytkowników tego forum. Jak do tej pory nikt się nie przyznał, a miałem wielką nadzieję, że to ktoś z naszych forumowiczów. Na tylnej szybie tej przyczepy było coś charakterystycznego, a mianowicie coś w rodzaju roletki coś jakby foto tapeta. Na niej były delfiny, palmy i błękitne niebo :czerwona: może ktoś z was widział gdzieś na jakimś zlocie lub campingu przyczepę odpowiadająca tej na zdjęciu z rejestracją zaczynającą się na DW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - zwyczaj chyba jednak umiera :-(

Tak, zgadzam się. Wracając w niedzielę 7 w kierunku Gdańska, napotkałem mnóstwo zestawów( głownie z rejestracjami woj. mazowieckiego), które pozdrawiałem poprzez podniesienie ręki - ale zero odzewu. Tylko jeden zestaw mignął mi światłami i jak się później okazało - stała dalej policja, a ja już myślałem, że to pozdrowienia, oj tradycja umiera, oj umiera :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz poznacie mnie na 100% - na razie z tyłu auta , ale jutro naklejka będzie też na Luksusowej_budzie

 

Oj kolego nareszcie rozwiązałeś mój problem.

Nie wiedziałem jak pogodzić logo z pseudonimem.

Myślałem zrobić podobnie jak Tomo z Tarnowa (kamper) podpatrzono w Warce.

Twój pomysł jest taki jak ma być.

Napisz jeszcze jak to zrobiłeś :) będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja dostałem dziś naklejki, idę nakleić na holownik, na przyczepkę przykleję w przyszłym tygodniu w czasie przygotowywania jej do użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz poznacie mnie na 100% - na razie z tyłu auta , ale jutro naklejka będzie też na Luksusowej_budzie

 

Oj kolego nareszcie rozwiązałeś mój problem.

Nie wiedziałem jak pogodzić logo z pseudonimem.

Myślałem zrobić podobnie jak Tomo z Tarnowa (kamper) podpatrzono w Warce.

Twój pomysł jest taki jak ma być.

Napisz jeszcze jak to zrobiłeś :) będę wdzięczny.

 

nooo poszedłem w pracy do działu plastyki kilka uśmiechów do koleżanki :) , dałem jej logo z pliku do wydruku identyfikatorów ... a ona przerobiła to na jakieś krzywe :) wcisnęła ENTER i poszło na ploter .... i mam :) jak coś to daj znać to zamienimy mój login na twój i .... mówisz i masz :)

pozdrawiam Marcin

 

zastanawiam się nad fluorescencyjnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.