Skocz do zawartości

Wątek wspomnieniowy I Bieszczadzkiej Wyprawy lipiec 2009


zundapp600

Rekomendowane odpowiedzi

meldujemy szczęśliwe przybycie do domku :-]

 

jesteśmy troche ujechani ale co tam warto było bo atmosfera i towarzystwo było wspaniałe :-] dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas i za pożegnanie które zakręciło nam łzę w oku ...

 

na zdjęcia i relacje przyjdzie czas ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wszyscy odjechali, zrobiło się pusto i cicho pozostał smutek, żal , że ja muszę za chwile opuścić Bieszczady. Dziękuje wszystkim bez wyjątku za stworzenie miłej rodzinnej atmosfery , za te wspólne kolacje, wspólne zwiedzanie okolicy . Atmosfera była niepowtarzalna nie ujmując innym zlotom ten był dla mnie najlepszym, tak zgranego towarzystwa nie można było sobie nawet wymarzyć , tylko szkoda, że ten czas nam tak szybko upłynął.

A tak wygląda nasze miejsce pobytu po opuszczeniu wszystkich załóg teraz jest cicho i spokojnie, a było tak gwarnie, wesoło , miło.

p.s. nie obyło się bez kolejnej przygody musiałem zmieniać koło w przyczepie ( kapeć ) 

post-90365-imported-9f10a44f-0863-4c4a-9909-54cf49274e5f_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda...smutek i nostalgia...mi zbraklo jeszzce z tygodnia...i choc mam jeszcze tydzien urlopu to niestety musialem wrocic...i fakt ekipa byla zgrana okrutnie :-]

 

Ps. Wirek ty to masz szczescie do przygod...daj Pan spokoj :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałyśmy szczęśliwie. Na podsumowanie, zdjęcia i wspominki przyjdzie jeszcze czas, ale w tej chwili chcę tylko powiedzieć wszystkim DZIĘKUJĘ :-]. Żal było wyjeżdżać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu doskrobałem się do laptopa.... Dojechaliśmy szczęśliwie; dziękujemy wszystkim za wspaniały tydzień i mam nadzieje że wszyscy szybko się spotkamy :-]:-] ....

 

No może prawie wszyscy (Ci co byli wiedzą o co chodzi) :-]

 

P.S. Przyczepa jest w gorszym stanie niż wszyscy sądziliśmy.. Nawet nie warto jechać na oględziny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej Adaś już napisał dotarliśmy szczęśliwie do domku w superowym towarzystwie Krakusków (Wieliczka to też prawie Kraków :hehe: )

W tym miejscu chciałabym podziękować za ich cierpliwość przy stromych podjazdach - nasz Telesfor dostawał zadyszki :hehe: ale się nie przegrzał :-]

Słuchajcie - tak wspaniałego tygodnia w tak superowym towarzystwie jeszcze nie spędziłam. I mi też łza nie raz zakręciła się w oku....

Dziękuję WSZYSTKIM :hehe::ok::-]

A teraz siadamy z adje do ponownego oglądania fotek i filmiku z naszej superowej wyprawy :-]

Ślumorki dla WAS :-]

"....rudy ojciec, ruda matka ...." i tak dalej coś tam coś tam - wiecie o co chodzi :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu chciałabym podziękować za ich cierpliwość przy stromych podjazdach - nasz Telesfor dostawał zadyszki :-] ale się nie przegrzał :-]

 

Hihi - niestety, mój potwór drogowy jest narowisty - nie dość, że cierpliwości nie wykazywał i się przegrzewał to jeszcze przy każdej okazji robił zadymę na drodze. Ale i tak go kocham :-] - za charakter :hehe:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.