Skocz do zawartości

Chorwacja południe wrzesień!!! 04-18 09.09


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
witam

w tym roku ruszamy do HR okolice Dubrovnika w okresie od 7września do 18tego może ktoś jest chętny tez w tym terminie na południe sie wybrać?

 

pozdrawiam[/quote

czesc andreas szkoda ze tak pozno wybierasz sie do dubrownika my jestesmy na wyspie pag jutro jedziemy na tydzien na makarska i tez zamierzamy dotrzec do dubrownika

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Paiter może sprawdzisz ten Camping Małe Ciste?

http://campmaleciste.com/index.php/component/option,com_zoom/Itemid,31/PageNo,3/catid,2/

 

ja chce tam sie zatrzymać na 6 dni ale nie znam nikogo kto tam był a podobno fajny ten Camping.

 

Pamietam że już w Warce mówiłeś o urlopie w HR jak tam Meganka dała rade w Alpach?:piwo:

 

ja ruszam we wtorek na Ukraine na tydzień z przyczepka a we wrześniu startuje do HR.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Paiter może sprawdzisz ten Camping Małe Ciste?

http://campmaleciste.com/index.php/component/option,com_zoom/Itemid,31/PageNo,3/catid,2/

 

ja chce tam sie zatrzymać na 6 dni ale nie znam nikogo kto tam był a podobno fajny ten Camping.

 

Pamietam że już w Warce mówiłeś o urlopie w HR jak tam Meganka dała rade w Alpach?:-]

 

ja ruszam we wtorek na Ukraine na tydzień z przyczepka a we wrześniu startuje do HR.

 

ozdrawiam

 

 

witam napisalem do nich meila przed chwila zobaczymy czy odpisza my jestesmy na wyspie pag miejscowosc novalija na kempingu strasko warunki bardzo dobre nawet net w cenie plaza super wc ok .jutro zwijamy kosmetyczke dalej bedziemy po drodze sprawdzac kempingi. autko spokojnie sobie dawalo rady musialem uwazac zeby nie przekraczac predkosci :hehe

 

masz juz kupiony karabin i wiadro naboi na ukraine ?? :piwo::jump::ok::-]:-]

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paiter

gdzie jesteś na Pagu? wybieram się we wtorek i nie wiem który kemping wybrać

poradź

 

 

Jestem na campie Straśko w Novalji, Kamping bardzo duzy ale fajny. Ma cztery gwiazdki. Łazienek duzo, w miare czyste, plaża długa, drobne kamyki łagodne zejscie- dla dzieci idealna. Trafilismy na fajne miejsce bo w trzecim rzędzie od morza. Dobe bylismy na polu namiotowym bo nie było miejsca to porażka, mielismy się zwinąć ale trafiła sie parcela.

Dzieci do 7 lat gratis.

Jak zdążycie do jutra to parcele możecie mieć po nas bo my jedziemy dalej :piwo::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

w tym roku ruszamy do HR okolice Dubrovnika w okresie od 7września do 18tego może ktoś jest chętny tez w tym terminie na południe sie wybrać?

 

pozdrawiam

 

Witam ! ja będe do 13 września w południowej Dalmacji / myśle o campingu Kalac na Korculi/ ale szukam jakiegoś dobrego campingu w okolicach Dubrownika. Moż Ty masz coś ''na oku'' ? Gdzie planujesz w okolicach Dubrownika nocować ?Pozdrawiam - miłych wakacji / a może do zobaczenia.../.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paiter

Dzięki za odpowiedź. Więc jedziemy na Straśko, ale dotrzemy tam w środę wieczorem.

Napisz ile zapłaciłeś za całość i daj znać gdzie będziesz bo my na Straśko będziemy ok. 3 dni i jadziemy dalej na południe. Zawsze to dobrze poznać opinię o kempingu z pierwszej ręki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paiter

Dzięki za odpowiedź. Więc jedziemy na Straśko, ale dotrzemy tam w środę wieczorem.

Napisz ile zapłaciłeś za całość i daj znać gdzie będziesz bo my na Straśko będziemy ok. 3 dni i jadziemy dalej na południe. Zawsze to dobrze poznać opinię o kempingu z pierwszej ręki. Pozdrawiam.

 

 

wiec tak na nasza parcele juz sie zaklepali koledzy z gliwic miejsca jakie zostaly to pole namiotowe czyli wolna amerykanka my zrobilismy tak ze dobe zostalismy na polu i chodzilismy sie pytac o parcele. codziennie cos sie zwalnia musicie pilnowac

 

koszt na parceli okolo180 pln na polu namiotowym okolo 130 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

w tym roku ruszamy do HR okolice Dubrovnika w okresie od 7września do 18tego może ktoś jest chętny tez w tym terminie na południe sie wybrać?

 

pozdrawiam

 

Witam ! ja będe do 13 września w południowej Dalmacji / myśle o campingu Kalac na Korculi/ ale szukam jakiegoś dobrego campingu w okolicach Dubrownika. Moż Ty masz coś ''na oku'' ? Gdzie planujesz w okolicach Dubrownika nocować ?Pozdrawiam - miłych wakacji / a może do zobaczenia.../.

 

no ja jade w tym roku na 2 tygodnie i zamierzam odwiedzić w pierwszej kolejności jeziora Plitvickie tam 1/2 noclegi potem camping w okolicach Zadaru - Pakostan [fajna plaża i miłe miasteczko a z drugiej strony piekne jezioro. Następnie jade w kierunku Splitu i dalej do Dubrownika zachaczając Małe Ciste - czytałem na ich stronie że całkiem dobre warunki i można smiało zostawic przyczepke i śmigać na zwiedzanie Dubrovnika.

w okolicach samoego Dubrownika nie chce szukać Campingu bo tam podobno nawet we wrześniu są tłumy.

 

daj znać jak tam na tym Campingu.

 

PS Paiter no nie mam kałacha ale mam wiadro :piwo: i replike Uzi z odpustu mam nadzieje że da rade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

sorrki za brak opisow do poprzednich zdjec

1 fotka - widok z drogi gdzies w okolicach pakostane-drage

2 fotka - wspolne polowy z kolega kmachacz przy okazji bardzo serdecznie pozdrawiam zaloge z krakowa a w szczegolnosci Zuzie :ok::ok:

3 fotka -czekamy na prom z pagu na gospic

 

tata z corka i w tle wodospady krka :ok:

post-95147-imported-8fc59a7b-f343-453e-becb-fff3c7c8b156_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku ruszamy do HR okolice Dubrovnika w okresie od 7września do 18tego może ktoś jest chętny tez w tym terminie na południe sie wybrać?

Temat jeszcze aktualny? Ja właśnie z rodziną tez planuje wyjazd do Chorwacji we wrześniu. Może akurat w tez w tym czasie? Jak masz ochote na wspólny wyjazd odezwij się na pw, może uda nam się jakoś dogadać. też jestem ze śląska (dokładnie z Siemianowic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.