Skocz do zawartości

Austria - ciekawe campingi


Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie nie powiem bo to za daleko i uzależnione od grafików w pracy mam nadzieję że 1.V a było by super nawet wyjechać 31.IV a najbardziej pesymistyczny wariant to 2.V ,wszystko powinienem wiedzieć ja i żona co do wolnego po 20 kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie mam pytanie czy ktoś korzystał z tego kempingu https://maps.google.pl/maps?q=Kaiserm%C3%BClendamm+119+wien&hl=pl&ie=UTF8&ll=48.209853,16.44767&spn=0.003332,0.004093&sll=50.213675,19.00719&sspn=0.289564,0.523911&t=h&hnear=Am+Kaiserm%C3%BChlendamm+119,+Donaustadt+1220+Wien,+Austria&z=18 leży prawie w centrum Wiednia i mam zamiar go zwiedzić czy warto tam się zatrzymać czy może macie coś lepszego ,dodam że zamierzam tam spędzić weekend majowy 2 lub 3 noce

Camping jest OK .Spoko i cisza.Pod nosem jest metro U2 Auto zostawiasz  na campingu bo komunikacja to bajka.Jak kupisz bilety to masz do dyspozycji cala komunikacje---Autobusy-Tramwaje--Metro--i Pociągi-------wszystko w granicach Wiednia na ten sam bilet .Sorki ale jak dostane urlop to jadę  od 1 maja na urlop .Jak chcesz coś więcej wiedzieć to zapraszam na Skype-- andiat1 po 20 godz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camping jest OK .Spoko i cisza.Pod nosem jest metro U2 Auto zostawiasz  na campingu bo komunikacja to bajka.Jak kupisz bilety to masz do dyspozycji cala komunikacje---Autobusy-Tramwaje--Metro--i Pociągi-------wszystko w granicach Wiednia na ten sam bilet .Sorki ale jak dostane urlop to jadę  od 1 maja na urlop .Jak chcesz coś więcej wiedzieć to zapraszam na Skype-- andiat1 po 20 godz

Do wiednia też masz zamiar jechać ? ,bo jak tak to było by super :), ja wciąż szukam jakiejś przyczepy , jak nie kupie to pozostanie namiot  (z którego nie korzystałem już od 15 lat ) no ale do maja daleko i mysle że coś kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu spójrz na opis kolegi andiat

andiat pewnie oznacza Andrzej At czyli Austriia.

 

Pewnie nigdzie nie musi jechać bo adres podał jako Wiedeń  :]

Tak masz racje co do nika

A 1 maja wszyscy gdzieś jada. Ja mam w planach byłą Jugosławię + Albania na dobre 2 tygodnie(jak urlopik będzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu spójrz na opis kolegi andiat

andiat pewnie oznacza Andrzej At czyli Austriia.

 

Pewnie nigdzie nie musi jechać bo adres podał jako Wiedeń  :]

:mlot: :mlot: :mlot:

Edytowane przez stasiu1971 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mlot: :mlot: :mlot:

 

Jak kupisz bilety to masz do dyspozycji cala komunikacje---Autobusy-Tramwaje--Metro--i Pociągi

-------wszystko w granicach Wiednia na ten sam bilet .

@stasiu1971

... więcej < zerknij > post #14

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na ten kemping??

 

http://www.camping-mauterndorf.at/

 

Biorę go pod uwagę w tegorocznych planach wakacyjnych :) Co prawda żyją tam jeszcze sezonem zimowym....  :]

Zwróćcie uwagę na kapitalne położenie,praktycznie pod dolną stacją gondoli na całkiem spory wierzchołek  :look: Wyczytałem, że w lecie, korzystanie z kompleksu wellness-spa, wliczone jest w cenę pobytu  :hmm: Zimą trzeba dopłacić .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.